![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 20-05-2026 (20-05-2026, 16:16)galis napisał(a): Dla porządku to na prawym skrzydle mamy Walemarka i Tofika plus Golizadeha, którym będziemy gonić wiosnę by odrobić straty po grze w LM i który pomoże obronić Majstra. Na lewym skrzydle mamy Bengtsona, Palmę, Hakansa i Lismana. Nie mamy klasycznej 10 więc tam mogą grać przeszczepy - Walemark, Palma, Jagiełło czy nasz Bono (który tam się nie sprawdził i odnalazł się na 8) Dlatego kluczowe będzie ściągnięcie klasycznej 10 - takiej która miała przyjść za Sousę No właśnie pytanie czy mamy Tofika czy tylko Patrika.... RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 20-05-2026 Kownaś może grać na prawej stronie? Brałbym go i tam przestawił. Pululu i tak brać na LM a z Tofikiem bym rozmawiał o opuszczeniu ceny. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 20-05-2026 Jako skrzydłowy to grał właśnie z prawej RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 20-05-2026 No to można brać i jego i Pululu. RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 20-05-2026 Kownacki skrzydłowym jest marnym. Nam potrzebny jest piłkarz w typie Pululu właśnie, pod kombinacyjną grę. No i 10-tka, plejmejker. Wszyscy z dobrym zdrowiem. Na pewno Kownaś nie spełnia tych warunków, przykro mi. Nie wiem po co pisać tutaj o Szymczaku i Fiabemie, chyba tylko po to, żeby wkurzać ludzi. Żaden z nich w Lechu 2026/27 nie zagra. To oczywista oczywistość. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 21-05-2026 Pytanie też czy ktoś ich kupi. Jeśli nie, mamy problem i pisanie tu o Kownackim oraz Pululu można włożyć między bajki. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 21-05-2026 Jeśli chodzi o Fiabeme to jakiś minimalny taki mikro cień szansy jest, że ktoś kupi tego ananasa. Co do Szymczaka to nadziei żadnych nie mam, nie wiem, może Warta Poznań? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 21-05-2026 Obu odstrzelić. Szymczak mam wrażenie, że trafi gdzieś za pół miliona euro bo pojedzie na marce Lecha. A Fiabeme jak nie będzie chciał zniknąć to do rezerw. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pinkin - 21-05-2026 @Strzelisty nie wiem gdzie ty widzisz jakiś problem z Fiabemom i Szymczakiem, wracają z wypożyczeń i dostają wolną rękę w poszukiwaniu klubu, ewentualnie propozycja zakończenia współpracy z opcją przesunięcia do rezerw. Aż tyle nie zarabiają, żeby być obciążeniem dla budżetu, a na grę i tak nie mają szans, już nie w obecnym Lechu i na pewno nie u Freda. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 21-05-2026 (21-05-2026, 07:46)Pinkin napisał(a): @Strzelisty Zgadzam się z Pinkin. Szczególnie, że Fiabema to chyba tam zaprezentował się na tyle nieźle, że jakieś grosze może za niego wyciągną. Szymczakowi nie ma co robić trudności, myślę że pójdą coś w stylu oddanie gdzieś za darmo (np. do Katowic) i opcja powiedzmy pierwszeństwa wykupu za na przykład 1 mln euro gdyby jakimś cudem nagle odpalił (co się nie zdarzy). |