![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 17-05-2026 No to jak przewidujesz? Gdzie zagra trio z Lechii, żeby zrobiło to na mnie wrażenie skoro nie ekipy z Ligue 1 czy Bundesligi to chuj? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 17-05-2026 Bobcek wiadomo poza zasięgiem. Zhelizko raczej też, pewnie będą za niego chcieli z 3 bańki nawet przy spadku i taki Szachtar tyle może dać. Mena z kolei to skrzydłowy z prawą nogą, a u nas taki jest Palma (no chyba wykupią), Leo i Hakans, więc chyba nie jest to profil którego szukają. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 17-05-2026 Dokładnie o tym pisałem, Bobcek - no way, za drogi. Żelizko - brać, myślę że w przypadku degradacji jest w zasięgu a Mena temat do rozważań - gdyby tfu tfu Palma odszedł lub w zamian za Hakansa RE: Pogłoski transferowe 2026 - SpokoLoko - 17-05-2026 Ofensywnie Lechia jest mocna, Bobcek jeszcze walczy o króla strzelców z Czubakiem. Nie rozumiem tego deprecjonowania z drużyny betonów przynajmniej jego. Ishak już jedną nogą po drugiej stronie, w Agnero niestety nie wierzę, że wejdzie w buty Mikaela (można zapytać wróżbity Macieja, czy odpali). W filmie "Wariant mistrzowski" Rutkowski podnosił problem znalezienia odpowiedniej 9. Że jest ciężko a rynek mamy podobno pod tym kątem spenetrowany. Bobcek mi się podoba, piłka go szuka, dobrze gra głową, wykończenie też niczego sobie. Być może ma w umowie, że w przypadku spadku, może szukać nowego pracodawcy i może rozwiązać kontrakt. Jeżeli jest szansa ja bym próbował. W dodatku sprawdzony w polskiej lidze. Wizja gry w pucharach też może być kusząca. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 18-05-2026 Tylko wiesz... jest mały problem - 5 mln nie starczy a nawet gdyby to jeszcze nie nasz pułap. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 18-05-2026 Popieram kolegę wyżej. Lechia chce za niego 10 mln pewnie realnie za 7-8 puści a my takich pieniędzy nie mamy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 18-05-2026 Po co brać Bobcka z jednym udanym sezonem w karierze jak na rynku jest Pululu nie schodzący z pewnego poziomu od 3 lat? Gracz Jagi to jest idealne zastępstwo dla Ishaka. Silny, rozwalający obrony rywali robiący miejsce z przodu kumplom których w Lechu będzie miał więcej niż w Jadze gdzie w zasadzie jest sam Imaz. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Zabal - 18-05-2026 Szanse na Pululu jakieś małe się wydają. Zżyty z Jagiellonią, ostatnie ekscesy z Kozubalem też raczej nie sprzyjają. Pozycja na boisku, warunki fizyczne i jego profil wydaje się że by pasował do nas idealnie. Szanse jednak są niewielkie. Nie zmienia to faktu ze warto powalczyć. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 18-05-2026 Widzew się pewnie utrzyma i pewnie oni go skuszą jakimś absurdalnie wysokim kontraktem. RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 18-05-2026 Celtic ponoć wreszcie się ugiął i chce ok 3 mln za Palmę. Pewnie się skończy na 2,7 -2,8. Ale chyba go jednak mamy. |