![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 21-05-2026 Szymczak i Fiabema mają rok kontraktu i raczej średnio im się opłaca gnicie w Lechu bez perspektyw. Z resztą ich wypożyczenia pokazują, że gnić raczej nie chcą podobnie jak Ian Hoffman. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 21-05-2026 Pululu oficjalnie się pożegnał, podziękował nie tylko Jagielloni ale i Polsce co by mogło sugerować, że karierę będzie kontynuował za granicą. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 21-05-2026 (21-05-2026, 10:26)rojber napisał(a): Pululu oficjalnie się pożegnał, podziękował nie tylko Jagielloni ale i Polsce co by mogło sugerować, że karierę będzie kontynuował za granicą. Nie wierzyłem w opcję Pululu ani przez chwilę. Pójdzie pewnie zarabiać do Turcji albo innej Grecji. A poza tym nasi nigdy chetni bardzo nie byli do kontraktowania gwiazd ekstraklasy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 21-05-2026 szkoda. gość z końcem kontraktu, bardzo wszechstronny, sprawdzony w lidze, silny do rozbijania autobusów - trochę takie brakujące ogniwo patrząc na naszych szklanych grajków RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 21-05-2026 Rzekomo Jagiellonia i GKS zainteresowane Szymczakiem. RE: Pogłoski transferowe 2026 - elpatoo - 21-05-2026 Ja jeszcze widzę cień szansy na Pululu. Nie sądzę aby w tej chwili nie miał już przyklepanego nowego klubu więc jakby szedł za granicę to mogłoby to być już ogłoszone (on, Jaga lub klub docelowy) a w przypadku przejścia do Lecha (ale też i do Widzewa, Rakowa czy też o zgrozo Legii) być może nie chce wkładać kija w mrowisko przed ostatnią kolejką. Te słowa "thank you Poland" padają na końcu, być może to ogólnie wdzięczność za ciepłe przyjęcie w kraju bo w całym tekście to wyraźnie żegna się tylko z Białymstokiem. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 22-05-2026 Teraz mamy nowy temat. Pereira coś tam bąknął że rozważy oferty z innych krajów RE: Pogłoski transferowe 2026 - Zabal - 22-05-2026 I ponoć Linetty chce wrócić jak mu 3 letni kontrakt zapewnimy RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 22-05-2026 Joel ma umowe do czerwca przyszłego roku, więc sobie może rozważać oferty za rok. ale fakt że jest u nas już 5 lat, za rok będzie w wieku 30, i to JEST ostatni dzwonek na coś innego. moim zdaniem bez sygnału z klubu powinien się skupić na zagraniu jeszcze jednego sezonu. co do Linettetego, to byłby naprawdę mocny powrót. a tak w ogóle to teraz zwariujemy od newsów przez te 2 miesiące RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 22-05-2026 Joel pewnie gra na lepszy kontrakt. Wie ze mial dobry sezon, wie że to jeden z ostatnich kontraktów jakie podpisze więc pewnie chciałby coś pozarabiać. Linetty takie 2+1 jestem za. |