![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 24-05-2026 Rozumiem argumenty przeciw przedłużeniu kontraktu, ale budowanie środka obrony na Mońce za którego w każdej chwili ktoś może złożyć propozycję nie do odrzucenia trochę martwi RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 24-05-2026 Nie no bez jaj. Już się zaczyna? Skrzypa jest elektryczny i na nim nie ma co budować. Alex nie istnieje i pewnie już nie zaistnieje i będzie odstrzelony. Mońka ktoś wpłaci te 15 milionów i fruu poleci. A oni nie chcą Antonio przedłużyć. Czyli co Dwóch świetnych nowych stoperów na cito? Przez LM? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 24-05-2026 Jedni odchodzą, inni przychodzą. Zawsze tak było, jest i będzie. Nic się jeszcze nie wydarzyło więc nie ma co siać paniki RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 24-05-2026 Pytanie o warunki finansowe jakich żąda. Nie ma co ukrywać że ostatnio grał średnio, dodatkowo bardzo często był kontuzjowanym. Bez kontraktu pewnie jacyś Turcy mogą dać mu wyższy kontrakt niż my. Przy wysoko grającym Lechu stary i wolny Milic dodatkowo często kontuzjowany rodzi pytania. Fajnie jakby tu zakończył karierę, ale umówmy się, za rok czy dwa ani szybszy, ani rzadziej kontuzjowany to on nie będzie. A budżet placowy nie jest z gumy. Pozostaje pytanie kogo ogarną w zamian. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 24-05-2026 Pytanie kto w zamian to jedno ale status Monki w tym przypadku to dwa - na każdą ofertę trzeba odpowiadać wtedy NN - nikomu i ni chuja. RE: Pogłoski transferowe 2026 - adi2050 - 24-05-2026 Ten Pululu to mój wymarzony transfer. Gościu tu by serio pasował, ma zadatki na ulubieńca trybun, kibice lubię sinych, walecznych ofensywnych graczy (takich jak Sadajev). Dać mu bańkę euro za podpisanie kontraktu, do tego wysoki kontrakt, jak nie trzeba płacić kwoty transferu tu chyba ich stać. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 24-05-2026 Pytanie czy faktycznie bije się o niego Widzew i Górnik czy chłop już się spakował i jedzie gdzieś dalej. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 24-05-2026 Spodziewam się 3, góra 4 transferów. Patrząc na obecną kadrę, braki są stoperku, defensywnym pomocniku i prawym skrzydle. Ten 4 transfer zakładam jak odejdzie Mrozek lub Kozubal, ewentualnie ktoś niezadowolony ze swojej sytuacji w klubie. Napastników teraz mamy 5 lub 6 i raczej ta pozycja nie będzie wzmacniania, choć może Piotr nas zaskoczy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 24-05-2026 Nie mamy 5 lub 6 napastników tylko dwóch. Jeden to Ishak a drugim jest Agnero. Lech w przyszłym sezonie potrzebuje kozaka i wierzę, że Rutkowski zauważył jak bardzo potrzebna jest szeroka kadra na przykładzie swoich skrzydłowych gdzie zawsze był ktoś w formie co przyczyniło się do obrony mistrzostwa. Gdyby Frederiksen zamiast Gholizadeha/Walemarka/Palmy/Bengtssona/Hakansa/Ismaheela miał tak jak Brom do dyspozycji Ba Louę/Skórasia/Velde/Hoticia i z braku laku Szymczaka to byśmy dzisiaj pisali, że warto wyciągnąć z Lubina Ojrzyńskiego albo, że złą opcją nie byłby Marcin Brosz bo Termalika fajnie grała czasami. Zakładając, że nikt nie odejdzie Lech potrzebuje dwóch środkowych obrońców, szóstkę, dziesiątkę i napastnika. No ale wiemy, że tak się nie stanie i outy będą więc do tego grona trzeba dodać zastępstwo dla outów przy czym Kozubala powinniśmy zastąpić szóstką a nie ósemką bo ósemek sporo. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 24-05-2026 No to ja powtórzę za Rutkiem, że wielu transferów nie będzie. Jak ktoś stawia na ilość to będzie rozczarowany. |