![]() |
|
1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi (/showthread.php?tid=69) |
RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Mosina - 20-05-2026 Chyba Ty. 100 razy wolę mecz ze Śląskiem niż z Arką. Legia i Widzew to inna sytuacja. Legia za całokształt a Widzew profilaktycznie za pójście na skróty. Tyle RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Skorpion - 21-05-2026 Widzew musi spaść patrząc na to co przekazał nam Mosina. RE: Ekstraklasa - marekst - 24-05-2026 Zakończyła się 1 liga, brudasy się spierdoliły ze stołka, jeszcze tylko łks, chrobry i wieczysta się spierdolą i niech awansuje polonia ![]() Pary barażowe: wieczysta - polonia chrobry - łks RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - rojber - 25-05-2026 Piękna różnica w nastrojach w Warszawie. Jedni w 98min po 2h bycia w pucharach z nich wypadli a drudzy w 98min załapali się na baraże. RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - strzelisty jupiter - 28-05-2026 Chrobry pierwszym finalistą baraży o Ekstraklasę. RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - MichalM - 28-05-2026 Uffff, przynajmniej nie będzie kolejnej zgody RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - koziołek - 28-05-2026 ale nie Chrobry...a tfu. RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - MichalM - 28-05-2026 Z całego grona to Polonia chyba, że Wieczysta i pozabijają się z "sharkami"
RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Skorpion - 28-05-2026 Wieczysta-Chrobry finał baraży. Oba kluby grają na innym poziomie niż cała eklapa (no może poza Bruk Betem i Arką ) wiec obojętnie kto awansuje obstawiam wyjazd z ligi po sezonie.
RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Róża - 28-05-2026 Oba kluby bez stadionów. |