Forum WL
1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi (/showthread.php?tid=69)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Mosina - 20-05-2026

Chyba Ty. 100 razy wolę mecz ze Śląskiem niż z Arką.

Legia i Widzew to inna sytuacja. Legia za całokształt a Widzew profilaktycznie za pójście na skróty. Tyle


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Skorpion - 21-05-2026

Widzew musi spaść patrząc na to co przekazał nam Mosina.


RE: Ekstraklasa - marekst - 24-05-2026

Zakończyła się 1 liga, brudasy się spierdoliły ze stołka, jeszcze tylko łks, chrobry i wieczysta się spierdolą i niech awansuje polonia Big Grin

Pary barażowe:
wieczysta - polonia
chrobry - łks


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - rojber - 25-05-2026

Piękna różnica w nastrojach w Warszawie. Jedni w 98min po 2h bycia w pucharach z nich wypadli a drudzy w 98min załapali się na baraże.


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - strzelisty jupiter - 28-05-2026

Chrobry pierwszym finalistą baraży o Ekstraklasę.


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - MichalM - 28-05-2026

Uffff, przynajmniej nie będzie kolejnej zgody


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - koziołek - 28-05-2026

ale nie Chrobry...a tfu.


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - MichalM - 28-05-2026

Z całego grona to Polonia chyba, że Wieczysta i pozabijają się z "sharkami" Wink


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Skorpion - 28-05-2026

Wieczysta-Chrobry finał baraży. Oba kluby grają na innym poziomie niż cała eklapa (no może poza Bruk Betem i Arką Wink ) wiec obojętnie kto awansuje obstawiam wyjazd z ligi po sezonie.


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Róża - 28-05-2026

Oba kluby bez stadionów.