![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 04-02-2026 Ja nie piszę o ostatnim meczu tylko o degrengoladzie która trwa od zeszłego roku. Co w takim razie oni robili na zgrupowaniu skoro się nic nie poprawia? Gdzie skuteczność? Dlaczego cały czas gramy dwoma schematami. Co trener robi aby to zmienić? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 04-02-2026 No ale te schematy gdyby nie dziecinne błędy szczególnie w obronie dawałyby nam coś w okolicach lidera. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 04-02-2026 Schemat rozegranie od bramkarza do pierwszego obrońcy który przy pressingu panikuje i traci piłkę albo podaje w aut. Czy może nr 2 czyli laga na środek pola na Kozubala mierzącego 1.60 w kapeluszu i warzącego 60kg. Coś pominąłem? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 04-02-2026 No ale Lech nie ma przewagi w meczach? Nie stwarza sytuacji do strzelenia wielu bramek? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 04-02-2026 akurat gdybyśmy w tym sezonie ZAWSZE dawali lagę, i nie patałaszyli jak ostatno - to śmiem twierdzić że byśmy byli liderem. akurat teza że laga jest na Kozubala nie może być prawdziwa, bo to by oznaczało że Mrozek umie pokierować piłkę tam gdzie chce - a nie umie RE: Quo Vadis Lech Poznań - Jankes - 04-02-2026 Ja jestem zdania że jeśli położymy ten sezon, to do wyjebania jest Rząsa i te korpozjeby ze scoutingu (tam się tylko Juskowiak zna na piłce) a nie trener. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 04-02-2026 Nie interesuje mnie przewaga. Interesują mnie trzy pkt i zwycięstwa. Przeciwnicy się nas nauczyli. Albo idziesz pressingiem na nas i jest lipa. Albo cofasz się i dajesz pograć Lechowi po obwodzie przed polem karnym. Tu zagrożenia nie ma bo towarzystwo wychodzi z założenia, że bramka liczy się jak się wejdzie z piłką do bramki więc problemu brak bo nie mamy messiego w składzie i zawsze ktoś tą piłkę wybije. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 05-02-2026 Dziwnie się nas nauczyli skoro mogli dostać od nas kilka bramek. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Dyktator - 05-02-2026 Po co nam trener na lata, który ma demencje i co runde mu się wszystko resetuje w głowie i wygląda jakby poznawał zawodników od nowa i uczył się ligi od nowa, przy tym jest wszystkim zdziwiony i zaskoczony? Zero ciągłości i jakiegoś progresu, mam wrażenie, że co pół roku zaczynamy od nowa. Druga sprawa, znaleźliśmy się w jakimś takim dziwnym momencie, że sporo osób z klubu już za chwilę może być gdzieś indziej, kończące się kontrakty Murawskiego, Milica, jeden z trenerów już ma gdzieś i paraduje w koszulkach Molde, drugi też może mieć inne rzeczy na głowie związane ze swoją przyszłością, czy aby to jest na pewno odpowiedni klimat, żeby w pełni skupiać się na tym co tu i teraz? Nie wiem, może się mylę, ale jakoś tak mnie to ostatnio uderzyło. RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 05-02-2026 Pokaż mi zespół w którym, nie ma tego typu problemów. W każdym klubie zawodnikom kończą się kontrakty, w każdym klubie znajdą się zawodnicy, którzy to przebierają nóżkami by spierdolić gdzieś indziej. To raczej normalne. Normalne w mojej ocenie na pewno nie było zachowanie Sindre ale to już przeszłość. Niels też raczej się zastanawia nad tym co dalej tym bardziej, że widzi jakie osiąga wyniki w tym sezonie, każdy trener w takim położeniu by rozkminiał co dalej. Jednak obstawiam, że jest profesjonalistą i ze względu na to co myśli o przyszłości stara się tu i teraz dać z siebie wszystko. Co nie zmienia faktu, że coś tam chyba u niego przestało stykać i podejmuje bardzo dziwne decyzje kadrowe i taktyczne. |