Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 28-05-2026

Patrząc jak potrafi przymierzyć z szesnastego metra, to jest raczej ósemka, nie szóstka.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 29-05-2026

Piszą w internetach, że Wieczysta po ewentualnym awansie ściągnie Kownackiego i Linettego.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Zabal - 29-05-2026

A to oni nie mieli nie awansować czy to już nieaktualne? Chyba za szybko czas leci Smile


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 29-05-2026

A do tematu Palmy podobno wróciła Sevilla.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 29-05-2026

Żeby się nie okazało że przespaliśmy najlepszy moment.
Oczywiście mamy prawo pierwokupu ale za 4. Te 2,5 + 0,5 wyglądało idealnie


RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 29-05-2026

Oby się nie okazało, że wróciły demony z przeszłości: targują się o każde sto tysięcy, do gry wejdzie ktoś mocniejszy i będzie pozamiatane. Ale może znów chcą ryzykować i jak nie wyjdzie z Palmą, wydadzą dwie i pół bańki na kota w worku. W tym sensie, że potencjalny nowy - nawet za takie bejmy - niekoniecznie się sprawdzi.
Im bardziej przeciąga się temat Palmy, tym mniejsze szanse, że zagra u nas w przyszłym sezonie.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 29-05-2026

Czyli news, że jest wykupiony to fake news a teraz real news jest ten o Sevilli?


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 29-05-2026

Dopóki nic nie będzie pewne na 100% to każdy news to fake news. Ale w każdym fake może, choć nie musi być, ziarno Wink


RE: Pogłoski transferowe 2026 - MichalM - 29-05-2026

Pamiętajcie o tym, że zaraz MŚ. Nasi lubią czekać, obserwować.
Zawsze się zastanawiałem czy kupić przed MŚ czy po.

Moim skromnym zdaniem na już czyli do okresu przygotowawczego jest potrzebny Palma, obrońca, prawe skrzydło i defensywny pomocnik.
Potem mogą czekać na okazje.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pinkin - 29-05-2026

Przecież w tej chwili wszystko zależy od Nas i od Palmy, a podobno są już po słowie. Więc nawet jak Sevilla da 100 mln to nie ma znaczenia, chyba że Luis się rozmyśli.