![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 20-05-2026 Skoro był cały czas tak zajebisty to dlaczego Southampton go wiecznie wypożyczało? Natomiast nie jestem alfą i omegą stąd napisałem, że jak ktoś bardziej się przyglądał jego karierze to może napisze coś więcej. Może Ty coś więcej napiszesz o przebiegu jego kariery? Z chęcią się dowiem, że bronił na wysokim poziomie nie tylko w Goztepe ale też i w poprzednich latach. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pinkin - 20-05-2026 Meczyki donoszą, powołując się na jakiś niemiecki portal "Berliner Kurier", że ponoć Kownasiem interesuje się żydzew, a sam Werder wycenia go na pół miliona jurków. Jeżeli to prawda to Rząsa już powinien być w drodze do Bremy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 20-05-2026 Ale byłoby słabo zobaczyć Kownasia w barwach Widzewa. Oby Widzew spadł a Dawid skończył w naszych barwach. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 20-05-2026 Tak. Jak Widzew spadnie, nikt sensowny nie będzie chciał tam przyjść. Średnio sobie wyobrażam, by Kownaś zdecydował się tam iść. Ja już średnio Injacia przetrawiłem w ich robotniczym trykocie, a co dopiero Dawid. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Podem - 20-05-2026 Jeśli co i rusz w kontekście transferów Lecha liczymy na spadek Widzewa, to znaczy że "ktoś" z nami wygrywa starcie medialne. Niedobrze. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 20-05-2026 (20-05-2026, 08:39)rojber napisał(a): Skoro był cały czas tak zajebisty to dlaczego Southampton go wiecznie wypożyczało? Natomiast nie jestem alfą i omegą stąd napisałem, że jak ktoś bardziej się przyglądał jego karierze to może napisze coś więcej. Może Ty coś więcej napiszesz o przebiegu jego kariery? Z chęcią się dowiem, że bronił na wysokim poziomie nie tylko w Goztepe ale też i w poprzednich latach. Napisałem, że skoro wzięło go Southampton kilka lat temu to raczej nie tylko miniony sezon był na wysokim poziomie o czym z pewnością piszesz i już wcześniej musiał coś sobą prezentować. A, że się nie przebił? Lech jest pełny zawodników którzy się gdzieś nie przebili. RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 20-05-2026 Kownaś czy Pululu, wg mnie Pululu to dużo lepszy zawodnik, dodatkowo ze zdrowiem odpowiednim na granie 50 meczów w sezonie. Jak Kownacki ma kosztować 500k, to wolę przeznaczyć te 500k na podpis Pululu. Zresztą Dawid za frytki nie będzie i tak grał. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 20-05-2026 Nie no, ogólnie gdyby Lis nazywał się Lisovic to wszyscy mówiliby, że godne zastępstwo za Mrozka. Ale też nie ma co się łudzić, że to jakiś straszny kocik. W Anglii i Francji się nie przebił, ale w Turcji dużo pograł. Także powinien być ok. Chociaż widzę takie zagrożenie jak u Skrzypczaka, bo to podobny case. Za młodu na Lecha za słaby, zrobił karierę w innych klubach, gdzie prezentował się tak, że nawet myślano o nim w kontekście kadry. W końcu wraca do Lecha, żeby spełnić swoje marzenie i zagrać w najlepszym polskim klubie, którego jest wychowankiem, ale presja i chęć dobrej gry jest aż tak wielka, że ostatecznie spala się psychicznie. Oby to nie był case Liska. ![]() No a co do Kownaś vs Pululu. Zgoda, że Pululu byłby mega przydatny, ale Kownacki zabezpiecza nam również prawe skrzydełko. Chociaż oczywiście prawdą jest, że Kownacki lubi mieć kontuzję, a Pululu chyba ma lepsze zdrowie. Też pytanie kwestie intensywności, bo Pululu raczej nie jest typem szybkobiega, ale ma sporo innych atutów. Niemniej, dobrze byłoby któregoś z nich wyciągnąć. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 20-05-2026 Tu się nie ma co zastanawiać tylko trzeba brać tego Pululu. Kownackiego bym rozważył jeśli Angolczyk do nas nie trafi. Agnero na wypożyczenie a trzecim napadziorem młody Jakóbczyk lub na odwrót. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 20-05-2026 A Szymczak i Fiabema którymi napastnikami? Bo w czerwcu obrodzi nam na tej newralgicznej pozycji.
|