![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 18-03-2026 Z Palmą jest ten problem, że on nie jest słabszy od 4 miesięcy. On jest zwyczajnie chujowy. Jest w Lechu 8 miesięcy i połowę z tego czasu był wybitny a drugą połowę beznadziejny. Biorąc pod uwagę całokształt nie widzę powodów, żeby powiedzieć o nim, że to lepszy transfer niż Ismaheel. Bengtsson lepiej wykorzystał ten czas. RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 18-03-2026 Nazywanie gościa, który w tym sezonie zdobył dla Lecha 7 bramek i 8 asyst "zwyczajnie chujowym" to chyba lekka przesada.Do tego jeszcze opinia, że nie jest lepszym transferem od Taofeeka, który ma 3 bramki i 4 asysty. Fakt, że Luis zaliczył zjazd i nie kręci takich liczb jak na jesień ale nadal daje dużo zarówno z przodu jak i z tyłu. Owszem to co prezentuje na wiosnę może nie wystarczyć by podjąć decyzję o wykupie za 4 mln euro. Sezon jednak trwa i liczę, że jeszcze dorzuci trochę bramek i asyst i da mocne argumenty Rutkowskiemu. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Sultan - 18-03-2026 Dokładnie, nazywanie go chujowym, patrząc jakie inni mają liczby i ogólny wkład w sezon jest niepoważne, delikatnie mówiąc. Ma zdrowie, ma charakter i ma umiejętności. Zobaczycie, jeszcze w tej rundzie da nam dużo. RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 18-03-2026 Chujowy to jest post o Palmie ze jest chujowy... Walczymy o Złotą Gwiazdkę a do tego potrzebni są Artyści jakim jest Palma. W zeszłym sezonie Ali w Warszawie pokazał dobitnie co znaczy artyzm. Powtórzę po raz enty - do podniesienia z boiska są tak duże pieniądze że 4 miliony za Palmę to drobne. Droga do LM po tym sezonie będzie najłatwiejsza od czasów Legii i jej awansu więc nie czas na pozbycie się Palmy i szukanie "Formalczyków" w zamian RE: Quo Vadis Lech Poznań - secret - 18-03-2026 Murawski podobno był na konsultacjach w Barcelonie, podczas których nie wykryto niczego niepokojącego. Wszystko z nim jest okej i kontynuuje on proces powrotu do pełnej sprawności po wcześniejszej kontuzji. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 18-03-2026 (18-03-2026, 15:21)galis napisał(a): Chujowy to jest post o Palmie ze jest chujowy... Czym się różni Palma w wersji listopad - marzec od Fornalczyka? Co to za argument, że do podniesienia jest duża kasa więc można ją przepalić w kominku? RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 18-03-2026 Pewnie tego nie ogarniesz ale trzema bramkami i dwoma asystami. To właśnie one mogą dać Majstra i pieniądze. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 18-03-2026 No to srogie statystki jak na gościa za 4 mln euro. Potrzebujemy więcej takich. Może będą mieli umiejętności na zmianę. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Sultan - 18-03-2026 Płyniesz grubo z tymi umiejętnościami. RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 18-03-2026 Rzeczywiście nie ogarnąłeś... W tym samym czasie twój as który kosztował poltora milona Euro miał tych bramek i asyst po zero. Do tego sezon trwa nieco dłużej niżeli od listopada do marca a wtedy twój pupil wypada jeszcze lepiej - 1 asysta i 0 bramek względem 8 asyst i 7 bramek tego chujowego Grajka ale co tam... zaoszczędziłeś dwa i pół miliona - jesteś zarobas i umiesz w biznesy |