![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Icek - 26-02-2026 Skoro znasz szczegóły propozycji nowego kontraktu, którą dostał Ishak, to się pochwal. Podaj od razu wysokość pensji "jedynki", która go zluzuje i innych zawodników,, którzy do nas przyjdą do lata 2027. RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 26-02-2026 (26-02-2026, 10:21)Jankes napisał(a): A możemy sobie pozwolić żeby zawodnik nr 13/14 do gry pobierał największą pensje w klubie ? Skąd ta pewność, że nowy kontrakt w 2027 jaki zostanie zaproponowany Ishakowi będzie największy w klubie? Logiczne jest, że jeśli Ishak będzie w formie pozwalającej co najwyżej zostać solidnym rezerwowym a i sam zawodnik uzna, że pierdoli już się ruszać gdzie indziej na sezon lub dwa to zapewne kontrakt zostanie renegocjowany raczej w dół. RE: Quo Vadis Lech Poznań - raszko - 26-02-2026 Tylko Lewandowski ma 38, Ishak 33, nie róbmy już z kapitana emeryta. Minimum 2 lata może pograć jeszcze na najwyższym (swoim) poziomie. Ishakowi raczej bliżej jeśli chodzi o kwestie związane z dbaniem o siebie do wspomnianego Lewandowskiego niż do przykładowego Sławka Peszki. Mało tego do w minionym roku nastukał rekordową liczbę bramek. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 26-02-2026 Tylko żeby potem nie było dziury i szukania kolejnego Ishaka na lata na gwałt. RE: Quo Vadis Lech Poznań - raszko - 26-02-2026 Ale ja w cale nie twierdze, że nie ma mieć zmiennika, który realnie walczy o "11", a nie jakiś Gonzalesów Fiabemów, Dioni czy inne Kaczarawy. 2 dobry napastnik jeszcze biorąc pod uwagę europejskie puchary jest niezbędny. To truizm. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 27-02-2026 Tylko pewnie trudno będzie ściągnąć drugiego Ishaka do ataku bo i pensja i każdy chce grać i jest zawsze jakiś Agnero i młody Polak. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Radziu98 - 27-02-2026 Pululu do Lecha, bez dwóch zdań. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 27-02-2026 Byłby to bardzo dobry transfer. Dwóch dobrych napastników. RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 27-02-2026 (27-02-2026, 09:41)Radziu98 napisał(a): Pululu do Lecha, bez dwóch zdań. U nas niestety najczęściej kwadratowe jaja zamiast logicznych wyborów. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 27-02-2026 Nie no, taki Pululu to idealny typ pod grę Lecha. Ale trzeba by wcisnąć pedał gazu jak będzie sukces sportowy w tym sezonie bo to pewnie byłaby pensja na poziomie Ishaka. Ale jawi się on jako idealny następca naszego brodacza. Chociaż z zastrzeżeniem, że też ma on tendencje do "wybierania" meczów. Bo w lidze nie gra rewelacyjnie, spina się ewidentnie na LKE. |