Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 25-05-2026

Nie no ja wierzę, że się uda tym razem nie spierdolą tego.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 25-05-2026

Mnie to nie martwi. Nie jesteśmy w takiej sytuacji, że musimy zrobić transfery jeszcze przed Galą Ekstraklasy.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 26-05-2026

Zastanawiam się czy oni nie mogą sprzedać Skrzypczaka? Obrońca sezonu 2024/25, reprezentant Polski... dobry pijarowiec by załatwił transfer...
Ja nie wiem czy z taką tykającą bombą w składzie coś wywojujemy w eliminacjach


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 26-05-2026

Mamy sprzedać Skrzypczaka po to, żeby zostać z jednym 19 letnim stoperem, Miliciem który coraz częściej się leczy i Douglasem który coraz częściej się leczy?


RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 26-05-2026

Plus Gumny w odwodzie jako opcja, która w tym jednym meczu wypadła całkiem sensownie.
Stopera potrzebujemy na cito przed obozem. Z górnej półki, który wskoczy do kadry bez zbędnego zgrywania się. Doświadczony pener.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 26-05-2026

Wdowik odchodzi z Jagi. Ja bym go brał na lewą obronę


RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 26-05-2026

(26-05-2026, 09:39)Antonio napisał(a): Mamy sprzedać Skrzypczaka po to, żeby zostać z jednym 19 letnim stoperem, Miliciem który coraz częściej się leczy i Douglasem który coraz częściej się leczy?

Rutek powiedział, że od września pracują nad transferami więc zakładam że mają nowy "wariant mistrzowski"


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 26-05-2026

Tylko, że w obronie potrzebujemy już jeden taki wariant zakładając, że Milić zostaje. Ławka pt. Milić - Skrzypczak brzmi dobrze.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 26-05-2026

Taką ławkę bym widział, pierwszy garnitur Mońka do pary z jakimś przechujem. Douglas wtedy w pizdu a Janyszka na wypożyczenie do GKSu Katowice.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 26-05-2026

Myślę że będzie próba reanimacji Douglasa. W pierwszych miesiącach pobytu u nas pokazał spory potencjał. Kontuzje go dojechały ale znając naszych nie będą tak łatwo go skreślać.