![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 01-06-2026 No nie dziwie sie Celtikowi. Skoro mają oferty to my jesteśmy na musiku. Niby mowi sie ze piłkarz jest warty tyle ile ktoś za niego zapłaci ale mimo wszystko pytanie czy Palma rzeczywiście jest wart tych pieniędzy RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 01-06-2026 No jak faktycznie Celtic nie chce zejść, to myślę, że tych 4,5 mln euro nie wyłożą, a tym samym spełni się kolejne proroctwo strzelistego jupitera. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 01-06-2026 Też się tego obawiam. Biorąc pod uwagę potrzeby na kilku pozycjach mogą stwierdzić że wydawanie takiej kasy na Palmę to za dużo. No zobaczymy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 01-06-2026 też mam ostatnio jakieś złe przeczucia co do tego transferu. ale też daję 5% że to wszystko to gra na przeciągnięcie liny. mam nadzieje że nie czeka w kolejce RZECZYWISTY "list intencyjny" za 5 czy 6 od kogoś. bo wtedy Celtic ma pewniaka i tylko modli się żebyśmy nie wykupili go za tę kwotę. wiem jedno - 4,5 nie damy. I to nawet zrozumiałe, chyba... RE: Pogłoski transferowe 2026 - Lewik - 01-06-2026 A może czekają na losowanie eliminacji? W każdym razie niewykupienie Palmy będzie poważnym osłabieniem. RE: Pogłoski transferowe 2026 - pacal - 01-06-2026 Czyli Celtic zrobił to co napisałem że jest logiczne że zrobi, jeśli ma inne, wyższe od 4.5mln eur oferty. No ciekawe czy to prawda, czy to tylko kontrolowany wyciek żeby zmiękczyć Lecha i wyciągnąć pełną sumę. (Tzn czy Celtic rzeczywiście ma takie wyższe oferty, z klubów do których zawodnik zgodziłby się przejść w tym okienku). Sultan pisze o takowej z Widzewa, ale nie jestem pewien czy sam zawodnik byłby zainteresowany? W porównaniu do Lecha i szansy na grę w LM, a na pewno w którymś z pucharów, będący w permanentnej rewolucji Widzew i kiszenie się przez min. rok w samej tylko Ekstraklasie to byłby dla niego krok wstecz. Z drugiej strony, (jeśli to prawda o "ofertach wyższych niż 4.5mln" (liczba mnoga)), to Celtic wypuszczając takie przecieki trochę strzela sobie w stopę, bo Lech może bezstresowo Palmę wykupić za te 4.5m i w porozumieniu z Luisem zaraz go sprzedać dalej do jednego z zainteresowanych, zatrzymując sobie różnicę w cenie. Chyba że te przecieki pochodzą od agenta, któremu wszystko jedno kto kupi, byleby ruch w interesie był i prowizja wpłynęła na konto... RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 01-06-2026 A to, że Widzew chce Palmę to ktoś pisał z dziennikarzy o tym? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 01-06-2026 zrobił też to co logiczne żeby zrobił gdyby nie miał tych ofert ![]() tak to jest, jak ktoś się napalił na Twój fajny wózek, ale ma połowę ceny którą chcesz otrzymać. twarde negocjacje. Ale powiem Wam szczerze - jakby nasz Palma miał trafić do Widzewa, to nie wiem, czy bym zdzierżył…to już chyba wolę żebyśmy wykupili jego za 4,5 i nic więcej. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 01-06-2026 Jeżeli mają dobre rozeznanie sytuacji z Palmą to nie powinni się obawiać wtopy bo zawsze mogą go za pół roku opchnąć za więcej. No ale budżet z gumy nie jest więc handlują ile się da. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 01-06-2026 To nie Celtic na oferty tylko Palma. Jak ktoś daje za niego 6 mln Celtikowi to da je Lechowi gdy Luis zostanie wykupiony. |