![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - WaNiA - 09-04-2026 (08-04-2026, 20:54)uncoolben napisał(a): Tymczasem Mońka wypada na dłużej, jakaś tajemnicza choroba. Gurgul na stoperze in 3...2...1.... Wczoraj hasał na treningu. RE: Quo Vadis Lech Poznań - secret - 09-04-2026 To chyba jakiś fake news z tym Mońkś Tu nawet można obejrzeć Mońkę z wczorajszego treningu na pełnym gazie https://x.com/LechPoznan/status/2041822594295308430 RE: Quo Vadis Lech Poznań - uncoolben - 09-04-2026 Kajam się, kaczka dziennikarska, dałem się nabrać na info z d... . RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 12-04-2026 info z konferencji po meczu: * Milic lekki uraz, do potwierdzenia jutro * Gisli - poważniejszy, wypada na kilka tygodni (on jest przeszklany jednak) * Tofik - w sumie nie mówili.... RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 12-04-2026 (12-04-2026, 22:37)Mosina napisał(a): (...) Może dajcie mu tam w klubie oleju z wątroby rekina. Chłopu ewidentnie czegoś brakuje. RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 13-04-2026 Przed meczem NF mówił, że uraz Milica jest drobny i mógłby nawet zagrać przeciwko GKS ale nie chcą ryzykować bo zostały do końca rzecz jasna same ważne mecze. Co Gisliego to powoli tracę nadzieje. Chłopak ma ewidentnie papiery na dobre granie ale wychodzi na to, że nie ma do tego zdrowia. Co oczywiście wpisuje się w nasz profil rehasportowy...
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Zabal - 13-04-2026 Czy tylko ja tak mam że jak słyszę "kontuzja" i jeszcze do tego "drobna" to mam dreszcze i prawie pewność że to zaraz będzie out na dłużej? RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 13-04-2026 Nie. Nie tylko Ty. Bywały drobne lipcowe do grudnia. RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 13-04-2026 W gruncie rzeczy u nas nie ma drobnych kontuzji, każda najdrobniejsza to absencja na min kilka tygodni. Oni chyba się już boją mówić opinii publicznej, że ktoś ma poważniejszy uraz... E: Uzupełniając temat Gisliego to MOŻE zagra w maju... RE: Quo Vadis Lech Poznań - secret - 15-04-2026 Nie chcę rozpuszczać fejków, ale chyba wypada nam obrońca na dłużej. Czekam na potwierdzenie. Mam nadzieję że to kaczka dziennikarska podobnie jak u @uncoolben Skrzypczak podobno uraz mięśniowy. |