![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 15-05-2026 A ok. No to przepłacili. Zobaczymy kiedy będzie potwierdzenie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - SpokoLoko - 17-05-2026 Może w przypadku spadku betonów udałoby się ściągnąć tego Bobcka na 9 jako następce Ishaka? RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 17-05-2026 Żadnej szansy. Nie ta kasa i nie ta liga. Za to tego Zelizko brałbym beż zastanowienia. Nad Meną bym się zastanawiał RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 17-05-2026 Czyli trzech piłkarzy ze spadkowicza. Ciekawy kierunek. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 17-05-2026 to poczekaj i zobaczysz dokąd pójdą ci trzej spadkowicze w przypadku degradacji; robimy screeny i wracamy do tematu pod koniec lata RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 17-05-2026 A potem zrobimy screeny po półroczu? Rondić też poszedł do Koln a Hamulić do Tuluzy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 17-05-2026 Wybiórcze te przykłady, takie pod tezę. Dlaczego z tej Stali nie podałeś przykładów Mrozka czy Kochalskiego? RE: Pogłoski transferowe 2026 - spotlite - 17-05-2026 (17-05-2026, 20:30)Antonio napisał(a): Czyli trzech piłkarzy ze spadkowicza. Ciekawy kierunek. Z (być może) spadkowicza tylko ze względu na odjęte punkty. Ten (być może) spadkowicz nastukał tyle bramek, co my, czyli ofensywnych graczy mają na poziomie. Co oczywiście nie musi oznaczać, że nadają się do nas - to musi grać z założeniami sztabu. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 17-05-2026 (17-05-2026, 21:15)galis napisał(a): Wybiórcze te przykłady, takie pod tezę. Dlaczego z tej Stali nie podałeś przykładów Mrozka czy Kochalskiego? Bo Tuluza i FC Koln to dla mnie wyższa półka niż Lech i Karabach? RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 17-05-2026 Bardzo subiektywna opinia, Tuluza cztery razy w europejskich pucharach w całej swej historii a Koeln ostatni raz chyba 6 lat temu więc Hamul8c nawet nie powąchał. Ale skoro dla ciebie LM niewiele znaczy to można dyskusję uznać za zakończoną |