![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 15-05-2026 Wróbelki ćwierkają, że Celtic przyklepał 2.5 mln euro + bonusy w zależności od tego w jakich pucharach zagra Lech. Kontrakt z Luisem do 06.2029 r.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 15-05-2026 O Boże, Boże, Boże, Bożenko! Jedyne co mnie martwi w kontekście tego newsa to fakt, że nasz prorok @strzelistyjupiter pisał, że: 1) Lech zdobędzie mistrza oraz 2) nie wykupi Palmy. Hmmm... Oby tylko w jednym się pomylił.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - MichalM - 15-05-2026 (15-05-2026, 13:10)rojber napisał(a): Wróbelki ćwierkają, że Celtic przyklepał 2.5 mln euro + bonusy w zależności od tego w jakich pucharach zagra Lech. Kontrakt z Luisem do 06.2029 r. 2,5 mln Euro Palma vs 2,3 mln Euro Agnero Zdecydowanie wolę takie transfery choć mnie osobiście Palma nie przekonał RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 15-05-2026 (15-05-2026, 13:12)Kefas9494 napisał(a): O Boże, Boże, Boże, Bożenko! Jeśli miał się pomylić to właśnie w temacie transferu Uznajemy, że limit pomyłek u tego szamana został wyczerpany
RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 15-05-2026 Człowiek zawsze chciałby się tak mylić. Oby była to prawda i Palma przyczyni się do wbicia z drzwiami do fazy ligowej Ligi Mistrzów.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 15-05-2026 Właśnie "oby". Na razie - "calma", wir internetu porywa.... RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 15-05-2026 Oczywiście, czekamy na potwierdzenie z klubu. E: Dobrasz nie co studzi nastroje, na ten moment rozmowy są zaawansowane ale żadne nazwisko in/out nie jest przyklepane. RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 15-05-2026 Dobrasz ostatnio jakoś w niełaski popadł. Włodarczyk osobiście musiał wywiad w klubie zrobić by wydobyć info o Alim, Zimnym i Lisie RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 15-05-2026 Wychodzi na to, że info wypłynęło od Kanału Sportowego / Borka. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 15-05-2026 (15-05-2026, 14:26)secret napisał(a): Dobrasz ostatnio jakoś w niełaski popadł. Włodarczyk osobiście musiał wywiad w klubie zrobić by wydobyć info o Alim, Zimnym i Lisie Nie to, że bronię Dobrasza (nie jestem zwolennikiem), ale akurat "trafił" tylko z Alim na razie Włodarczyk, więc nie wyciągałbym tu wniosków z jakiejś łasce czy niełasce. Klub jest szczelny nie od dziś. I te plotki o Palmie są zupełnie teraz niepotrzebne. |