Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 26-05-2026

Ja bym Janyszkę trzymał i powoli ogrywał w lidze w pojedynczych spotkaniach przy dobrym wyniku. Nie jest powiedziane, że na wypożyczeniu go tak dobrze nam ograją, to jest młody chłopak, będą bali się na niego stawiać nawet w pierwszej lidze.

Ale fakt - przekot na lewym stoperze to jeden z priorytetów. Zakładając, że odejdzie Mrozek i Antek to potrzebujemy 6/8 w wersji przekot, Lisa na bramę i kolejnego kozaka na pozycję 10.
Czyli wychodzi na to, że 4 transfery na pierwszy skład plus drugi bramkarz i Palma to absolutne minimum.

Ja brałbym Pululu, bo to taki drugi napastnik do pary, fałszywa 10-tka, a jeszcze dałby nam możliwości na 9-tce. Wciąż biję się z myślami co z Linettym. Podarowałbym sobie Kownackiego (szklany, nie bardzo pasujący do gry Lecha). Wziąłbym Kendiego na stopera, przedłużył Milica, odpalił Douglasa. Co do reszty - młode koty z zagranicy. Tak ja to widzę.

Jeszcze ten Jakubczyk mnie zastanawia z Arki, jakoś specjalnie nie zapadł mi w pamięć, poza bramką, jaką strzelił Paprykarzom. Nie umiem powiedzieć, czy warto go brać, czy nie.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 26-05-2026

Douglas odkąd pamiętam ponoć chciał stąd odejść. Nie ma raczej sensu budować bloku defensywy na gościu, który stroi chimery i do tego więcej go nie ma, niż jest.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 26-05-2026

Jeśli Linetty to na jaką pozycję? Na szóstkę nie za bardzo a na ósemce mamy nadkomplet i trzeba dla niego zrobić miejsce.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 26-05-2026

Linetty tylko na 6. Na pozostałe pozycje w środkowej formacji mamy lepszych zawodników.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 26-05-2026

(26-05-2026, 11:25)strzelisty jupiter napisał(a): Douglas odkąd pamiętam ponoć chciał stąd odejść. Nie ma raczej sensu budować bloku defensywy na gościu, który stroi chimery i do tego więcej go nie ma, niż jest.

No zobaczymy co z tym Douglasem. Odchodzić chciał bo po kilku udanych meczach i powołaniu do reprezentacji myślał że jest nie wiadomo kim. Życie zweryfikowało temat wiec albo sie weźmie do roboty i zapracuje na ten wymarzony transfer albo powegetuje do końca kontraktu. Do kiedy on w ogole ma ten kontrakt?


RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 26-05-2026

Za długo. Smile


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 26-05-2026

Maksymilian Dyśko informuje, że klub ma kilku kandydatów na miejsce Milicia.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 26-05-2026

Tofik pożegnał się poprzez swoje social media.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 26-05-2026

Oba informacje świadczą o tym że kogoś tam w zandrzu mają skoro nie wiążą przyszłosci z jednak sprawdzonymi zawodnikami. Milic pewnie ostatecznie przedłuży. Chodzi zapewne o warunki.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pucenty - 26-05-2026

(26-05-2026, 14:00)rojber napisał(a): Tofik pożegnał się poprzez swoje social media.

Dzięki za wszystko Tofik i powodzenia dalej. Ale takie krycie na alibi to Niels wyłapuje z zamkniętymi oczami Wink