![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pinkin - 23-02-2026 Z drugiej strony Plamen jest kimś takim jak był Bąkowski, czyli potencjalny następca który na treningach musi udowodnić, że się nada na bycie pierwszym bramkarzem. Ma to sens jeżeli w wychowankach nie widzą potencjału. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 23-02-2026 (23-02-2026, 12:22)rojber napisał(a): Paradoks jest taki, że zapewne go sprowadzili z myślą o obsadzie bramki po odejściu Mrozka tyle tylko, że tak na prawdę nie ma kiedy go sprawdzić w warunkach bojowych. Pytanie czy ktoś odważy się podjąć decyzję o jego przydatności i pozostanie w Lechu na podstawie suchych treningów. Nie ma co ukrywać, że wszystko w Lechu może tak się potoczyć, że czekać nas będzie przebudowa drużyny i dojdzie do tego być może jeszcze poszukiwanie jedynki bo Plamena odpalą. Ja powiem więcej. Przecież w razie odejścia Mrozka i (miejmy nadzieję) mistrzostwa albo/i zdobycia Pucharu Polski, to będzie potrzebna i jedynka i gość do rywalizacji jako dwójka. Bo Bąkowski jest do końca tego roku wypożyczony (pytanie czy coś z niego będzie w ogóle), a Pruchniewski to też chyba nie jakiś wielki talent, bo jedynie trochę pograł w I lidze i stracił tam miejsce w składzie i wrócił do nas. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 23-02-2026 A to nie jest tak że i Bąkowski i Pruchniewski są już odpaleni i będą szukać gdzieś indziej? RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 24-02-2026 Jeśli chodzi o Bąkowskiego to z tego co się orientuje to odszedł na wypożyczenie z opcją wykupu. Więc tutaj raczej postawili na niego krzyżyk w klubie. A Pruchniewski to nie mam wiedzy jakie plany mają na niego w klubie, ale patrząc na to przez pryzmat manewru z Plamenem to pewnie też do odstrzału. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 24-02-2026 Tak naprawdę to Bąkowski szansy nigdy nie dostał ale widocznie ktoś w klubie go widział i stwierdził, że dziękuje ale nie chce go. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 24-02-2026 (24-02-2026, 08:10)rojber napisał(a): Jeśli chodzi o Bąkowskiego to z tego co się orientuje to odszedł na wypożyczenie z opcją wykupu. Więc tutaj raczej postawili na niego krzyżyk w klubie. A Pruchniewski to nie mam wiedzy jakie plany mają na niego w klubie, ale patrząc na to przez pryzmat manewru z Plamenem to pewnie też do odstrzału. Bąkowski ma chyba klauzulę taką jak zastosowali przy Mrozku, że tamci mogą wykupić, ale Lech ma pierwszeństwo z kolei odkupu. Tak mówili w którymś programie. Chociaż ręki nie dam sobie uciąć. RE: Quo Vadis Lech Poznań - secret - 25-02-2026 Ishak o przyszłości: "Mój kontrakt wygasa latem 2027. Jeśli nadal będę wywiązywać się z obowiązków, będę czuć się dobrze fizycznie i dostanę propozycję, rozważę ją w pierwszej kolejności. Lech zawsze będzie mieć pierwszeństwo. Jednak w przypadku gdy klub uzna, że już nie spełniam oczekiwań, nie porzucę futbolu, bo podoba mi się w Poznaniu. To żadna tajemnica, że czujemy się tutaj z rodziną bardzo dobrze. Dlatego niczego nie wykluczam" RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 26-02-2026 A czy to nie spowoduje blokady ściągnięcia realnej jedynki do klubu? RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 26-02-2026 Może u schyłku swojej kariery Ishak zaakceptuje rolę rezerwowego/asa w rękawie. Coś na wzór tego co ma w planach Barcelona z Lewym. Jeśli Ishakowi jest tu dobrze to i może będzie skłonny zakończyć karierę w Lechu. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Jankes - 26-02-2026 A możemy sobie pozwolić żeby zawodnik nr 13/14 do gry pobierał największą pensje w klubie ? |