![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - pacal - 29-05-2026 No nie do końca (chyba ze zaplacimy pierwotnie umówione wykupne 4.5 mln). Jeśli chcemy zbić z umówionej ceny, to Celtic, wiedząc że inny chętny daje wiecej niż Lech, może po prostu odrzucać wszystko poniżej 4.5mln do 30 czerwca po czym sprzedać Sevilli. A czu Palma jest na tyle lojalny żeby sie postawic okoniem Celticowi, ze "do Lecha za mniej, albo nigdzie", to śmiem wątpić. Już szczegolnie przy ofercie z La Liga. Dobra piłka, jego język ojczysty, lepszy klimatitd RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 29-05-2026 I brak pucharów. Ale oczywiście wszystko inne co wymieniłeś pewnie z jego perspektywy bardziej na plus. Sprężałbym się na miejscu Rutka. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pinkin - 29-05-2026 @Pacal W 100% wszystko zależy od Nas, bo nawet jak się nie dogadają na obniżkę, to i tak mamy w rękawie umówioną sumę. Od Szkotów zależna jest kwota, ale ostatecznie to My decydujemy (no i oczywiście sam gracz, ale wierzę, że Palma jest na tyle poważny, że skoro już się dogadali co do kontraktu to zdania nie zmieni). RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 29-05-2026 Ale mamy chyba jakiś termin, po którym już Lech nie ma pierwokupu za ustaloną kwotę. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pinkin - 29-05-2026 Zapewne, nie wiem czy jest wypożyczony do 30 czerwca, czy krócej, ale to i tak wciąż to Lech do tego czasu ma wszystko w swoich rękach. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 29-05-2026 Nie wiem ile w tym prawdy, ale w necie lata, że mamy czas do początku czerwca. Konkretnego dnia nie znalazłem. Ktoś zna dokładny termin, do którego obowiązuje klauzula ustalona z Celtikiem? Wobec powyższego, dziwne że Klimczak w rozmowie z Włodarczykiem mówił, że sprawa powinna się rozstrzygnąć w najbliższych tygodniach. Zakładam że nawinął mu makaron, a w rzeczywistości na dniach pewnie poznamy rezultat negocjacji. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 29-05-2026 (29-05-2026, 20:48)Pinkin napisał(a): Zapewne, nie wiem czy jest wypożyczony do 30 czerwca, czy krócej, ale to i tak wciąż to Lech do tego czasu ma wszystko w swoich rękach. Kiedyś patrzyłem na Sofa i był tam termin wypożyczenia 30.06. Ale czy klazuzula wygasa wczesniej to tylko szczegóły kontraktu RE: Pogłoski transferowe 2026 - pacal - 29-05-2026 (29-05-2026, 20:34)Pinkin napisał(a): @Pacal Toteż napisałem w nawiasie zastrzeżenie "chyba ze zaplacimy całe 4.5m". Ale jest publiczną wiedzą że Lech tyle nie zapłaci.Albo znegocjujemy w dół albo go nie kupimy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 29-05-2026 (29-05-2026, 19:50)pacal napisał(a): No nie do końca (chyba ze zaplacimy pierwotnie umówione wykupne 4.5 mln). Jeśli chcemy zbić z umówionej ceny, to Celtic, wiedząc że inny chętny daje wiecej niż Lech, może po prostu odrzucać wszystko poniżej 4.5mln do 30 czerwca po czym sprzedać Sevilli. A czu Palma jest na tyle lojalny żeby sie postawic okoniem Celticowi, ze "do Lecha za mniej, albo nigdzie", to śmiem wątpić. Już szczegolnie przy ofercie z La Liga. Dobra piłka, jego język ojczysty, lepszy klimatitd W przypadku klauzuli wykupu zawodnik ma niewiele do gadania, jeśli mamy z nim porozumienie ws jego kontraktu (mamy) Problem w tym, że my nie chcemy wpłacić pełnej kwoty z klauzuli. Wbrew pozorom czas nie gra na naszą korzyść, bo są chętni na przejęcie Luisa po wygaśnięciu umowy wypożyczenia. Celtic gra na czas i dość opornie negocjuje, bo kwotę porównywalną do naszej klauzuli mogą uzyskać na rynku. Tak, pewien klub spod Łodzi wysłał oficjalną ofertę wyższą niż klauzula wykupu już dawno. Stąd te informacje o śledzeniu naszych ruchów itp. Trochę gramy va bank, ale myślę że „nikt nie jest tak głupi” żeby ewentualnie nie wpłacić pełnej klauzuli w ostatni dzień umowny, w przypadku braku porozumienia wcześniej. Magik, gwiazda drużyny, zdrowy - okazja. RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 30-05-2026 Na Specia Calcio lata info ze Lech zainteresowany Giuseppe Aurelio -lewym obrońca ze Specii https://www.calciospezia.it/2026/05/29/dalla-massima-serie-polacca-sirene-per-aurelio/ Trochę mało wiarygodne bo wykupili go z Palermo rok temu wiec musielibyśmy sięgnąć głębiej do portfela |