Forum WL
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127)



RE: Quo Vadis Lech Poznań - WaNiA - 09-04-2026

(08-04-2026, 20:54)uncoolben napisał(a): Tymczasem Mońka wypada na dłużej, jakaś tajemnicza choroba. Gurgul na stoperze in 3...2...1....

My to musimy mieć w kadrze 5 stoperów. Ostatnie sezony tego dowodzą dobitnie. Jakieś dziesięć ostatnich sezonów...

Wczoraj hasał na treningu.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - secret - 09-04-2026

To chyba jakiś fake news z tym Mońkś

Tu nawet można obejrzeć Mońkę z wczorajszego treningu na pełnym gazie

https://x.com/LechPoznan/status/2041822594295308430


RE: Quo Vadis Lech Poznań - uncoolben - 09-04-2026

Kajam się, kaczka dziennikarska, dałem się nabrać na info z d... .


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 12-04-2026

info z konferencji po meczu:
* Milic lekki uraz, do potwierdzenia jutro
* Gisli - poważniejszy, wypada na kilka tygodni (on jest przeszklany jednak)
* Tofik - w sumie nie mówili....


RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 12-04-2026

(12-04-2026, 22:37)Mosina napisał(a): (...)
* Gisli - poważniejszy, wypada na kilka tygodni (on jest przeszklany jednak)
(...)

Może dajcie mu tam w klubie oleju z wątroby rekina. Chłopu ewidentnie czegoś brakuje.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 13-04-2026

Przed meczem NF mówił, że uraz Milica jest drobny i mógłby nawet zagrać przeciwko GKS ale nie chcą ryzykować bo zostały do końca rzecz jasna same ważne mecze.
Co Gisliego to powoli tracę nadzieje. Chłopak ma ewidentnie papiery na dobre granie ale wychodzi na to, że nie ma do tego zdrowia. Co oczywiście wpisuje się w nasz profil rehasportowy... Wink


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Zabal - 13-04-2026

Czy tylko ja tak mam że jak słyszę "kontuzja" i jeszcze do tego "drobna" to mam dreszcze i prawie pewność że to zaraz będzie out na dłużej?


RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 13-04-2026

Nie. Nie tylko Ty. Bywały drobne lipcowe do grudnia.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 13-04-2026

W gruncie rzeczy u nas nie ma drobnych kontuzji, każda najdrobniejsza to absencja na min kilka tygodni. Oni chyba się już boją mówić opinii publicznej, że ktoś ma poważniejszy uraz...

E:
Uzupełniając temat Gisliego to MOŻE zagra w maju...


RE: Quo Vadis Lech Poznań - secret - 15-04-2026

Nie chcę rozpuszczać fejków, ale chyba wypada nam obrońca na dłużej.
Czekam na potwierdzenie.
Mam nadzieję że to kaczka dziennikarska podobnie jak u @uncoolben

Skrzypczak podobno uraz mięśniowy.