![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 31-03-2026 Nie on pierwszy nie ostatni niestety. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Zabal - 31-03-2026 Nie śledzę kontuzji w innych klubach bo i po co ale nasze kontuzje to już poziom takiego zjebania i odlotu że nawet się tego komentować nie chce. I gdyby tu nie chodziło o człowieka to miałbym wyjebane. Ja tylko czekam kiedy ktoś poda do sądu nasz klub i zrobi się z tego syf bo to przechodzi ludzkie pojęcie co tutaj się odjebuje. Swoją drogą muszą temat mocno uciszać (płacić?) bo młody przestał się już burzyć do mediów. RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 31-03-2026 A ktoś się orientuje jak wygląda sprawa Jakóbczyka? W tym wypadku też spierdolono temat? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Radziu98 - 31-03-2026 ?⚪ Luis Palma rozważa powrót do Szkocji: ?️ "Świetnie się bawiłem w Celtiku, bardzo mi się podobało. Chciałbym tam dostać drugą szansę, mam kontrakt z klubem i nadal jestem jego częścią. Jeśli każą mi wrócić, zrobię to najlepiej, jak potrafię - wypowiedź Palmy zacytował dziennikarz De La Rochę na portalu X. ?️ "Moim marzeniem jest powrót do ligi najwyższego poziomu. Uważam, że szkocka taką była. Grałem w Lidze Mistrzów, o czym marzy każdy zawodnik. To marzenie wciąż jest żywe. Chcę znów to poczuć i zagrać w jednym z tych meczów" - dodał. ℹ️ X / De La Rocha ? Lech Poznań / Przemysław Szyszka Dramat w Mojej opinii. Dopiero co chłop płakał że kocha Lecha i chciałby zostać. Chyba dostał już informację. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 31-03-2026 już ten wątek od rana jest wałkowany w wątku o transferach
RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 31-03-2026 (30-03-2026, 18:10)strzelisty jupiter napisał(a): Może z tym, że Murawski wracał już trzykrotnie. Jest coś takiego jak dmuchanie na zimne. Obawiam się że to nie koniec obym się mylił (w zasadzie moje "źródło") ale nie zagra w weekend ani za tydzień. Z tym Jagiełło to też nie jest sprawa prosta.
RE: Quo Vadis Lech Poznań - uncoolben - 08-04-2026 Tymczasem Mońka wypada na dłużej, jakaś tajemnicza choroba. Gurgul na stoperze in 3...2...1.... My to musimy mieć w kadrze 5 stoperów. Ostatnie sezony tego dowodzą dobitnie. Jakieś dziesięć ostatnich sezonów... RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 08-04-2026 I chory trenuje? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 08-04-2026 Skąd info o monce RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 09-04-2026 Skąd info właśnie bo nigdzie nie mogę tego odszukać. |