![]() |
|
Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Mecze Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=15) +---- Wątek: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 (/showthread.php?tid=224) |
Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Lucyferek - 11-05-2026 Przedostatni płotek, a przy dobrych wiatrach w środę może okazać się że odpadną dwie z trzech ścigających nas drużyn. Może być problem w obronie, ale nawet z tym młodzieńcem na stoperze wygramy i za tydzień już la zabawa
RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Sultan - 11-05-2026 Problemem jest to, że Radomiak to kompletnie nieprzewidywalna obecnie drużyna. Ciężko ułożyć na nich sensowny plan, natomiast jednak liczę, że Milic będzie do gry, bo ten Maurides jest trudny dosyć w kryciu. Wygrali ostatnie 3 mecze, ofensywnie są nawet nieźli (bazując na tych szybkich skrzydłach). Ostatnio bramek nie strzelali w kwietniu przeciw Zagłębiu i w marcu przeciw GKSowi, więc drużynom mocno fizycznie broniącym. Musimy wnieść się na wyżyny skuteczności, albo inaczej - wykorzystać ze 3 sytuacje. Bo to, że coś stracimy jest niemal pewne. RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - m94g - 11-05-2026 Mecz o mistrzostwo albo wygrywamy albo w ostatniej kolejce będziemy mieli związane nogi i drugi rok z rzędu możemy nie mieć już takiego farta. Szczęście ma swój limit, rok temu nam dopisało w tym może już być inaczej. 3 pkt w Radomiu albo może nie być fety na targach. RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - strzelisty jupiter - 11-05-2026 Ktoś jeszcze ma wątpliwości i obawia się, że możemy nie być mistrzem? Karty rozdane. Nic się nie wydarzy, jest po sezonie. Mecz o frytki.
RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - galis - 11-05-2026 no doubts! bardziej chodzi o to by sprawę załatwić w Radomiu lub była już załatwiona przed meczem z Wisłą. Wtedy już la zabawa, oprawy i oczekiwałbym transparentu "jak znów zjebiecie z transferami to będziecie Frajerami" w kierunku Gabinetów. Będę powtarzał jak mantrę - rozstrzygnięcia w Europie sprawiają, że otwiera się niepowtarzalne okienko na Ligę Mistrzów i mimo tego że za rok Mistrz rozpocznie od Q4 to nie będzie łatwiej. Co do tego Radomia to trochę demonizujemy ten teren jako niezdobyty. Sam pisałem że to przeklęta ziemia ale jednak próba jest zbyt mała - po powrocie fanclubu Legii do Ekstraklasy graliśmy tam ledwie cztery razy. Czas ich pokonać a dziś trzymam kciuki za kartkę dla Wolskiego, tak na wszelki wypadek RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - koziołek - 11-05-2026 Wolski nie zagra już w tym sezonie z powodu urazu
RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Pekol - 11-05-2026 Ostatnie dwa nasze wypady to prowadzenie 2-0 i frajerskie wypuszczenie meczu, nam się tam jakoś strasznie źle nie gra. Dołożyć 30% lepszą skuteczność niż z Arką i w sobotę jesteśmy MP. RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Skorpion - 11-05-2026 Najważniejsze grać swoje! Na nich! Wiadomo czy Skrzypa nie wróci do kadry? RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Mosina - 11-05-2026 W tym sezonie jesteśmy ekipą wyjazdową. Mniej się martwię o mecz w Radomiu niż później w Poznaniu. I obyśmy już wtedy grali tylko dla czystej przyjemności RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - strzelisty jupiter - 11-05-2026 Tapsoba właśnie wykluczył się z meczu z nami. |