Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 20-05-2026

(20-05-2026, 16:16)galis napisał(a): Dla porządku to na prawym skrzydle mamy Walemarka i Tofika plus Golizadeha, którym będziemy gonić wiosnę by odrobić straty po grze w LM i który pomoże obronić Majstra. Na lewym skrzydle mamy Bengtsona, Palmę, Hakansa i Lismana. Nie mamy klasycznej 10 więc tam mogą grać przeszczepy - Walemark, Palma, Jagiełło czy nasz Bono (który tam się nie sprawdził i odnalazł się na 8) Dlatego kluczowe będzie ściągnięcie klasycznej 10 - takiej która miała przyjść za Sousę

No właśnie pytanie czy mamy Tofika czy tylko Patrika....


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 20-05-2026

Kownaś może grać na prawej stronie? Brałbym go i tam przestawił. Pululu i tak brać na LM a z Tofikiem bym rozmawiał o opuszczeniu ceny.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 20-05-2026

Jako skrzydłowy to grał właśnie z prawej


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 20-05-2026

No to można brać i jego i Pululu.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 20-05-2026

Kownacki skrzydłowym jest marnym. Nam potrzebny jest piłkarz w typie Pululu właśnie, pod kombinacyjną grę. No i 10-tka, plejmejker. Wszyscy z dobrym zdrowiem. Na pewno Kownaś nie spełnia tych warunków, przykro mi.

Nie wiem po co pisać tutaj o Szymczaku i Fiabemie, chyba tylko po to, żeby wkurzać ludzi. Żaden z nich w Lechu 2026/27 nie zagra. To oczywista oczywistość.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 21-05-2026

Pytanie też czy ktoś ich kupi. Jeśli nie, mamy problem i pisanie tu o Kownackim oraz Pululu można włożyć między bajki.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 21-05-2026

Jeśli chodzi o Fiabeme to jakiś minimalny taki mikro cień szansy jest, że ktoś kupi tego ananasa. Co do Szymczaka to nadziei żadnych nie mam, nie wiem, może Warta Poznań?


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 21-05-2026

Obu odstrzelić. Szymczak mam wrażenie, że trafi gdzieś za pół miliona euro bo pojedzie na marce Lecha. A Fiabeme jak nie będzie chciał zniknąć to do rezerw.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pinkin - 21-05-2026

@Strzelisty
nie wiem gdzie ty widzisz jakiś problem z Fiabemom i Szymczakiem, wracają z wypożyczeń i dostają wolną rękę w poszukiwaniu klubu, ewentualnie propozycja zakończenia współpracy z opcją przesunięcia do rezerw.
Aż tyle nie zarabiają, żeby być obciążeniem dla budżetu, a na grę i tak nie mają szans, już nie w obecnym Lechu i na pewno nie u Freda.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 21-05-2026

(21-05-2026, 07:46)Pinkin napisał(a): @Strzelisty
nie wiem gdzie ty widzisz jakiś problem z Fiabemom i Szymczakiem, wracają z wypożyczeń i dostają wolną rękę w poszukiwaniu klubu, ewentualnie propozycja zakończenia współpracy z opcją przesunięcia do rezerw.
Aż tyle nie zarabiają, żeby być obciążeniem dla budżetu, a na grę i tak nie mają szans, już nie w obecnym Lechu i na pewno nie u Freda.

Zgadzam się z Pinkin. Szczególnie, że Fiabema to chyba tam zaprezentował się na tyle nieźle, że jakieś grosze może za niego wyciągną. 

Szymczakowi nie ma co robić trudności, myślę że pójdą coś w stylu oddanie gdzieś za darmo (np. do Katowic) i opcja powiedzmy pierwszeństwa wykupu za na przykład 1 mln euro gdyby jakimś cudem nagle odpalił (co się nie zdarzy).