![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 01-02-2026 Powoli przyda się pełna mobilizacja na 3 mecze w PP bo może być ciężko o puchary po tym sezonie. Szkoda bo po czerwcu przeczuwam przebudowę kadry i sezon przejściowy RE: Quo Vadis Lech Poznań - MichalM - 01-02-2026 Mosina, szczerze, już się boje jak nie osiągniemy "sukcesu" w tym sezonie. Będziemy grali Fiabemą, Szymczakiem, Lismanem. Jeśli Palmy nie wykupią w niedługim czasie, to prawdopodobieństwo, że u nas zostanie będzie spadać. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 01-02-2026 Jeśli nie będzie pucharów za rok to: Mrozek, Gurgul Kozubal na sprzedaż i nie będą to kokosy tylko maks z 5-8 za wszystkich. Oczywiście siano idzie na utrzymanie drużyny nie wzmocnienia. Palmy brak Ali, Milic, Muraś wyjazd bo koniec kontraktów a propozycje nowych za pół darmo nie przyjęte. Teofik odchodzi pewnie też Joel do Arabii. W ich miejsce asy pokroju Fiabemy, Szymczaka czy tego nowego cudaka w bramce i się będzie turlało. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Gugus - 01-02-2026 O Murasia bym się nie bał, nie ma w talii żadnej karty, którą może wojować po tak długiej kontuzji. Też przez głowę mi przechodzi myśl, że będziemy bez pucharów. Tofika w Zabrzu nie chcą, zarabia dużo, mało wnosi, więc będziemy mogli negocjować cenę. Jeśli kontuzja Aliego okaże się dłuższa w czasie to musimy go puścić, przez cały pobyt u nas to więcej się leczył. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 01-02-2026 Myślę,że Ali wczoraj pokazał,że warto na niego postawić on w tych meczach w których grał zrobił więcej niż Tofik, Fiabema czy inne tego typu asy. Gość ma niesamowitą technikę. Warto o niego powalczyć a Muraś dostanie z swojego Piasta ofertę powrotu i pójdzie. Zresztą oni Dziczka puścili także po to aby w jego miejsce wrócił Muraś. RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 01-02-2026 A trzeba było wziąć Czubaka zamiast Agnero i Repkę do pomocy, i mielibyśmy teraz bardziej kompletną kadrę. Sprawdzonych, skutecznych piłkarzy na polskim podwórku. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 01-02-2026 Na pewno byli by lepsi od Oumy i Agnero.. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Jankes - 03-02-2026 (01-02-2026, 16:02)strzelisty jupiter napisał(a): A trzeba było wziąć Czubaka zamiast Agnero i Repkę do pomocy, i mielibyśmy teraz bardziej kompletną kadrę. Sprawdzonych, skutecznych piłkarzy na polskim podwórku. Ale panie kto to widział takie oczywiste ruchy transferowe robić.. Tak nie wolno to niedobra jest, i nas jest superkorposcouting z 6 komputerkami i jedna osoba która zna się na piłce (Jusko). Przykład Bobcek vs Agnero mówi sam za siebie, a ten film na kanale ekstraklasy tylko mnie utwierdził w przekonaniu że tam nigdy nie będzie dobrze RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 03-02-2026 Gdyby ktoś wiedział, że gość z 5 bramkami w lidze Słowackiej 3 lata później będzie liderem strzelców Ekstraklasy to by go kupił a gdyby drugi wiedział, że się przewróci to by się położył. Lech pytał o Słowaka ale cena wynosiła latem 5 mln. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 03-02-2026 I Widzew pewnie go łyknie po sezonie. |