![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 25-05-2026 Ale no jak odjedzie dwóch stoperów, Kozubal, Mrozek to już potrzebujemy tylko 4 aby ich zastąpić a gdzie wzmocnienia? RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 25-05-2026 Na ten moment najprawdopodobniej odejdą Mrozek i Kozubal. Niepewna jest przyszłość Milica. Może być tak, że jak przedłużą Antonio to w obronie nic się nie zmieni. Tak samo może być w formacjach ofensywnych. Odejdzie pewnie Antek ale w przestrzeni medialnej pojawiały się pogłoski, że poszło do Pragi zapytane o Oume. Jak się nic nie wypierdoli to wykupią Palme i też uznają, że obsada kompletna. Z przodu jest Ishak, Agnero i Jakóbczyk... Piszę to w kontekście ostatniej wypowiedzi Rutkowskiego, że nie będzie szaleństw z zakupami. Emocje powoli opadają, trzeba też z oczekiwaniami zejść na ziemie. W ostatnim czasie dużo tutaj było życzeniowego myślenia, snucia wielkich planów transferowych. Rutkowski zrobił wiele w ostatnich latach ale czy będzie skłonny wydać grube miliony? Szczerze mówiąc nie wiem. No chyba, że powpadają oferty nie do odrzucenia za naszą młodzież, nie wykupią Palmy, nie dogadają sie z Milicem to siłą rzeczy czeka nas przebudowa, aczkolwiek myślę, że oni tam w gabinetach wiedzą lepiej i widzą w jakim kierunku zmierzają pewne negocjacje, jakie jest poważne zainteresowanie poszczególnymi zawodnikami Lecha i na tej podstawie wiedzą mniej więcej jak się to wszystko może ukształtować. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 25-05-2026 (25-05-2026, 08:29)rojber napisał(a): Na ten moment najprawdopodobniej odejdą Mrozek i Kozubal. Niepewna jest przyszłość Milica. Może być tak, że jak przedłużą Antonio to w obronie nic się nie zmieni. Tak samo może być w formacjach ofensywnych. Odejdzie pewnie Antek ale w przestrzeni medialnej pojawiały się pogłoski, że poszło do Pragi zapytane o Oume. Jak się nic nie wypierdoli to wykupią Palme i też uznają, że obsada kompletna. Z przodu jest Ishak, Agnero i Jakóbczyk... Piszę to w kontekście ostatniej wypowiedzi Rutkowskiego, że nie będzie szaleństw z zakupami. W ostatnim oknie sporo jednak wydali, a nie było aż takiej jak teraz perspektywy zarobku z piłkarzy plus awansu do wyższych pucharów. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 25-05-2026 Nie będzie szaleństw w temacie ilość. Stawiamy na jakość. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 25-05-2026 Wiesz, perspektywy awansu do wyższych pucharów już mieliśmy i każdy wie jak się to skończyło. Generalnie napisałem to w kontekście ostatniej wypowiedzi Rutkowskiego. Trochę się zacząłem obawiać, że faktycznie nie będą szastać sianem i będą chcieli spróbować jak najmniejszym kosztem spróbować awansować do LM albo LE. Obym się mylił. E: Ok, Róża nie co wyjaśnił
RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 25-05-2026 Cieszy, jeśli Kozubal nie chce odejść, a powalczyć z Lechem o Ligę Mistrzów. Byłaby to miła odmiana w kontekście przebierania nogami przez innych wychowanków. Ciekawe jak na ten fakt zareagują gabinety - będą chciały za wszelką cenę wypchnąć, bo trzeba zarobić, mimo braku takiej woli ze strony samego Antka, czy jednak pozwolą chłopakowi spełniać marzenia. Jeśli młody faktycznie chce grać dalej w Lechu, zyskał mój tym większy szacunek. Jaka pozytywna różnica w odróżnieniu choćby od takiego Jóźwiaka, który tak pokierował swoją karierą, że teraz jest w zasadzie wypalonym grajkiem bez perspektyw. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 25-05-2026 Chyba już nie jesteśmy na etapie, że musimy sprzedać młodego za wszelką cenę bo nie starczy na chlebek z masełkiem. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 25-05-2026 My sprzedajemy Młodych bo taka jest filozofia Klubi i ścieżka rozwoju dla nich samych. To bardzo dobrze działa i poza Judaszem to nikt nie uciekał i wszystko działa się według nakreśliłeś ścieżki. Co do wypowiedzi Rutkowskiego to biorę poprawkę na pragmatyzm biznesowy czy też marketing. On mówi do potencjalnych kontrahentów (agentów, wlascicieli Klubów) - mamy silną Drużynę, mamy siano ale umiemy je liczyć i nie wypatroszycie mnie jak Dobrzyckiego. RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 25-05-2026 Z wypowiedzi piłkarzy wynika, że tylko Mrozek przebiera nogami. Mońka nie ma na razie ofert. Z tego co słychać to chłopaki nie palą się do transferów do drużyn które nie grają podobnie do Lecha, tj ofensywnie i z posiadaniem piłki. Nie chcą grać w drużynach co walczą o utrzymanie i mają 30% posiadania piłki w meczu Poza ewentualnymi transferami OUT-IN (czyli odejście bramkarza sprowadzenie bramkarza) ja bym nie spodziewał się transferów "uzupełniających" (może jeden taki transfer max) RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pie - 25-05-2026 Trzeba wziąć poprawkę na Mistrzostwa, bo po nich też mogą się pojawić ciekawe oferty. Dodatkowo losowania eliminacji zaczynają się już w połowie czerwca. My nie zaczniemy jeszcze grać a już jakaś ścieżka gier będzie nakreślona i to też może mieć wpływ na negocjacje. |