Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 21-05-2026

Szymczak i Fiabema mają rok kontraktu i raczej średnio im się opłaca gnicie w Lechu bez perspektyw. Z resztą ich wypożyczenia pokazują, że gnić raczej nie chcą podobnie jak Ian Hoffman.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 21-05-2026

Pululu oficjalnie się pożegnał, podziękował nie tylko Jagielloni ale i Polsce co by mogło sugerować, że karierę będzie kontynuował za granicą.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 21-05-2026

(21-05-2026, 10:26)rojber napisał(a): Pululu oficjalnie się pożegnał, podziękował nie tylko Jagielloni ale i Polsce co by mogło sugerować, że karierę będzie kontynuował za granicą.

Nie wierzyłem w opcję Pululu ani przez chwilę. Pójdzie pewnie zarabiać do Turcji albo innej Grecji. A poza tym nasi nigdy chetni bardzo nie byli do kontraktowania gwiazd ekstraklasy.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 21-05-2026

szkoda. gość z końcem kontraktu, bardzo wszechstronny, sprawdzony w lidze, silny do rozbijania autobusów - trochę takie brakujące ogniwo patrząc na naszych szklanych grajków


RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 21-05-2026

Rzekomo Jagiellonia i GKS zainteresowane Szymczakiem.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - elpatoo - 21-05-2026

Ja jeszcze widzę cień szansy na Pululu. Nie sądzę aby w tej chwili nie miał już przyklepanego nowego klubu więc jakby szedł za granicę to mogłoby to być już ogłoszone (on, Jaga lub klub docelowy) a w przypadku przejścia do Lecha (ale też i do Widzewa, Rakowa czy też o zgrozo Legii) być może nie chce wkładać kija w mrowisko przed ostatnią kolejką.
Te słowa "thank you Poland" padają na końcu, być może to ogólnie wdzięczność za ciepłe przyjęcie w kraju bo w całym tekście to wyraźnie żegna się tylko z Białymstokiem.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 22-05-2026

Teraz mamy nowy temat. Pereira coś tam bąknął że rozważy oferty z innych krajów


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Zabal - 22-05-2026

I ponoć Linetty chce wrócić jak mu 3 letni kontrakt zapewnimy


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 22-05-2026

Joel ma umowe do czerwca przyszłego roku, więc sobie może rozważać oferty za rok. ale fakt że jest u nas już 5 lat, za rok będzie w wieku 30, i to JEST ostatni dzwonek na coś innego. moim zdaniem bez sygnału z klubu powinien się skupić na zagraniu jeszcze jednego sezonu.
co do Linettetego, to byłby naprawdę mocny powrót.
a tak w ogóle to teraz zwariujemy od newsów przez te 2 miesiące


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 22-05-2026

Joel pewnie gra na lepszy kontrakt. Wie ze mial dobry sezon, wie że to jeden z ostatnich kontraktów jakie podpisze więc pewnie chciałby coś pozarabiać. Linetty takie 2+1 jestem za.