Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 15-05-2026

A ok. No to przepłacili. Zobaczymy kiedy będzie potwierdzenie.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - SpokoLoko - 17-05-2026

Może w przypadku spadku betonów udałoby się ściągnąć tego Bobcka na 9 jako następce Ishaka?


RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 17-05-2026

Żadnej szansy. Nie ta kasa i nie ta liga. Za to tego Zelizko brałbym beż zastanowienia. Nad Meną bym się zastanawiał


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 17-05-2026

Czyli trzech piłkarzy ze spadkowicza. Ciekawy kierunek.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 17-05-2026

to poczekaj i zobaczysz dokąd pójdą ci trzej spadkowicze w przypadku degradacji; robimy screeny i wracamy do tematu pod koniec lata


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 17-05-2026

A potem zrobimy screeny po półroczu? Rondić też poszedł do Koln a Hamulić do Tuluzy.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 17-05-2026

Wybiórcze te przykłady, takie pod tezę. Dlaczego z tej Stali nie podałeś przykładów Mrozka czy Kochalskiego?


RE: Pogłoski transferowe 2026 - spotlite - 17-05-2026

(17-05-2026, 20:30)Antonio napisał(a): Czyli trzech piłkarzy ze spadkowicza. Ciekawy kierunek.

Z (być może) spadkowicza tylko ze względu na odjęte punkty. Ten (być może) spadkowicz nastukał tyle bramek, co my, czyli ofensywnych graczy mają na poziomie.
Co oczywiście nie musi oznaczać, że nadają się do nas - to musi grać z założeniami sztabu.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 17-05-2026

(17-05-2026, 21:15)galis napisał(a): Wybiórcze te przykłady, takie pod tezę. Dlaczego z tej Stali nie podałeś przykładów Mrozka czy Kochalskiego?

Bo Tuluza i FC Koln to dla mnie wyższa półka niż Lech i Karabach?


RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 17-05-2026

Bardzo subiektywna opinia, Tuluza cztery razy w europejskich pucharach w całej swej historii a Koeln ostatni raz chyba 6 lat temu więc Hamul8c nawet nie powąchał. Ale skoro dla ciebie LM niewiele znaczy to można dyskusję uznać za zakończoną