![]() |
|
1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi (/showthread.php?tid=69) |
RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - koziołek - 29-05-2026 Ok ale mimo wszystko nie powstali 10 lat temu. A Chrobry to przez mój związek z Lubinem mnie irytuje
RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Skorpion - 29-05-2026 Nie ale to klub który nie zasługuje na grę w eklapie bo jest to kaprys właściciela tak jak ta cała Termalika. Najlepsza była by Polonia albo ŁKS ale już wolę Chrobrego niż ten sztuczny twór. RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Zabal - 29-05-2026 Do Głogowa bliżej RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Skorpion - 30-05-2026 Warta Poznań po meczu grozy.. W ostatniej minucie ładuje bramkę na 2:2 i w przyszłym roku mamy 1 ligę w Poznaniu Gratuluje dla Warty za ten sezon i za walkę!! Oby za rok walka o Eklapę!!
RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Mosina - 30-05-2026 (29-05-2026, 13:42)Skorpion napisał(a): Nie ale to klub który nie zasługuje na grę w eklapie bo jest to kaprys właściciela tak jak ta cała Termalika. Najlepsza była by Polonia albo ŁKS ale już wolę Chrobrego niż ten sztuczny twór. A co trzeba zrobić żeby zasłużyć i co jest złego w kaprysie? Warta always welcome. Zawsze to pewne 6 pkt dla nas ![]() Ale nie widzę szans RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Skorpion - 30-05-2026 W kaprysie w sumie nic nie licząc tego, że masz mecz w Niecieczy gdzie zwożeni są autobusami okoliczni mieszkańcy za free bo wioska liczy 500 osób. Dlaczego i dla kogo taki klub ma grać w eklapie? A co do Warty rzutem na taśmę, jakby dziś polegli to w barażach też by dostali. Sto procent! A tak będzie można zwiedzać stadion na drodze dębińskiej. RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - wiktur - 30-05-2026 Brawo Warciarze! Emocje na stadionie do końca meczu mega. Kolejny piękny weekend dla Poznania! Dziś się bawimy po raz kolejny
RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Skorpion - 30-05-2026 Kszo zagra za to w playoffach o 2 ligę. RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Róża - 31-05-2026 Lech przegrał najmniej meczów w Ekstraklasie a Warta najmniej w 2 lidze. RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - strzelisty jupiter - 31-05-2026 Teraz tak patrzę jak żenująco zbudowany jest młyn na TSW. Sektory poprzecinany co kawałek pleksi na całej wysokości trybuny. Kto to budował? |