![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 22-05-2026 Co do Joela jak ktoś zapłaci grube siano niech idzie. Swoje dla Nas zrobił. Oczywiście grube siano to nie milion euro tylko parę. To raz a dwa Karol jego czas był i się zmył g.. grał w tej Turcji i stawia warunki. Rok z opcją na następny rok jak coś pokaże. To już nie ten sam zawodnik co rok temu. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 22-05-2026 Ten news o Pereirze jest tylko na podstawie tego, że ma rok kontraktu i jest 5 u nas. To wszystko, można kończyć temat. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 22-05-2026 Frederiksen go bierze do Watfordu. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 22-05-2026 Włodarczyk o tym słyszał na podstawie swojego wpisu na portalu the Sunday news RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 22-05-2026 (22-05-2026, 20:46)Antonio napisał(a): Frederiksen go bierze do Watfordu. Mistrz. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 22-05-2026 Linetty rzekomo ma wziąć udział w fecie. Kontrakt jaki oczekuje to 3+1. RE: Pogłoski transferowe 2026 - SpokoLoko - 22-05-2026 Grubo. Nie wiem, czy my na to pójdziemy. Z reguły chyba na takie długie kontrakty podpisujemy, albo piłkarzy perspektywicznych, albo ważnych w danym momencie dla drużyny. Ja wiem, że Karol wychowanek itp, ale po jego odejściu do Sampdorii, oprócz kilku pierwszych sezonów przestałem śledzić jego losy. Wiedziałem na zasadzie, że przeszedł tam, czy tam. Może toś się wypowie, kto widział jego w akcji z ostatnim sezonie, dwóch - w jakiej jest formie? Byłby wzmocnieniem? Gra warta świeczki? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Chaos - 23-05-2026 Ponad 200 meczów w Serie A to jest wynik nie w kij dmuchał. Plusy to fakt bycia wychowankiem, właściwy paszport i dużo doświadczenia w dużo silniejszej lidze. Fizycznie pewnie nie ma obaw przez najbliższe 2-3 lata, piłka przy nodze też mu nigdy nie przeszkadzała. Kiedy grał w Lechu, zawsze wydawało mi się, że mentalnie wydaje się słaby ale w Sampdorii i Torino zakładał opaskę kapitańską. To też bym postrzegał jako potencjalny wkład w drużynę. Pozostaje jedno fundamentalne pytanie - co stało się w Turcji i w jakiej jest formie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 23-05-2026 Ja byłbym za. Jak będzie słaby to sam zrozumie, że nie warto i albo odejdzie gdzieś albo skończy karierę. Myślę, że dużego ryzyka nie ma a nie sądzę by miał dostać gwiazdorski kontrakt, raczej "długi za zasługi". RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 23-05-2026 Przede wszystkim jeśli już ma tutaj przyjść to absolutnie na warunkach Kolejorza i ani pół ustępstwa. Warunki mógł sobie stawiać rok temu. Co innego Kownaś czy Kędziora oni mogliby powybrzydzać. |