![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Zabal - 28-05-2026 A jakby Kamiński przyszedł do Lecha zamiast Wisły Płock to pewnie Mońka by nie wypłynął. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 28-05-2026 De facto rozważali mocno powrót Kamińskiego ale wybrali młodszego Skrzypczaka. RE: Pogłoski transferowe 2026 - raszko - 28-05-2026 O matko jedyna zgadzam się z Gromem masakra. Tu się w głowach przewraca. Linetty ma 31 lat i pewnie jeszcze ze 4 lata może pograć na najwyższym (swoim) poziomie, sprawia wrażenie, że raczej dobrze się podczas kariery prowadził. Kuźwa Lewandowski przechodził do Barcelony (nie do Lecha!) w wieku 33. Stawiam tezę, że jakby było jakieś zainteresowanie zagranicznym gościem co ma ponad 250 meczy w serie A to by było pianie z zachwytu. Wygląda na to, że Rutek się mocno obraził w zeszłym roku, a gadka o odmładzaniu składu to jakieś z dupy uzasadnienie. Kiedy mają wychowankowie wracać? W wieku 28? Jeśli któryś w tym wieku chciałby wracać to właśnie znaczy, że u niego coś poszło nie tak np. taki Jóźwiak. Wyobraża ktoś sobie, że Kuba Kamiński woli wrócić do Lecha niż kasować w Bundeslidze?? A Bednarek lat 30 też na dzisiaj byłby za stary?? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 28-05-2026 Przecież nam brakuje własnie seniority szczególnie w środku / obronie. I połączenie doświadczenia i młodości to idealna rzecz. Jakaś średnia wieku że ma być niższa to parametr z dupy. A poza tym pamiętajmy ze układamy najlepszy skład ale dojdą jeszcze rotacje i każdy sobie pogra. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 28-05-2026 Lewandowski jak przychodził do Barcy to jeszcze był w sztosie a nie.po nieudanej przygodzie w klubie. Natomiast my jeszcze nie wiemy, kogo klub obserwuje na pozycji nr 6 i czy wiek Karola nie przestanie grać większej roli jak dostanie kontrakt na zaplanowanym przez Rutków poziomie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 28-05-2026 Nie porównuj wszystkich do Lewego bo ten pod tym kątem jest wybitny. Pisałem wcześniej, że na taką a nie inną decyzje z Linettym miało zapewne przejście do Turków rok temu. Zgadzam się, że Linetty może grać na dobrym jak na ektraklasowe realia poziomie przez najbliższe 3 lata ale czy my tego chcemy mając Murawskiego? Czy chcemy dla zasady sprowadzać 32 latków tylko dlatego, że są wychowankami? No chyba nie tędy droga. Oczywiście, że są wyjątki i takie będą zapewne się zdarzać. Pewnie łatwiej o takie ruchy będzie z obrońcami gdzie ta krytyczna granica wieku się przesuwa względem ofensywnych graczy. Poza tym chyba do tego trzeba dążyć by np taki Kamiński w wieku 28-29 lat wolał wrócić do Lecha niż walczyć o utrzymanie w Bundeslidze. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 28-05-2026 Chyba nie ma co ciągnąć tematu bo Rutek wypowiedzial się dosyć jasno. Nie ma tematu Linettego. Z mojej strony mimo wszystko szkoda ale jest jak jest. Miejmy nadzieję że mają kogoś ogarniętego na tę pozycję. RE: Pogłoski transferowe 2026 - raszko - 28-05-2026 Ten jeden rok w Turcji nie może Karola przekreślić. A Murawski ma nie mieć konkurencji grając na 3 fronty? Przypominam, że gość nie grał rok. Zresztą teraz doczytałem dyskusje w wątku Quo Vadis wszystko tam wytłumaczył Sultan. W mojej opinii to jest ogromny błąd. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 28-05-2026 A gdzie ktoś napisał, że Murawski ma nie mieć konkurencji? Postanowili sprowadzić kogoś młodszego. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 28-05-2026 Np.: Ismę Ruiza z Cordoby. |