![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 19-05-2026 Ciekawe czy to prawda, że Widzew był już prawie dogadany z Alim. Jeśli tak w którym momencie przed czy po kontuzji. RE: Pogłoski transferowe 2026 - SpokoLoko - 19-05-2026 Jeszcze pytanie jak będą wyglądały transfery out? Mrozek raczej tak skoro jest grany temat Lisa. Kozubal? Gurgul? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pekol - 19-05-2026 Na pozycję nr 9 nie potrzebujemy wzmocnień, Agnero musi najpierw dostać więcej minut. Kluczowe będzie zastąpienie Kozubala. Co do out to zapewne Mrozek i Kozubal, Gurgula mogą jeszcze spróbować zarzymać. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Gruszowy - 19-05-2026 Myślę że Kozubal raczej zostanie. Wywiad z zeszłego roku: Cytat:Jest taka słynna kartka, na której napisałeś, że twoim marzeniem jest gra w Lechu Poznań. To się szybko spełniło. Co dziś znalazłoby się na tej kartce? Kiedy jak nie teraz? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pekol - 19-05-2026 Tyle, że wywiad był przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu. Teraz jest o rok starszy, zaraz skończy 22 lata, raz że zgodnie z polityką Lecha to czas na spieniężenie jego umiejętności a dwa, że on jest gotów na wyjazd. Chyba, że faktycznie będzie chciał jeszcze te pół roku. RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 19-05-2026 (19-05-2026, 20:17)Jerry2015 napisał(a): Ja tam cieszę się że mamy swoją polityke i nie dajemy się wpuścić w jakieś przedszkolne wojenki o nibygwiazdy z legią czy widzewem. Bądźmy ponad to. My nie musimy niczego udowadniać. To oni są na musiku. Dawać tego Lisa, LO ( kluczowy ruch), Palmę i ew kogoś do konkurencji z Ishakiem i bedzie dobrze. Kluczowe ruchy to stoper* i defensywny pomocnik moim zdaniem. Zdaje się Niels zdementował pogłoski o wypychaniu Moutinho, a i o odejściu Gurgula na razie cicho. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Lucyferek - 20-05-2026 (19-05-2026, 14:36)rojber napisał(a): W tym sezonie w Goztepe 34 mecze i 16 czystych kont. Czekamy na potwierdzenie z klubu aczkolwiek tamtejsze media z przekonaniem informują o odejściu Lisa do ekstraklasy. Pewnie mie mają na stoperze tureckiego Skrzypczaka, to łatwiej o czyste konta. Mam w pamięci ciągle przykład Dolhy, najlepszy bramkarz ligi, a u nas wyglądał jak z B-klasy po dobrym weselu. Ale Lisa chętnie bym zobaczył u nas, z Płockiem chciałbym zobaczyć tego Bułgara, idealna okazja dać mu się wykazać. No chyba ze naszych jeszcze świętowanie bedzie trzymało, to go tylko spali. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 20-05-2026 Z Dolhą to wydaje mi się, że on pękł psychicznie po meczu z Wisłą, gdzie przez całą pierwszą połowę kibice przyjezdnych cisnęli mu po rumuńsku. To był koniec Dolhy w Lechu, nawet nie wiem co się potem z nim działo. Tak czy siak uzasadnione obawy bo co by nie mówić to tak na prawdę jeden sezon w bardzo dobrym wykonaniu Lisa. Chyba, że są osoby, które baczniej przyglądały się jego karierze i mogą powiedzieć coś więcej na jego temat i potwierdzić, że na wysokim poziomie bronił więcej jak jeden rok
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 20-05-2026 Pululu bardzo by nam się przydał. Musimy iść grubo. LM to nie będzie spacerek aby się tam dostać potrzebujemy wzmocnień. Też jestem ciekawy Rojber jak blisko Ali był Widzewa. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 20-05-2026 Pewnie wcale nie był bo o tym chyba Koźmiński mówił. (20-05-2026, 06:58)rojber napisał(a): Z Dolhą to wydaje mi się, że on pękł psychicznie po meczu z Wisłą, gdzie przez całą pierwszą połowę kibice przyjezdnych cisnęli mu po rumuńsku. To był koniec Dolhy w Lechu, nawet nie wiem co się potem z nim działo. Tak czy siak uzasadnione obawy bo co by nie mówić to tak na prawdę jeden sezon w bardzo dobrym wykonaniu Lisa. Chyba, że są osoby, które baczniej przyglądały się jego karierze i mogą powiedzieć coś więcej na jego temat i potwierdzić, że na wysokim poziomie bronił więcej jak jeden rok Jeden sezon? To na jakiej podstawie on trafił do Southampton? |