Forum WL
1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi (/showthread.php?tid=69)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - koziołek - 29-05-2026

Ok ale mimo wszystko nie powstali 10 lat temu.
A Chrobry to przez mój związek z Lubinem mnie irytuje Smile


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Skorpion - 29-05-2026

Nie ale to klub który nie zasługuje na grę w eklapie bo jest to kaprys właściciela tak jak ta cała Termalika. Najlepsza była by Polonia albo ŁKS ale już wolę Chrobrego niż ten sztuczny twór.


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Zabal - 29-05-2026

Do Głogowa bliżej


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Skorpion - 30-05-2026

Warta Poznań po meczu grozy.. W ostatniej minucie ładuje bramkę na 2:2 i w przyszłym roku mamy 1 ligę w Poznaniu Smile Gratuluje dla Warty za ten sezon i za walkę!! Oby za rok walka o Eklapę!!


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Mosina - 30-05-2026

(29-05-2026, 13:42)Skorpion napisał(a): Nie ale to klub który nie zasługuje na grę w eklapie bo jest to kaprys właściciela tak jak ta cała Termalika. Najlepsza  była by Polonia albo ŁKS ale już wolę Chrobrego niż ten sztuczny twór.

A co trzeba zrobić żeby zasłużyć i co jest złego w kaprysie?

Warta always welcome. Zawsze to pewne 6 pkt dla nas Wink
Ale nie widzę szans


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Skorpion - 30-05-2026

W kaprysie w sumie nic nie licząc tego, że masz mecz w Niecieczy gdzie zwożeni są autobusami okoliczni mieszkańcy za free bo wioska liczy 500 osób. Dlaczego i dla kogo taki klub ma grać w eklapie?

A co do Warty rzutem na taśmę, jakby dziś polegli to w barażach też by dostali. Sto procent! A tak będzie można zwiedzać stadion na drodze dębińskiej.


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - wiktur - 30-05-2026


Brawo Warciarze! Emocje na stadionie do końca meczu mega. Kolejny piękny weekend dla Poznania! Dziś się bawimy po raz kolejny Big Grin


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Skorpion - 30-05-2026

Kszo zagra za to w playoffach o 2 ligę.


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Róża - 31-05-2026

Lech przegrał najmniej meczów w Ekstraklasie a Warta najmniej w 2 lidze.


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - strzelisty jupiter - 31-05-2026

Teraz tak patrzę jak żenująco zbudowany jest młyn na TSW. Sektory poprzecinany co kawałek pleksi na całej wysokości trybuny. Kto to budował?