![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 25-05-2026 Nie no ja wierzę, że się uda tym razem nie spierdolą tego. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 25-05-2026 Mnie to nie martwi. Nie jesteśmy w takiej sytuacji, że musimy zrobić transfery jeszcze przed Galą Ekstraklasy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 26-05-2026 Zastanawiam się czy oni nie mogą sprzedać Skrzypczaka? Obrońca sezonu 2024/25, reprezentant Polski... dobry pijarowiec by załatwił transfer... Ja nie wiem czy z taką tykającą bombą w składzie coś wywojujemy w eliminacjach RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 26-05-2026 Mamy sprzedać Skrzypczaka po to, żeby zostać z jednym 19 letnim stoperem, Miliciem który coraz częściej się leczy i Douglasem który coraz częściej się leczy? RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 26-05-2026 Plus Gumny w odwodzie jako opcja, która w tym jednym meczu wypadła całkiem sensownie. Stopera potrzebujemy na cito przed obozem. Z górnej półki, który wskoczy do kadry bez zbędnego zgrywania się. Doświadczony pener. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 26-05-2026 Wdowik odchodzi z Jagi. Ja bym go brał na lewą obronę RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 26-05-2026 (26-05-2026, 09:39)Antonio napisał(a): Mamy sprzedać Skrzypczaka po to, żeby zostać z jednym 19 letnim stoperem, Miliciem który coraz częściej się leczy i Douglasem który coraz częściej się leczy? Rutek powiedział, że od września pracują nad transferami więc zakładam że mają nowy "wariant mistrzowski" RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 26-05-2026 Tylko, że w obronie potrzebujemy już jeden taki wariant zakładając, że Milić zostaje. Ławka pt. Milić - Skrzypczak brzmi dobrze. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 26-05-2026 Taką ławkę bym widział, pierwszy garnitur Mońka do pary z jakimś przechujem. Douglas wtedy w pizdu a Janyszka na wypożyczenie do GKSu Katowice. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 26-05-2026 Myślę że będzie próba reanimacji Douglasa. W pierwszych miesiącach pobytu u nas pokazał spory potencjał. Kontuzje go dojechały ale znając naszych nie będą tak łatwo go skreślać. |