![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 26-05-2026 Ja bym Janyszkę trzymał i powoli ogrywał w lidze w pojedynczych spotkaniach przy dobrym wyniku. Nie jest powiedziane, że na wypożyczeniu go tak dobrze nam ograją, to jest młody chłopak, będą bali się na niego stawiać nawet w pierwszej lidze. Ale fakt - przekot na lewym stoperze to jeden z priorytetów. Zakładając, że odejdzie Mrozek i Antek to potrzebujemy 6/8 w wersji przekot, Lisa na bramę i kolejnego kozaka na pozycję 10. Czyli wychodzi na to, że 4 transfery na pierwszy skład plus drugi bramkarz i Palma to absolutne minimum. Ja brałbym Pululu, bo to taki drugi napastnik do pary, fałszywa 10-tka, a jeszcze dałby nam możliwości na 9-tce. Wciąż biję się z myślami co z Linettym. Podarowałbym sobie Kownackiego (szklany, nie bardzo pasujący do gry Lecha). Wziąłbym Kendiego na stopera, przedłużył Milica, odpalił Douglasa. Co do reszty - młode koty z zagranicy. Tak ja to widzę. Jeszcze ten Jakubczyk mnie zastanawia z Arki, jakoś specjalnie nie zapadł mi w pamięć, poza bramką, jaką strzelił Paprykarzom. Nie umiem powiedzieć, czy warto go brać, czy nie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 26-05-2026 Douglas odkąd pamiętam ponoć chciał stąd odejść. Nie ma raczej sensu budować bloku defensywy na gościu, który stroi chimery i do tego więcej go nie ma, niż jest. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 26-05-2026 Jeśli Linetty to na jaką pozycję? Na szóstkę nie za bardzo a na ósemce mamy nadkomplet i trzeba dla niego zrobić miejsce. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 26-05-2026 Linetty tylko na 6. Na pozostałe pozycje w środkowej formacji mamy lepszych zawodników. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 26-05-2026 (26-05-2026, 11:25)strzelisty jupiter napisał(a): Douglas odkąd pamiętam ponoć chciał stąd odejść. Nie ma raczej sensu budować bloku defensywy na gościu, który stroi chimery i do tego więcej go nie ma, niż jest. No zobaczymy co z tym Douglasem. Odchodzić chciał bo po kilku udanych meczach i powołaniu do reprezentacji myślał że jest nie wiadomo kim. Życie zweryfikowało temat wiec albo sie weźmie do roboty i zapracuje na ten wymarzony transfer albo powegetuje do końca kontraktu. Do kiedy on w ogole ma ten kontrakt? RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 26-05-2026 Za długo.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 26-05-2026 Maksymilian Dyśko informuje, że klub ma kilku kandydatów na miejsce Milicia. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 26-05-2026 Tofik pożegnał się poprzez swoje social media. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 26-05-2026 Oba informacje świadczą o tym że kogoś tam w zandrzu mają skoro nie wiążą przyszłosci z jednak sprawdzonymi zawodnikami. Milic pewnie ostatecznie przedłuży. Chodzi zapewne o warunki. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pucenty - 26-05-2026 (26-05-2026, 14:00)rojber napisał(a): Tofik pożegnał się poprzez swoje social media. Dzięki za wszystko Tofik i powodzenia dalej. Ale takie krycie na alibi to Niels wyłapuje z zamkniętymi oczami
|