![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 28-02-2026 Ciekawe która połowa, wzdłuż czy wszerz
RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 28-02-2026 Na ukos. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Lewik - 28-02-2026 Na szagę! RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 28-02-2026 To się nie uda... będzie jeszcze gorzej. RE: Quo Vadis Lech Poznań - secret - 28-02-2026 Bardzo ciekawy artykuł na interii. Opisane są modele inwestowania w polskich klubach. Od właścicieli nie zwracającymi uwagi na koszty i wydawanie własnych pieniędzy i nastawionymi tylko na szybki sukces sportowy (vide Dobrzycki) poprzez tych zbilansowanych którzy w przypadku braku sukcesu, nie popadają w długi bo nie dokładają z własnego portfela i kończąc na walczących najmniejszym kosztem o przetrwanie i klubie zarządzanym w totalnym chaosie (Legia). Nawet trafiając "szóstkę" w Lotto się jest biedakiem przy tych wyliczeniach. https://sport.interia.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/news-jak-milionerzy-inwestuja-w-polskie-kluby-jeden-klub-trudno-s,nId,22600176 RE: Quo Vadis Lech Poznań - koziołek - 02-03-2026 (14-01-2026, 21:07)koziołek napisał(a): Powiem Wam, że drażni mnie takie podejście jak tu wpisujecie. Pozwolę sobie zacytować siebie by nie wywoływać nikogo personalnie ![]() Obserwowałem reakcje Sindre w trakcie gry i widać, że żyje nadal wynikami Lecha. Nie wiem jak w szatni, jak siedzenie po godzinach ale nie widzę spadku zaangażowania w trakcie meczu. Widać, że mu zależy a nie odbębnia. Oczywiście obserwacja tylko z fragmentów bo jednak więcej skupiam się na boisku
RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 03-03-2026 Ja kompletnie nie widzę powodu dla którego nagle miałby mieć wywalone na zespół. Przypuszczam, że jemu tak samo zależy na zdobyciu MP, PP czy zajściu jak najdalej w LKE. Zawsze to kolejny punkt w CV. Owszem wyszło jak wyszło w przerwie ale zarzucać mu brak zaangażowania to chyba przesada. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Sultan - 04-03-2026 To ja dziś, po tym co widzieliśmy w PP, przechodzę na stronę @strzelistego - w sprawie LKE. Będę na meczu i rewanżu, ale w obliczu odpadnięcia z Pucharu rozgrywki LKE nie mają dla mnie znaczenia. Wszystkie siły na Ekstraklasę. Btw - Górnik wygrał dziś bo miał lepszy środek pola. Ale po co nam transfer “6” itp.. No i dlatego, że kilku ofensywnych uznało że już wszystko mogą. Tak nonszalancko grać nie przystoi. Ale to nie wątek żeby się znęcać. Do boju o obronę MP! RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 05-03-2026 Pytanie jak zareaguje drużyna po dzisiaj. Czy się posypie czy z Widzewem pokażą pazur. RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 05-03-2026 Obstawiam raczej to drugie. Bądź co bądź jesteśmy faworytem do MP a i w LKE nie jesteśmy na straconej pozycji. Mam nadzieje, że po meczu w szatni powiedzieli sobie parę męskich słów i jazda. Grać potrafimy. |