![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 16-12-2025 Zapewne Ouma będzie grał i czekamy na wystrzał kogoś z Akademii. Oprócz Prajsnara na obóz poleci zapewne Delikat i Śledziński. PS. Dudek też wrócił do trenowania. RE: Pogłoski transferowe 2026 - MichalM - 16-12-2025 Dudek, Prajsnar oraz Śledziński byli na letnim obozie, raczej niczym nie zachwycili skoro żaden nie znalazł się w pierwszej drużynie. Jedynie Delikata nie było, jeśli dobrze kojarzę RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 16-12-2025 Swoją drogą Widzew ładuje ponoc 5 baniek euro w Osmana Bukariego. 27 letniego skrzydłowego pochodzeniem z Ghany, który ostatni sezon spędził w MLS robiąc 3 gole i 5 asyst. Wcześniej podobne liczby w znajomej na Crvenie. Patrząc na CV, to 4 bańki za Palmę to brzmi jak sroga promocja.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 16-12-2025 Sindre Tjelmeland podobno jedną nogą w Molde... RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 16-12-2025 (16-12-2025, 21:28)MichalM napisał(a): Dudek, Prajsnar oraz Śledziński byli na letnim obozie, raczej niczym nie zachwycili skoro żaden nie znalazł się w pierwszej drużynie. Jedynie Delikata nie było, jeśli dobrze kojarzę Sammy Dudek jest w pierwszej drużynie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - MichalM - 16-12-2025 A no, faktycznie w kadrze. Tak samo jak Barański. Biję do tego, że obaj nie są na tyle zdolni by grać w pierwszej 11 a nawet wchodzić z ławki względem Oumy. Także nie wiem co oni chcą kombinować a mam wrażenie że będzie to szukanie kwadratowych jaj. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 17-12-2025 Na podstawie czego twierdzisz, że nie są na tyle zdolni? Odkąd to się bierze 16-17 latków z założeniem, że będą grali w pierwszej 11-ce? Przecież Twój wywód to nic innego jak "zamknąć Akademię", skoro albo dzieciak wskakuje do pierwszej jedenastki, albo papa.. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 17-12-2025 (16-12-2025, 23:19)uncoolben napisał(a): Sindre Tjelmeland podobno jedną nogą w Molde... Dziwne to wszystko...Najpierw jeden teraz drugi. Może obaj się tam znajdą? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 17-12-2025 Ja tylko chciałem zapytać ekspertów od akademii w jakim wieku mamy wprowadzać młodych do składu? 25? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 17-12-2025 Ekspertem od akademii nie jestem ale skoro podstawowymi piłkarzami Lecha są 19 letni Gurgul i 18 letni Mońka to pewnie coś koło tego. |