![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Chaos - 23-05-2026 Tak czysto po ludzku, jeżeli faktycznie rok temu Turcy mu dawali mln euro rocznie to sentymenty, sentymentami. RE: Pogłoski transferowe 2026 - joseph - 23-05-2026 No właśnie i przepłacili. Tak czysto po ludzku, wygląda na wrak dawnego Linettego,, zatem sentymenty, sentymentami, ale Karol jesteś do odgruzowania. Nie Ty powinieneś stawiać tu warunki. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 23-05-2026 Chodzi tylko o możliwość zakończenia kariery na Bułgarskiej. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 23-05-2026 On miał problemy z grą w średniaku tureckim. I stawia warunki? Pff rok kontraktu z opcją na dwa lata jak pokaże co potrafi. Nie potrzebujemy w klubie gwiazdeczki po drugiej stronie rzeki. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 23-05-2026 Sousa za to zjadł tamtejsza ligę promując naszą ekstraklasę której był gwiazdą. Chyba mania wielkości nam odbija po jednym dobrym meczu w Radomiu
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 23-05-2026 Idąc dalej tym tropem. Benedyczak sobie nie poradził w Serie A ale za to wymiata w lidze tureckiej. Jak słaby musiał być Linetty w porównaniu do Benedyczaka? Idąc w drugą stronę. Jak Lech brał papę Ishaka z 2 bundesligii to miał on na koncie 1 bramkę w sezonie. Waldemar Sobota miał 3, Makana Baku 4, Viktor Gyokeres 7, Joel Pohjanpalo 9 a taki Sonny Kittel miał 11 a Marcos Alvarez 13. A jeszcze inaczej. Zapominając, że Linetty to Linetty. Czy transfer takiego piłkarza jakim na papierze jest Karol byłby czymś hitowym? Tak powinniśmy do tego podchodzić. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 23-05-2026 Jeżeli wymagania finansowe nie są od czapy to zawsze warto usiąść do stołu. Linetty już prochu nie wymyśli ale to ciągle gracz na odpowiednim poziomie, który obok meczów nie przechodził. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 23-05-2026 Nie ma co gadać. Linetty to dobry grajek i na prwno się przyda. I podejrzewam że są też inni chętni na jego zatrudnienie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 24-05-2026 Żona Milica zamieściła wpis "Last dance" - szkoda... RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 24-05-2026 Może wypisała się ze szkoły tańca. |