![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 25-05-2026 (25-05-2026, 09:20)strzelisty jupiter napisał(a): Jaka pozytywna różnica w odróżnieniu choćby od takiego Jóźwiaka, który tak pokierował swoją karierą, że teraz jest w zasadzie wypalonym grajkiem bez perspektyw. Przypadek Jóźwiaka to jest jeden z tych "na powrót do Polski zawsze będzie czas". No kurwa nie będzie. Obecny mistrz Ekstraklasy to już nie jest ekipa która z pocałowaniem ręki weźmie każdego piłkarza po zagranicznych przejściach bo stać go na lepsze opcje niż rezerwowy chujasporu czy belgijskiego outsidera. Jak dzisiaj miałbym wróżyć to jak w tym okienku do Lecha nie trafi Kownacki albo Linetty to kolejnego wychowanka doczekamy się dopiero w osobie Janka Bednarka za 3 lata albo Kuby Modera za rok. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 25-05-2026 Ja to widzę tak: uderzamy po Palmę, Oumę, Lisa i jak Niels zadecyduje to po Tofika. Plus stoper. Jak się uda to koniec transferów i mamy zespół gotowy na obóz we Wronkach. RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 25-05-2026 Ouma raczej nie bo będą woleli wydać na Palmę (i Lisa jeśli będą musieli) Byleby to wszystko przed obozem się domknęło. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 25-05-2026 Tu aż się prosi o sensownego napastnika już teraz. Fajnie gdyby kogoś trzeciego dorzucili po odpaleniu Szymczaka i Fiabemy. Jakóbczyk może być czwarty do kompletu - raz że kontuzjowany ostatnio, dwa że będzie dużo grania, trzy - czasem gramy na dwóch z przodu jak trzeba gonić. Wojciech Szymczak to pewnie póki co melodia. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 25-05-2026 Również nie uważam że mamy jakąś rewolucję robić. Wyznaczeni do ew sprzedaży są Kozubal i Mrozek ale to że są wyznaczeni nie oznacza że ktoś ich kupi. Podobno zainteresowani jesteśmy Kamilem Jakubczykiem z Arki. Będzie ich dwóch jeden przez u drugi przez ó Dla mnie priorytet to piłkarz naciskający na Gurgula. Jako 3 napastnik musi się zacząć ogrywać nasz Jakóbczyk bo to najwyższy czas. Reszta ruchów uzależniona od odejsc Kozubala, Mrozka i ew Milica.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Zabal - 25-05-2026 Jeszcze tak sobie pomyślałem, że gdyby Rutek powiedział teraz w mediach że mamy w planie zaatakować LM i będą solidne wzmocnienia to na dzień dobry wiadomo że cena pójdzie w górę nie mówiąc już o tym, że będziemy kartą przetargową u innych. Mam cichą nadzieję że przystąpimy do rozgrywek pucharowych z realnym poczuciem że zrobiono dużo by tego nie spierdolić. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 25-05-2026 (25-05-2026, 10:46)secret napisał(a): Ouma raczej nie bo będą woleli wydać na Palmę (i Lisa jeśli będą musieli) Zobaczymy bo info o tym, że kontaktowali się ze Slavią w temacie Oumy pokryło się z informacją o tym, że będą chcieli wykupić Palme. Z Oumą o tyle może być łatwo, że Czesi zapewne wiedzą, że w życiu już nie odzyskają tego co wydali na Kenijczyka, ba nie odzyskają nawet 50% tej kwoty. Ja bym uderzył z kolejnym wypożyczeniem i ewentualną kwotą wykupu zbliżoną do wartości rynkowej zawodnika tj ok 1,2 - 1,5 mln euro. Chyba, że planują od razu go wykupić. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 25-05-2026 Z całej czwórki wypożyczonych to akurat Ouma powinien być najszybciej spakowany i wysłany do macierzystego klubu. Potrzebujemy bardziej stabilnych piłkarzy a Ouma to po kenijsku "tykająca bomba". RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 25-05-2026 (25-05-2026, 10:12)secret napisał(a): Z tego co słychać to chłopaki nie palą się do transferów do drużyn które nie grają podobnie do Lecha, tj ofensywnie i z posiadaniem piłki. Nie chcą grać w drużynach co walczą o utrzymanie i mają 30% posiadania piłki w meczu no i to jest to. myśle że bardzo dobrą robotę robi teraz Gumny. on wspominał w wywiadzie że po czasie stwierdza że jego transfer był po prostu zły, bo poszedł do klubu w którym gra się tak inną piłkę niż w Lechu. że to wprawdzie bundesliga, ale np posiadanie piłki 20%. Może powoli widzimy efekty tych "nauczek", i taki jeden z drugim zamiast iść do średniaka ligi ze zgniłego zachodu, woli grać atrakcyjny footbal w Lechu. a jak się pojawi oferta - to skorzysta ale profilowo to się musi zgadzać. Pod tym względem jednak trzeba przyznać że Piekarski zrobił dla Pietuszewskiego super robotę. RE: Pogłoski transferowe 2026 - raszko - 25-05-2026 (25-05-2026, 10:50)strzelisty jupiter napisał(a): Tu aż się prosi o sensownego napastnika już teraz. Fajnie gdyby kogoś trzeciego dorzucili po odpaleniu Szymczaka i Fiabemy. Jakóbczyk może być czwarty do kompletu - raz że kontuzjowany ostatnio, dwa że będzie dużo grania, trzy - czasem gramy na dwóch z przodu jak trzeba gonić. Wojciech Szymczak to pewnie póki co melodia. Rutek skandowany z trybun, ogólna euforia po zdobyciu mistrzostwa, sukces, frekwencja itp. ale ręce na kołderkę to cały czas Ci sami ludzie, wydali na Agnero rekordową kapustę więc szanse na przyjście napastnika w to okno to okrągłe 0% (Ischak na sowitym kontrakcie jest jeszcze sprawny, może coraz mniej ale jednak sprawny). No i żeby ten przypadek Agnero nie zniechęcił ich do drogich transferów. |