![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - koziołek - 01-07-2025 Teoretycznie Ci słabsi są dostępni od razu, Ci trochę lepsi mogą próbować/liczyć na angaż gdzieś wyżej niż Lech. Takie uproszczenie. RE: Quo Vadis Lech Poznań - hif - 01-07-2025 Może chodźmy do wątku transferowego, po co prowadzić dwie równolegle dyskusję? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 01-07-2025 Bo my mamy taką manierę , że albo ściągamy lub próbujemy kozaka i czekamy na niego do końca albo bierzemy byle kogo nie ma tego pośredniego poziomu. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 01-07-2025 (01-07-2025, 12:14)Severance napisał(a):(01-07-2025, 11:13)Mosina napisał(a):(01-07-2025, 10:36)Skorpion napisał(a): A na jakiej podstawie tak twierdzisz? Bo z tego co widzę to Górnik się wzmacnia, Cracovia też. ja się tylko odniosłem do stwierdzenia że zaraz gramy z Cracovią i Górnikiem, którzy się rzekomo wzmacniają. Uważam że na granie ze średniakami naszej ligi mamy odpowiednią kadrę, więc dla mnie to nie jest żadna cezura. Natomiast oczywiście do gry na 2-3 frontach jesteśmy w czarnej. Odnośnie stwierdzenia czemu niby później jest łatwiej o lepszych zawodników? Może dlatego że Ci lepsi chcą czegoś lepszego niż granie w ESA, więc dopiero jak im coś nie wyjdzie z listy życzeń mogą się zdecydować na nas. Tylko tak to sobie tłumaczę. Teraz można brać tych których inni nie chcą, więc..nie są za dobrzy. Oczywiście to tylko założenie - nie mam pojecia jak to jest w rzeczywistości i tylko mam nadzieję że to nie jest żadne kunktatorstwo ze strony Zarządu RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 01-07-2025 Pytanie. Brać Oskara Repkę czy czekać bo może Linetty nie znajdzie sobie klubu lepszego niż Lech? RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 02-07-2025 Brać Oskara Repkę. Jeśli Linetty, który przecież pohasał sobie już po Europie, w wieku trzydziestu lat zastanawia się czy walczyć o mistrzostwo i Ligę Mistrzów ze swoim ukochanym klubem, czy przejść do dowolnego tureckiego -sporu, absolutnie nie czekać. Brać Oskara Repkę. Za trzy dni ostatni sparing z Banikiem, tydzień później superpuchar, a my raczej znów nie przetestujemy przed sezonem 2025/26 żadnego napastnika. Tylko ja wyobrażam sobie, że jakiś Jędza wchodzi bez pardonu w leciwego zdrowotnie Ishaka i jesteśmy w dupie? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 02-07-2025 (02-07-2025, 04:09)strzelisty jupiter napisał(a): Brać Oskara Repkę. Jeśli Linetty, który przecież pohasał sobie już po Europie, w wieku trzydziestu lat zastanawia się czy walczyć o mistrzostwo i Ligę Mistrzów ze swoim ukochanym klubem, czy przejść do dowolnego tureckiego -sporu, absolutnie nie czekać. Brać Oskara Repkę. Ciekawe właśnie jak to jest faktycznie z Linettym? Czy chodzi tylko o kasę, czy może o miejsce do życia? Jak przejdzie on do Serie B do Sampdorii to będę jednak rozczarowany, że nie trafił do Lecha. Oczywiście nie wiadomo co potencjalnie zaważy, ale mimo wszystko teraz wydaje się optymalny moment do powrotu Karola do Kolejorza: koniec kontraktu Karola, jego wiek, problemy w środku pola Lecha, prawdopodobny sezon z europejskimi pucharami, niedawne mistrzostwo. Ech. Co do Repki, to jak z Karolem się nie da, to też zdecydowanie bym go brał. Kurcze, gość w dobrym wieku, super warunki fizyczne, świetny ostatni sezon, Polak. Do rotacji idealny, dodatkowo dałby na pewno aspekt fizyczności, waleczności i potencjalnie zwiększył zagrożenie przy stałych fragmentach gry. Wiadomo, niewiadomą jest fakt, że to jego dopiero pierwszy tak dobry sezon na tym poziomie rozgrywkowym. Ale też cena jest promocyjna. A nawet przy powrocie Radka już w październiku (oby, ale wiadomo jak to jest), to przecież przy trzech frontach to każdy z tych zawodników swoje szanse dostanie. A przecież dochodzą kartki i kontuzje z tym kruchym zdrowiem naszych piłkarzy. Tak jak przy stoperze i prawej obronie, nie szukałbym gówna w przeręblu tylko brał pewniaka jakim powinien być Repka (zakładając, że szans na powrót Linettego nie ma). RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 02-07-2025 Ale Karol nie mówił, że on wrócić nie chce? Bo gdzieś mignęła mi taka informacja. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pucenty - 02-07-2025 A co myślicie o Maksymie Chłaniu, który właśnie odszedł po wygaśnięciu kontraktu z Lechią? Całkiem perspektywiczny chłopak mi się wydaje... Co do Linettego, to wóz albo przewóz. Karol powinien tu teraz trafić. Ale musi chcieć. Repka wybierze Raków. Renoma Papszuna jest mocna, bardziej pasujący i większe szanse na zostanie liderem środka pola. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 02-07-2025 (02-07-2025, 08:37)Skorpion napisał(a): Ale Karol nie mówił, że on wrócić nie chce? Bo gdzieś mignęła mi taka informacja. W mediach mówią (Smyk to mówił wczoraj, ale też Staszewski powtarzał), że nie ma zainteresowania zarówno ze strony Lecha (aspekt finansowy - pensja na poziomie Ishaka jak nie więcej) jak i samego Karola (chce zostać we Włoszech). Niemniej, jeśli chodzi o te finanse, to dla mnie zawodnik-pewniak warty takiej kasy mając na względzie jego wiek, związek z Lechem, poziom na jakim gra od 10 lat, brak historii kontuzji, perspektywę tego, że niedługo pewnie w świat dalej pójdzie Antek czy Gisli. No ale jak Karol woli zostać na półwyspie Apenińskim to nic nie zrobimy. |