Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - Zabal - 28-05-2026

A jakby Kamiński przyszedł do Lecha zamiast Wisły Płock to pewnie Mońka by nie wypłynął.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 28-05-2026

De facto rozważali mocno powrót Kamińskiego ale wybrali młodszego Skrzypczaka.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - raszko - 28-05-2026

O matko jedyna zgadzam się z Gromem masakra. Tu się w głowach przewraca.
Linetty ma 31 lat i pewnie jeszcze ze 4 lata może pograć na najwyższym (swoim) poziomie, sprawia wrażenie, że raczej dobrze się podczas kariery prowadził. Kuźwa Lewandowski przechodził do Barcelony (nie do Lecha!) w wieku 33. Stawiam tezę, że jakby było jakieś zainteresowanie zagranicznym gościem co ma ponad 250 meczy w serie A to by było pianie z zachwytu. Wygląda na to, że Rutek się mocno obraził w zeszłym roku, a gadka o odmładzaniu składu to jakieś z dupy uzasadnienie.
Kiedy mają wychowankowie wracać? W wieku 28? Jeśli któryś w tym wieku chciałby wracać to właśnie znaczy, że u niego coś poszło nie tak np. taki Jóźwiak. Wyobraża ktoś sobie, że Kuba Kamiński woli wrócić do Lecha niż kasować w Bundeslidze?? A Bednarek lat 30 też na dzisiaj byłby za stary??


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 28-05-2026

Przecież nam brakuje własnie seniority szczególnie w środku / obronie. I połączenie doświadczenia i młodości to idealna rzecz. Jakaś średnia wieku że ma być niższa to parametr z dupy. A poza tym pamiętajmy ze układamy najlepszy skład ale dojdą jeszcze rotacje i każdy sobie pogra.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 28-05-2026

Lewandowski jak przychodził do Barcy to jeszcze był w sztosie a nie.po nieudanej przygodzie w klubie. Natomiast my jeszcze nie wiemy, kogo klub obserwuje na pozycji nr 6 i czy wiek Karola nie przestanie grać większej roli jak dostanie kontrakt na zaplanowanym przez Rutków poziomie.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 28-05-2026

Nie porównuj wszystkich do Lewego bo ten pod tym kątem jest wybitny. Pisałem wcześniej, że na taką a nie inną decyzje z Linettym miało zapewne przejście do Turków rok temu. Zgadzam się, że Linetty może grać na dobrym jak na ektraklasowe realia poziomie przez najbliższe 3 lata ale czy my tego chcemy mając Murawskiego? Czy chcemy dla zasady sprowadzać 32 latków tylko dlatego, że są wychowankami? No chyba nie tędy droga. Oczywiście, że są wyjątki i takie będą zapewne się zdarzać. Pewnie łatwiej o takie ruchy będzie z obrońcami gdzie ta krytyczna granica wieku się przesuwa względem ofensywnych graczy. Poza tym chyba do tego trzeba dążyć by np taki Kamiński w wieku 28-29 lat wolał wrócić do Lecha niż walczyć o utrzymanie w Bundeslidze.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 28-05-2026

Chyba nie ma co ciągnąć tematu bo Rutek wypowiedzial się dosyć jasno. Nie ma tematu Linettego. Z mojej strony mimo wszystko szkoda ale jest jak jest. Miejmy nadzieję że mają kogoś ogarniętego na tę pozycję.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - raszko - 28-05-2026

Ten jeden rok w Turcji nie może Karola przekreślić. A Murawski ma nie mieć konkurencji grając na 3 fronty? Przypominam, że gość nie grał rok. Zresztą teraz doczytałem dyskusje w wątku Quo Vadis wszystko tam wytłumaczył Sultan. W mojej opinii to jest ogromny błąd.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 28-05-2026

A gdzie ktoś napisał, że Murawski ma nie mieć konkurencji? Postanowili sprowadzić kogoś młodszego.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 28-05-2026

Np.: Ismę Ruiza z Cordoby.