![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 18-05-2026 Czuje, że w sobotę przed meczem na murawie ujrzymy Nielsa i Luisa z koszulkami z datami na plecach
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pinkin - 18-05-2026 Co do Pana Trenera to byłem wręcz przekonany o tym, że właśnie w ten sposób będzie to rozwiązane. Fajnie, że jest szansa na podobny wariant z Palmą. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 18-05-2026 (18-05-2026, 10:56)Zabal napisał(a): Szanse na Pululu jakieś małe się wydają. Zżyty z Jagiellonią, ostatnie ekscesy z Kozubalem też raczej nie sprzyjają. Pozycja na boisku, warunki fizyczne i jego profil wydaje się że by pasował do nas idealnie. Szanse jednak są niewielkie. Nie zmienia to faktu ze warto powalczyć. Z tego co mówił Skrzypczak to on już był dogadany z Lechem ale coś się wysypało na końcu. W tym naszym meczu zachowywał się dziwnie nawet jak na niego, cholernie przemotywowany był. Do tego kończy mu się zaraz kontakt a cisza o jego przyszłości co dla mnie sugeruje, że w grę wchodzi rywal Jagi a żadnego z nich poza nami na Pululu nie stać. Do tego te jego wcześniejsze opowieści o chęci gry u nas. Obym miał rację. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 18-05-2026 Niestety nie masz, Widzewa stać, u nich ciągle karnawał i nawet l jak spadną to będzie demonstracja siły. Co do sytuacji z Antkiem to żaden problem, pogadaliby chwilę i pewnie później się z tego śmiali. Pamiętam jak Ratlerek domagał się solóweczki z Tarasovsem juz po meczu a później razem grali w Śląsku RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 18-05-2026 Oni sobie mogą demonstrować a najbardziej będą w ich imieniu demonstrować dziennikarze różnego miotu. Póki co muszą się zmierzyć tak na prawdę z kolejną, kosztowną przebudową. Tam nie ma nawet bazy na kolejny sezon. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 18-05-2026 Bobcek za 7-10 baniek? ?Jak pójdzie za 3, max 4, to będzie dobrze. Tak obstawiam. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 19-05-2026 Wyceniany jest na 7 mln euro. Jeśli zostanie królem strzelców to na moje za mniej go nie sprzedadzą. Pożyjemy zobaczymy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 19-05-2026 W ogóle ciekawe, że ci jedno-sezonowcy z polskiej ligi jak Stoijković z Cracovii czy Sow z Górnika całkowicie przepadli po transferach. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Bonx82 - 19-05-2026 Jak dla mnie idealnym kandydatem jest Pululu i na nim mogliby się skupić żeby za wszelką cenę wyciągnąć go z Jagiellonii. Perspektywa pogrania w LM i odpowiednia pensja mogą zdziałać cuda. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 19-05-2026 A ja bym wolał powrót Kownackiego. Zabezpieczyłby nam zarówno atak jak i prawe skrzydełko gdzie jest wyrwa po Gholizadehu. Regularnie trzyma solidny poziom na poziomie 2. Bundesligi, jest naszym chłopakiem więc motywacji mu nie zabraknie, kilka ładnych lat do grania przed nim. Kurcze, kiedy jak nie teraz sfinalizować jego powrót. |