![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Radziu98 - 16-04-2026 Mam nadzieję, że Arka 8 Maja zasiądzie w sektorze gości? czy znów doping będzie jak z Cracovią przeplatany? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 16-04-2026 I coś wiadomo co ze Skrzypą? RE: Quo Vadis Lech Poznań - secret - 17-04-2026 Na razie cisza. Nie wiem czy to była puszczona w klubie plota czy fakt. Zweryfikuje sobotni skład. Jak się nie potwierdzi i Skrzypa w nim będzie to moje źródło uznam za totalnie fejkowe. Edit: Właśnie Frederiksen powiedział że wszyscy zdrowi i że Milić gotowy na mecz. A w międzyczasie na tt można było znaleźć newsa że Mrozek ugryziony przez psa.. No niestety fakenewsy nas otaczają już coraz bardziej. Edit 2: A jednak to nie była plota ze Skrzypczakiem. I nawet z Mrozkiem nie była. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 19-04-2026 Nasza sytuacja punktowa w tym sezonie jest ewidentnie pokłosiem braków kadrowych spowodowanych kontuzjami w rundzie jesiennej. Jeśli spojrzymy na pierwsze wiosenne kolejki w naszych mistrzowskich sezonach to obecny jest na takim samym poziomie. Skorża miał w 12 wiosennych kolejkach 24 punkty, Frederiksen 22 a teraz to 23 punkty. Tracimy za to zdecydowanie zbyt dużo bramek szczególnie w Poznaniu. Jesteśmy drużyną tracącą najwięcej bramek w domowych meczach w całej lidze i to jest po prostu skandal. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 19-04-2026 Czy coś wiadomo co z naszymi nieobecnymi na mecz z Legią? Mrozek, Milic Skrzypa? Jest szansa? RE: Quo Vadis Lech Poznań - secret - 19-04-2026 Skrzypczak - nie ma szans, Mrozek wchodzi w tygodniu w trening, Milic nie wiadomo RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 19-04-2026 Oj to nie dobrze. Bo Alexa też nie ma. Oby Milic wrócił. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Dyktator - 19-04-2026 Akurat brak Skrzypczaka może nam wyjść tylko na dobre, niestety prawdopodobnie nasz najgorszy obrońca w "nowożytnej" historii, nie przychodzi mi na myśl nikt kto grałby tak źle i tak długo, może początkowy Wilusz? Schyłkowy Janicki? Bo taki Vujadinovic to przy Skrzypie był już pan piłkarz. Może ktoś z forumowiczów ma lepszą pamięć RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pawlisko - 19-04-2026 (19-04-2026, 13:24)secret napisał(a): Milic nie wiadomo Zapewne kolejny odcinek sagi drobny uraz, nie gra przez ponad miesiąc. Już naprawdę nie rozumiem co się dzieje w tej kwestii. No chyba, że tak celowo robią żeby siać dezinformację i podają nieprawdziwe info, ale jeśli to któraś z kolei kontuzja, w której ktoś dokonuje niepoprawnej oceny to dział medyczny należy gruntowanie przewietrzyć. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 19-04-2026 (19-04-2026, 14:04)Dyktator napisał(a): Akurat brak Skrzypczaka może nam wyjść tylko na dobre, niestety prawdopodobnie nasz najgorszy obrońca w "nowożytnej" historii, nie przychodzi mi na myśl nikt kto grałby tak źle i tak długo, może początkowy Wilusz? Schyłkowy Janicki? Bo taki Vujadinovic to przy Skrzypie był już pan piłkarz. Może ktoś z forumowiczów ma lepszą pamięć Na pewno wielu ma lepszą pamięć ale z pewnością niewielu ma takie klapki na oczach i uprzedzenia jak Ty. |