![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 01-06-2026 (01-06-2026, 16:05)Antonio napisał(a): To nie Celtic na oferty tylko Palma. Jak ktoś daje za niego 6 mln Celtikowi to da je Lechowi gdy Luis zostanie wykupiony. Dokładnie o tym mówię RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 01-06-2026 No nie, to nie do końca tak - właściwie to i Palma i Celtic mają oferty i sobie spokojnie je analizują. Na takie "pośrednictwo" Lecha nie ma szans, bo to nie jest tak, że ktoś daje dwa razy więcej czy nawet milion euro więcej niż to, co mamy w umowie wypożyczenia. Te oferty mogą być o 100, 200, czy nawet 500k wyższe dla Celticu - i już nie stanowi to operacyjnie dla nas większego sensu, bo po drodze trzeba popłacić prowizje menedzerow, zawodnikowi itp itd. Z jednej strony dobrze, że próbowaliśmy i próbujemy negocjować. Ale gdzieś jest granica - i jeśli poważnie marzymy o Lidze Mistrzów, to zrobimy to tylko z takimi zawodnikami. Zdrowy, dobry wiek, wyrastający ponad przeciętność i dający liczby. Sprawdzony w naszym środowisku. Piszecie o innych pozycjach - i słusznie, ale przypomnę, że szykują nam się drogie odejścia młodych, a Klimczak już zapowiedział wypożyczenia w stylu właśnie Walemarka czy Palmy. Kasy za Europę to nawet nie wspomnę. Tak czy inaczej, jeśli mamy problem z wykupem takiego zawodnika (który ma spory potencjał odsprzedaży po udanej rundzie w pucharach), to nie oszukujmy się aspiracjami do LM. I to może być smutna prawda, nawet nie chodzi o braki ambicji, co możliwości. Być może ta LKE to taki dłuższy przystanek dla nas i trzeba się z tym pogodzić, może czasem licząc na dobre losowanie eliminacji LE. Przypominam, że na długi okres wypada nam Ali. Walemark na razie zagrał jeden przyzwoity mecz po kontuzji, Pablo okazał się bardziej "8" niż "10". Z przodu zacznie nam zaraz mitycznej magii brakować. Nie liczę na to, że trafią kolejnych Palmów, którzy już w połowie lipca wkomponują się do zespołu i powalczymy na poważnie o LM, bo to się nie uda. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 01-06-2026 A Palma to w ogóle chce tu nadal grać? Zacznijmy od tego. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 01-06-2026 To jest świetne pytanie, z tego, jak się wkomponował w drużynę - moim zdaniem tak. Natomiast wpłata umownej kwoty wykupu powodowałaby brak konieczności dyskusji
RE: Pogłoski transferowe 2026 - m94g - 01-06-2026 No to sobie powalczymy o LM jak nie będzie Aliego i Palmy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 01-06-2026 No wkomponować się wkomponował ale może chciałby się teraz wkomponowywać w Sevillę. Dlatego można wykupić Palmę a on będzie chciał wymusić transfer do Hiszpanii bo nie ma polskiego okresu grudzień - kwiecień. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 01-06-2026 (01-06-2026, 16:28)Sultan napisał(a): No nie, to nie do końca tak - właściwie to i Palma i Celtic mają oferty i sobie spokojnie je analizują.Racja jezeli bedziemy go chcieli opchnąć od razu. Jezeli potrzymamy pol roku i w ciagu tego okresu potwierdzi swoj niewątpliwy potencjał sprzedamy go dużo drożej. RE: Pogłoski transferowe 2026 - m94g - 01-06-2026 Brak wykupu Ismaheela było dla mnie jednoznaczne z tym, że te 1.2 mln € będzie przeznaczone po prostu, żeby dorzucić do wykupu Palmy ale widzę, że chyba jednak za bardzo zaboli nas te 4 mln € więc zamiast mieć ogranego magika wydajmy w ciemno na następnego 2.5 może odpali może nie, a może przyjdzie jakiś kozak pod koniec sierpnia jak co roku gdy już nie będzie o co grać w Europie i znowu wylądujemy w LKE. RE: Pogłoski transferowe 2026 - SpokoLoko - 01-06-2026 Nie zdziwiłbym się, gdyby w gabinetach rozgrywała się właśnie decyzja - wykupujemy Palmę, ale mamy wtedy dodatkowo na 1 max 2 transfery vs. odpuszczamy Palmę i ruszamy po 5 nowych. Myślę, że to mogą być tego typu rozkminki. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 01-06-2026 (01-06-2026, 18:32)SpokoLoko napisał(a): Nie zdziwiłbym się, gdyby w gabinetach rozgrywała się właśnie decyzja - wykupujemy Palmę, ale mamy wtedy dodatkowo na 1 max 2 transfery vs. odpuszczamy Palmę i ruszamy po 5 nowych. Myślę, że to mogą być tego typu rozkminki. Uzasadnione jakby nie patrzeć. |