![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 09-07-2025 Filip Jagiełło nie żałuje. Murawski z Salamonem również. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 09-07-2025 Właśnie o tym mówię. Żeby to nie było dopiero wtedy gdy już nawet któraś tam liga Turecka Cię nie chce RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 09-07-2025 Wszystko i tak zależy od tego, co piłkarz ma w głowie, czy tam od charakteru. Niektórzy zejdą z oczekiwań finansowych a w zamian mogą mieć fajną przygodę w karierze a na innych nie zadziała ani możliwość walki o tytuł czy o awans do LM. Byle męczyć bułę za Odrą. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 09-07-2025 Pytanie jakie oferty taki Karol dostał. Myślę, że jakby faktycznie przyszedł i Reca i Karol to byłby to znak dla całej ligi i innych piłkarzy gdzie się znajdujemy. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 09-07-2025 Nie no, jakby Karol wrócił to byłby jeden z najciekawszych powrotów do polskiej ligi. Co by nie mówić, to nie licząc ścisłego topu Polaków, to jedna z najbardziej udanych karier zagranicznych. Blisko 300 meczów w Serie A i w Pucharze Włoch, blisko 50 meczów w kadrze (oczywiście, w reprezentacji nigdy nie odegrał znaczącej roli), praktycznie bez kontuzji przez te 9 lat od wyjazdu. A teraz gość ma trzy dychy na karku i jest w sile wieku i pewnie spokojnie przez 3-4 sezony może stanowić o sile Lecha. Dla mnie to brakujący element układanki. Niemniej, ciężko, ciężko, ale jakby weszło to byłaby wisienka na torcie.
RE: Quo Vadis Lech Poznań - m94g - 14-07-2025 Na ten moment powinniśmy w trybie natychmiastowym przełożyć 3 kolejkę ligową i jeśli jakimś cudem zagramy w play-off do jakiegoś pucharu to również i 4 kolejka powinna iść w odstawkę, żeby dać czas kontuzjowanym do powrotu na boisko. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pucenty - 14-07-2025 Zdecydowanie należy przekładać, mam nadzieję, że ta wypowiedź trenera o braku planów do przekładania to była czysta kurtuazja (chociaż nie wiem komu miałaby służyć). RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 16-07-2025 Walemark i Hakans wypadli na pół roku. RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 16-07-2025 To już nie są incydenty czy zwyczajnie pech, to jest już błąd systemowy RE: Quo Vadis Lech Poznań - Icek - 16-07-2025 No to wykrakałem wczoraj... Więc budzimy się dzisiaj w całkiem nowej rzeczywistości..... |