![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 17-12-2025 Rozmowa nie jest o tym, czy X albo Y mógłby zagrać w paru meczach, tylko czy powołanie Prajsnara na drugie zgrupowanie to są kwadratowe jaja. To są dwie różnie i niezależne sprawy. Czy Niels chce stawiać na młodych? Przecież w naszych meczach często biega po 4-5 wychowanków na raz, w tym 18-letni Mońka, 19-lentni Gurgul który przyspawał do ławki Moutinho, z boiska od zeszłego sezonu nie schodzi praktycznie Kozubal, na którego postawiono bezwzględnie w wieku niespełna 20 lat, swoje minuty dostał Lisman. Jeśli to wszystko nie ma znaczenia, tylko fakt, że jakiś inny X czy Y nie dostali minut, to jak najbardziej tak, Niels nie chce stawiać na młodych RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 17-12-2025 W Ołomuńcu są etatowi wychowankowie plus Dudek, Barański i Jakóbczyk. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 19-12-2025 Rząsa wczoraj informował obecnych w Ołomuńcu dziennikarzy, że w okienku przyjdzie tylko bramkarz (Bąkowski na wypożyczenie) i ewentualnie okazja na rynku transferowym. Było też o Palmie, że chcemy (mimo słabszych meczów) ale musi wydarzyć się kilka rzeczy - na przykład zejście z ceny. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 19-12-2025 Pytanie, jak blisko do powrotu Murawskiego. Ale nawet jeśli ktoś liczy, że zimowy obóz już normalnie przepracuje i wejdzie do składu (wątpię), to i tak należałoby odesłać Oumę do Pragi i zakontraktować gotowego, pewnego defensywnego pomocnika. Nie wiem, czy to nie powinno mieć wyższego priorytetu niż bramkarz. Rozumiem, że chcą gładkiego wejścia do zespołu następcy Mrozka (latem spodziewam się odejścia), ale ważne jest "tu i teraz", szczególnie w kontekście krajowego dwufrontu. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 19-12-2025 Czyli dziękujemy Palma. Mają ustaloną na sztywno cenę za niego której nie zapłacą bo nie i nara. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 19-12-2025 Powtórzone było, że sfinalizują transfer ze sprzedaży wychowanków i wpływów z LK. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 19-12-2025 I jak ma się to zejścia z ceny która jest ustalona? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 19-12-2025 A tego to nie wiem ale nie jest to warunek podstawowy. Natomiast w przypadku dalszych mało jakościowych występów Palmy to faktycznie, 4 mln i 1 mln kontraktu rocznie to dość duża sumka. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 19-12-2025 To tak chyba nie działa jest cena i kontrakt i tyle. W innym przypadku przy samych super występach można by było zażądać za niego 10 mln. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 19-12-2025 Dlatego napisałem, że zejście z ceny nie jest warunkiem jedynym a jedynie jednym z wymienionych wczoraj przez Rząsę czynników, determinujący ten transfer. |