Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 15-05-2026

Wróbelki ćwierkają, że Celtic przyklepał 2.5 mln euro + bonusy w zależności od tego w jakich pucharach zagra Lech. Kontrakt z Luisem do 06.2029 r. Wink


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 15-05-2026

O Boże, Boże, Boże, Bożenko!

Jedyne co mnie martwi w kontekście tego newsa to fakt, że nasz prorok @strzelistyjupiter pisał, że:
1) Lech zdobędzie mistrza oraz
2) nie wykupi Palmy.

Hmmm... Oby tylko w jednym się pomylił. Smile


RE: Pogłoski transferowe 2026 - MichalM - 15-05-2026

(15-05-2026, 13:10)rojber napisał(a): Wróbelki ćwierkają, że Celtic przyklepał 2.5 mln euro + bonusy w zależności od tego w jakich pucharach zagra Lech. Kontrakt z Luisem do 06.2029 r. Wink

2,5 mln Euro Palma vs 2,3 mln Euro Agnero

Zdecydowanie wolę takie transfery choć mnie osobiście Palma nie przekonał


RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 15-05-2026

(15-05-2026, 13:12)Kefas9494 napisał(a): O Boże, Boże, Boże, Bożenko!

Jedyne co mnie martwi w kontekście tego newsa to fakt, że nasz prorok @strzelistyjupiter pisał, że:
1) Lech zdobędzie mistrza oraz
2) nie wykupi Palmy.

Hmmm... Oby tylko w jednym się pomylił. Smile

 Jeśli miał się pomylić to właśnie w temacie transferuWink Uznajemy, że limit pomyłek u tego szamana został wyczerpanyWink


RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 15-05-2026

Człowiek zawsze chciałby się tak mylić. Oby była to prawda i Palma przyczyni się do wbicia z drzwiami do fazy ligowej Ligi Mistrzów. Smile


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 15-05-2026

Właśnie "oby".
Na razie - "calma", wir internetu porywa....


RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 15-05-2026

Oczywiście, czekamy na potwierdzenie z klubu.

E:

Dobrasz nie co studzi nastroje, na ten moment rozmowy są zaawansowane ale żadne nazwisko in/out nie jest przyklepane.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 15-05-2026

Dobrasz ostatnio jakoś w niełaski popadł. Włodarczyk osobiście musiał wywiad w klubie zrobić by wydobyć info o Alim, Zimnym i Lisie


RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 15-05-2026

Wychodzi na to, że info wypłynęło od Kanału Sportowego / Borka.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 15-05-2026

(15-05-2026, 14:26)secret napisał(a): Dobrasz ostatnio jakoś w niełaski popadł. Włodarczyk osobiście musiał wywiad w klubie zrobić by wydobyć info o Alim, Zimnym i Lisie

Nie to, że bronię Dobrasza (nie jestem zwolennikiem), ale akurat "trafił" tylko z Alim na razie Włodarczyk, więc nie wyciągałbym tu wniosków z jakiejś łasce czy niełasce.
Klub jest szczelny nie od dziś. 
I te plotki o Palmie są zupełnie teraz niepotrzebne.