![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 28-05-2026 Patrząc jak potrafi przymierzyć z szesnastego metra, to jest raczej ósemka, nie szóstka. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 29-05-2026 Piszą w internetach, że Wieczysta po ewentualnym awansie ściągnie Kownackiego i Linettego. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Zabal - 29-05-2026 A to oni nie mieli nie awansować czy to już nieaktualne? Chyba za szybko czas leci
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 29-05-2026 A do tematu Palmy podobno wróciła Sevilla. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 29-05-2026 Żeby się nie okazało że przespaliśmy najlepszy moment. Oczywiście mamy prawo pierwokupu ale za 4. Te 2,5 + 0,5 wyglądało idealnie RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 29-05-2026 Oby się nie okazało, że wróciły demony z przeszłości: targują się o każde sto tysięcy, do gry wejdzie ktoś mocniejszy i będzie pozamiatane. Ale może znów chcą ryzykować i jak nie wyjdzie z Palmą, wydadzą dwie i pół bańki na kota w worku. W tym sensie, że potencjalny nowy - nawet za takie bejmy - niekoniecznie się sprawdzi. Im bardziej przeciąga się temat Palmy, tym mniejsze szanse, że zagra u nas w przyszłym sezonie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 29-05-2026 Czyli news, że jest wykupiony to fake news a teraz real news jest ten o Sevilli? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 29-05-2026 Dopóki nic nie będzie pewne na 100% to każdy news to fake news. Ale w każdym fake może, choć nie musi być, ziarno
RE: Pogłoski transferowe 2026 - MichalM - 29-05-2026 Pamiętajcie o tym, że zaraz MŚ. Nasi lubią czekać, obserwować. Zawsze się zastanawiałem czy kupić przed MŚ czy po. Moim skromnym zdaniem na już czyli do okresu przygotowawczego jest potrzebny Palma, obrońca, prawe skrzydło i defensywny pomocnik. Potem mogą czekać na okazje. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pinkin - 29-05-2026 Przecież w tej chwili wszystko zależy od Nas i od Palmy, a podobno są już po słowie. Więc nawet jak Sevilla da 100 mln to nie ma znaczenia, chyba że Luis się rozmyśli. |