Forum WL
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127)



RE: Quo Vadis Lech Poznań - Radziu98 - 16-04-2026

Mam nadzieję, że Arka 8 Maja zasiądzie w sektorze gości? czy znów doping będzie jak z Cracovią przeplatany?


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 16-04-2026

I coś wiadomo co ze Skrzypą?


RE: Quo Vadis Lech Poznań - secret - 17-04-2026

Na razie cisza.  Nie wiem czy to była puszczona w klubie plota czy fakt. Zweryfikuje sobotni skład. Jak się nie potwierdzi i Skrzypa w nim będzie to moje źródło uznam za totalnie fejkowe.

Edit: Właśnie Frederiksen powiedział że wszyscy zdrowi i że Milić gotowy na mecz.

A w międzyczasie na tt można było znaleźć newsa że Mrozek ugryziony przez psa..
No niestety fakenewsy nas otaczają już coraz bardziej.


Edit 2: A jednak to nie była plota ze Skrzypczakiem. I nawet z Mrozkiem nie była.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 19-04-2026

Nasza sytuacja punktowa w tym sezonie jest ewidentnie pokłosiem braków kadrowych spowodowanych kontuzjami w rundzie jesiennej.
Jeśli spojrzymy na pierwsze wiosenne kolejki w naszych mistrzowskich sezonach to obecny jest na takim samym poziomie. Skorża miał w 12 wiosennych kolejkach 24 punkty, Frederiksen 22 a teraz to 23 punkty. Tracimy za to zdecydowanie zbyt dużo bramek szczególnie w Poznaniu. Jesteśmy drużyną tracącą najwięcej bramek w domowych meczach w całej lidze i to jest po prostu skandal.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 19-04-2026

Czy coś wiadomo co z naszymi nieobecnymi na mecz z Legią? Mrozek, Milic Skrzypa? Jest szansa?


RE: Quo Vadis Lech Poznań - secret - 19-04-2026

Skrzypczak - nie ma szans, Mrozek wchodzi w tygodniu w trening, Milic nie wiadomo


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 19-04-2026

Oj to nie dobrze. Bo Alexa też nie ma. Oby Milic wrócił.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Dyktator - 19-04-2026

Akurat brak Skrzypczaka może nam wyjść tylko na dobre, niestety prawdopodobnie nasz najgorszy obrońca w "nowożytnej" historii, nie przychodzi mi na myśl nikt kto grałby tak źle i tak długo, może początkowy Wilusz? Schyłkowy Janicki? Bo taki Vujadinovic to przy Skrzypie był już pan piłkarz. Może ktoś z forumowiczów ma lepszą pamięć


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pawlisko - 19-04-2026

(19-04-2026, 13:24)secret napisał(a): Milic nie wiadomo

Zapewne kolejny odcinek sagi drobny uraz, nie gra przez ponad miesiąc. Już naprawdę nie rozumiem co się dzieje w tej kwestii. No chyba, że tak celowo robią żeby siać dezinformację i podają nieprawdziwe info, ale jeśli to któraś z kolei kontuzja, w której ktoś dokonuje niepoprawnej oceny to dział medyczny należy gruntowanie przewietrzyć.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 19-04-2026

(19-04-2026, 14:04)Dyktator napisał(a): Akurat brak Skrzypczaka może nam wyjść tylko na dobre, niestety prawdopodobnie nasz najgorszy obrońca w "nowożytnej" historii, nie przychodzi mi na myśl nikt kto grałby tak źle i tak długo, może początkowy Wilusz? Schyłkowy Janicki? Bo taki Vujadinovic to przy Skrzypie był już pan piłkarz. Może ktoś z forumowiczów ma lepszą pamięć

Na pewno wielu ma lepszą pamięć ale z pewnością niewielu ma takie klapki na oczach i uprzedzenia jak Ty.