![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 24-05-2026 Dużej ilości wychodzących czy przychodzących nie będzie? Bo to są dwie różne sprawy. Jak nie chce wielu opylić, zgadzam się, że nie potrzeba wielu nowych. Zasadniczo dużo nie wiemy. Może się okazać że Miliciowi czy Pereirze zamarzą się na koniec cieplejsze krainy, wpadną oferty nie do odrzucenia za trzech młodych, Mrozek moim zdaniem przebiera girami. Nie wiadomo co z Palmą. Oby to wszystko w ciągu miesiąca, max półtorej poukładali. Oby wyklarowała się kadra zdolna realnie powalczyć o Ligę Mistrzów. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 24-05-2026 Słaba ta wypowiedź. Drużyna musi się rozwijać. A potrzeby są i to duże. Środek pola niedomaga, atak to koniecznie nowy zawodnik bo mamy tylko dwóch. Skrzydło to też pozycja do wzmocnień no i za chwilę cała obrona będzie do przebudowy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 24-05-2026 Chodzi o transfery do klubu @strzelisty. Mrozek przebiera nogami ale pozostali raczej nie. I co do ofert nie do odrzucenia to uważam, że takich nie będzie. Uczestnicy mundialu będą w cenie a nie nołnejmy z Polska. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 24-05-2026 Bramka - Mrozek, Andreew Prawa obrona - Pereira, Gumny Środek obrony - Mońka, Milić, Skrzypczak, Douglas Lewa obrona - Gurgul, Moutinho Defensywny pomocnik - Murawski, Ouma Środkowy pomocnik - Kozubal, Jagiełło, Rodriguez, Thordarson, Lewe skrzydło - Palma, Bengtsson, Hakans Prawe skrzydło - Ismaheel, Walemark, Gholizadeh Atak - Ishak, Agnero Nie wymieniłem dziesiątki bo jej po prostu nie mamy i z braku laku grali tam najróżniejsi skrzydłowi Rodriguez albo Jagiełło którzy wyglądali średnio. Andreewa raczej nie wykupią a Mrozek chce odejść. Prawa obrona względny spokój. Środek obrony dramat. Skrzypczak psychicznie nie dojechał chociaż z innym bramkarzem i szóstką lepiej to będzie wyglądało. Nie wiadomo co z Miliciem a Douglas to nie wiadomo czy się ogarnie. Na lewej zależy co z Gurgulem. Jak odejdzie to potrzeba kozaka, jak nie to można poszukać kogoś lepszego niż Moutinho. Środek pomocy. Ożył Murawski więc potrzebujemy podobnego tylko lepszego i młodszego. Pozostałych mamy na miejscu. Na skrzydłach zależy co z Palmą. Jak zostanie to lewe skrzydło mamy ogarnięte. Na drugiej stronie potrzebujemy Bengtssona 2. Może nie magik ale solidny rzemieślnik. No i napastnik. Do grania na wyższym poziomie potrzebujemy kogoś kto zluzuje Ishaka. Nie wygryzie ze składu tylko pozwoli mu w najbliższym sezonie odpocząć od kopania z Motorami czy Piastami. Dlatego podsumowując potrzebujemy na już środkowego obrońcy, defensywnego pomocnika, skrzydłowego i napastnika. Reszta w zależności kto odejdzie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 24-05-2026 No właśnie powtórzyłeś to, co napisałem parę postów wyżej. I tak zapewne będzie - 3, 4 transfery maksymalnie. Jedynie na napastnika bym nie liczył. RE: Pogłoski transferowe 2026 - adi2050 - 24-05-2026 Podziękował bym Skrzypczakowi. Może w jednym meczu w sezonie dał nam spokój, w reszcie której grał to zapalnik. Tam głowa nie dojeżdża, widać to nawet tak wylał piwo na Dobrasza z autobusu, bo ten krytykował jego grę. Tyle że jego grę krytykował zasłużenie kazdy . RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 25-05-2026 3-4 transfery ok ale jak zaraz odejdzie Milic a Alexa trzeba się pozbyć bo nic nie daje to już potrzebujemy dwóch stoperów. O Joela jestem spokojny ale no właśnie Muthinio odchodzi i już trzeci transfer wjeżdża. Środek pola? Dla Murasia konkurent potrzebny na zaraz. I już koniec. A gdzie 10? gdzie skrzydłowy? Powalczył bym o napastnika też no i bramkarz. Potrzebujemy co najmniej 8 transferów. Za to do odstrzału są: Szymczak, Fiabema, Hoffman (o ile jeszcze jest) Bąkowski (tutaj tak jak Mrozek umowa z wykupem). RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 25-05-2026 Do odstrzału są Szymczak, Fiabema, Hoffmann, Bąkowski. Natomiast nie ma tematu odejść Milicia, Douglasa, Skrzypczaka czy Moutinho. Zgodę na odejście ma zapewne Mrozek i Kozubal, przy czym ten ostatni nie ma zamiaru. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Zabal - 25-05-2026 8 transferów to już praktycznie przebudowa składu. Kurcze co rok to samo. Zobaczymy jak będzie ale ja nie wiem czy w gabinetach nie boją się LM? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 25-05-2026 Nie będzie żadnej przebudowy składu. |