![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 19-03-2026 Porównanie Palmy do Håkansa... Nie rozumiem. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 19-03-2026 tyle co Hakans? śmiem wątpić - już pomijam że jakoś Hakansa nie widzę na boiskach. ale potem piszesz o Bengtsonie. tylko ESA, Leo, 25 mecze, 3 gole, 2 asysty, 12% udziału przy bramkach tylko ESA, Luis, 22 mecze. 5 goli, 4 asysty, 24% udziału w bramkach. Może racja że to nie jest warte 4 mln, ale 3? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 19-03-2026 Wiosną zagraliśmy 12 meczów. Palma ma 1 bramkę i 1 asystę. To niewiele więcej niż Hakans wiosną. Całą swoją wiarę w tego zawodnika opieracie na tym, że fajnie grał do listopada i nie choruje. Tylko, że to nie jest pierwszy raz kiedy Palma robi taki numer. On dokładnie tak samo zrobił w Celtiku. Wszedł z buta i wyszedł w grudniu. Potem miał już do końca swojej obecności 1 bramkę i 1 asystę. W Grecji było podobnie z tym, że tam się obudził na koniec sezonu. Nie ma różnicy pomiędzy tym co robi Palma a tym co robią łamiący się na potęgę Walemark czy Gholizadeh. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pucenty - 19-03-2026 Nie zgodzę się. Palma tym jednym sezonem w Celticu pokazał, że sufit ma wysoko. A poukładany Lech to dobre miejsce do wydobywania potencjału z graczy. Jest wielu, który swój prime całej kariery łapią tutaj. Do tego idealny wiek zeby zostać na wiele sezonów i stanowic na lata o sile ofensywnej. Hakans jeszcze nic wielkiego nie pokazał. Poza tym to porównanie do Walemarka i Gholizadeha... Przecież my właśnie takich graczy o wysokiej jakości potrzebujemy... przecież oni nam robia grę... Wiec paradoksalnie zgadzam się z ostatnim zdaniem
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 23-03-2026 Taka ciekawostka. Dzisiaj, po 26 kolejce Lech ma 3 punkty przewagi nad drugą drużyną w tabeli. W sezonie 2024/25 był trzeci ze stratą 5 punktów do Rakowa. W sezonie 2021/22 był drugi tracąc punkt do Pogoni. RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 23-03-2026 Można by rzec "Lechu nie spierdol tego". RE: Quo Vadis Lech Poznań - Lewik - 23-03-2026 Aż mi się słynne końcówki za Smudy i Bjelicy przypominają. Ale ja wierzę w Nielsa i chłopaków. Obrońmy to mistrzostwo! RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 23-03-2026 Za Smudy to koncertowo przegraliśmy MP. Ja już nie pamiętam ale w szczycie ile mieliśmy przewagi nad Wisłą Kraków, 6-9 pkt chyba? RE: Quo Vadis Lech Poznań - pacal - 23-03-2026 Nad Wisłą w sezonie 2008/2009? Max 5, po 20 kolejce. Ale Legia była w tamtym momencie tylko 1 pkt za nami, nieźle się wtedy tasowało pomiędzy tą trójką przez całą wiosnę. Wisła nas wyprzedziłą w kolejce 25, a na koniec sezonu (po kolejce 30) to my byliśmy już 5 pkt za Wisłą. (posprawdzałem to wszystko, nie mam takiej pamięci ). Z kolei w tym sezonie Jaga miała po 20 kolejce nad nami (wliczając rozegrany później mecz z GKS) 9 pkt przewagi nad nami (38 do 29), a teraz po 5 kolejkach tracą do nas 3 - odrobiliśmy 12 w 6 kolejek, średnio 2 pkt na kolejkę. Od początku lutego zdobyliśmy 18 pkt, następne zespoły 13 (m.in Zagłębie), a z innych rywali, Jaga i Raków po 9 (i to wliczając ten dodatkowy Jaga-GKS). To chyba jakiś rekord
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Lewik - 24-03-2026 Przecież dokładnie do tego piję. |