![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Sultan - 17-03-2026 (17-03-2026, 10:53)Kefas9494 napisał(a): Bo czy tak z ręką na sercu można stwierdzić, że w tym roku Palma daje więcej niż Bengtsson czy Rodriguez? Wiadomo, że uproszczenie - ale liczby czasem potrafią zadziwić. Leo ma 2 asysty na wiosnę - Górnik i Korona Palma-1 asysta (KUPS) i 1 gol - Raków. Obaj mi się podobają, bo mocno pomagają w defensywie. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 17-03-2026 (17-03-2026, 11:25)Sultan napisał(a):(17-03-2026, 10:53)Kefas9494 napisał(a): Bo czy tak z ręką na sercu można stwierdzić, że w tym roku Palma daje więcej niż Bengtsson czy Rodriguez? Na sport.tvp.pl piszą, że Hakans nie zmaga się z nowym urazem, ale ta blizna pooperacyjna negatywnie zareagowała na intensywny wysiłek meczowy i znowu trzeba "umiejętnie zarządzać" obciążeniami, żeby uraz się nie odnowił. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Sultan - 17-03-2026 Ciekawe. Przedziwna narracja, szczególnie że Hakans miał operację latem 2025..Pytanie kiedy i czego dowiemy się o Murawskim, który jeszcze nie był poddany wysiłkowi meczowemu. RE: Quo Vadis Lech Poznań - MichalM - 17-03-2026 Co do Murawskiego to wróżę niestety koniec kariery w Lechu. Niestety bo nie zasłużył RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kris - 17-03-2026 Wątpię. To znaczy, najważniejsze będą badania i oby wrócił do grania w piłkę od następnego sezonu (bo w tym już raczej nie ma co przyspieszać powrotu), ale jeśli żegnamy się z Oumą i w przypadku MP możliwe, że również z Antkiem, to trzeciego ŚP nie pozbędą się w jednym oknie. Jak będzie ze zdrowiem wszystko w porządku to spokojnie widzę 1+1 na obniżonej pensji. Tym bardziej, że Radek czuje się dobrze w Poznaniu, dzieci chodzą tu do szkoły i oprócz ewentualnego powrotu do rodzinnych Gliwic raczej nie będzie mu się chciało zmieniać miasta do życia jak tutaj jest ustatkowany. RE: Quo Vadis Lech Poznań - MichalM - 17-03-2026 Nie uważasz, że przy tym wszystko i o ile wróci do gry to nie będzie tykającą bombą? Ma 31 lat, organizm się ciężej regeneruje. To, że życie poza sportowe ma ułożone w Poznaniu o niczym nie świadczy. Biorąc pod uwagę przyszła kadrę i przeciągającą się kontuzje osobiście na Radka bym nie liczył, jedynie jako rezerwowy. Za długo to trwa... RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 18-03-2026 Pewnie został by tym rezerwowym. Pierwszym od paru lat na poziomie. Ale jakby nie patrzeć Piast pod niego zrobił miejsce u siebie. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pucenty - 18-03-2026 Uważam, że Murawski jeśli wróci do grania i zdrowia, bo to jednak dość istotna kwestia - jak najbardziej powinien być rozpatrywany jako zmiennik na pozycji nr 6. Również ze względu na to, że takich gości z charakterem utożsamiających się z klubem potrzebujemy po prostu. Gdyby miał odejść potrzebowalibyśmy dwóch 6tek. A tak, jeden zdrowy koń-kozak starczyłby. Co do Luisa, nadal mnie nie zniechęcił do siebie. Po prostu widzę w nim coś głębiej niż tylko ostatnia forma i mam wrażenie, że jeśli go wykupimy to się solidnie odpłaci. Wszyscy widzimy jak wysoko ma sufit. W takich warto inwestować. Po prostu trzeba go doprowadzić do formy. Brać. RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 18-03-2026 Przede wszystkim zdrowy! Bez historii kontuzji. Musi być nasz. RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 18-03-2026 Problem niestety jest taki, że to chcą kibice z reguły nie pokrywa się z tym co chce Rutkowski. Gdyby ta kwota wykupu oscylowała w granicach 2 mln euro to byłbym spokojny, że by go wzięli. 4 mln euro to dla naszych kosmos i Luis na prawdę musi zacząć seryjnie kręcić liczby bo samo zaangażowanie w ofensywie i defensywie może nie wystarczyć do transferu definitywnego. |