![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 01-06-2026 Wybieram opcję numer jeden. Zdecydowanie. Oczywiście wszystko zależy też od tego, kogo i ilu sprzedamy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 01-06-2026 Najlogiczniejszy ruch wydaje się. Szczególnie że czuję że na Palmie nie stracimy i sprzedamy go dalej za dobre pieniądze RE: Pogłoski transferowe 2026 - SpokoLoko - 01-06-2026 Klimczak kilkukrotnie mówił ostatnio, że kwota wykupu Palmy to ogromne pieniądze. Liczę, że gabinety to dobrze przekalkulują i podejmą najlepszą dla nas decyzję. Serce podpowiada, że chciałbym widzieć Luisa w składzie na kolejny sezon. Cholernie twardy orzech do zgryzienia. Trzeba władzom zaufać, nic innego nie pozostało. Z drugiej strony, jeżeli chcemy się rozwijać i wskakiwać na wyższy level takich graczy potrzebujemy. Dla takich też ludzie przychodzą na stadion. Magików. Kluczowa też jest perspektywa transferów "out" jak pisze Strzelisty. Jeżeli wiedzą i zapowiada się znacząca liczba to przy "rzuceniu się" głównie na wykup Palmy nasza siła może spaść. Szerokość jakościowej ławki się skurczyć. RE: Pogłoski transferowe 2026 - marekst - 01-06-2026 Pamiętajcie, że transfer to jedno a pensja Palmy to drugie, szczerze mówiąc nie uważam, że jest warty te 4.5 bańki €. Ciekawe czy jest opcja ponownego wypożyczenia w jakiekolwiek formie. Osobiście na miejscu Piothka targowałbym się dalej, sam Palma jak chce tu zostać też mógłby w tym pomoc. No ale właśnie pytanie czy on chce tu zostać czy ma coś podobnego w ofercie ale w lepszym klimacie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 01-06-2026 Zachowajmy spokój i nie tasujmy się pod plotki. Pozostawienie Palmy to Lechowa racja stanu a negocjacje Klimczaka ze Szkotami? To musi być letnia telenowela a nie szybki deal. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 01-06-2026 a ile jest warty? my za chwilę chcemy sprzedawać Mońke za min 10-12. Wiem, że potencjał itd., ale Palma to gracz ofensywny, dający liczby i wygrywający mecze. czy aż tak wiele ryzykujemy? będzie niesprzedawalny za 1-2 lata? Przecież tak naprawdę chodzi o to żeby się sam spłacił. ciekawy test dla naszych gabinetów i tego na CO jest jesteśmy już gotowi, a na co nie
RE: Pogłoski transferowe 2026 - SpokoLoko - 01-06-2026 Mamy już jakieś inne potwierdzone transfery out/dłuższe nieobecności niż Ismaheel i Ali? Kwestia przedłużenia Milica i Joela ciągle niewyjaśniona? Ouma zdaje się wraca do Czech, on nie miał kwoty wykupu nawet. Sporo zaczyna się tego robić a nie uwzględniłem nawet spodziewanego (przynajmniej jednego) transferu out grupy PL: Mrozek, Mońka, Kozubal, Gurgul. Co do oszacowania wartości danego zawodnika to zawsze dla mnie był kosmos. Nie raz zastanawiałem się dlaczego dany piłkarz kosztuje np. 60 mln € a inny np 55 mln €. W naszych realiach 4,5 mln € za Palmę wydaje się dużo, ale gdy porównam kwotę transferu Agnero to Luis jest warty tych pieniędzy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 02-06-2026 No i mamy pierwsze sprawdzam. Czy traktujemy LM poważnie czy robimy sobie jaja jak co roku? Palma fajnie fajnie pogadaliśmy popróbowaliśmy nie wyszło. Jutro klepnąć przelew na 4.5 i temat zamknąć. Zawodnik który pokazał,że jest drugim po Alim magikiem. Na takich do LM się awansuje a nie na Agnero paralityku. Zresztą na niego wydali podobno 2.3 miln EURO!! Na kolesia który na tą chwilę powinien pójść na wypożyczenie a tutaj jakąś rozkmina o Palmie. No i wolę jeszcze dwóch takich kozaków do Palmy dokupić i trzech z potencjałem niż samych słabszych z potencjałem. Na piłkarzu pokroju Rodrigueza do LM nie awansujemy. On pewnego poziomu nie przeskoczy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 02-06-2026 (01-06-2026, 18:32)SpokoLoko napisał(a): Nie zdziwiłbym się, gdyby w gabinetach rozgrywała się właśnie decyzja - wykupujemy Palmę, ale mamy wtedy dodatkowo na 1 max 2 transfery vs. odpuszczamy Palmę i ruszamy po 5 nowych. Myślę, że to mogą być tego typu rozkminki. Zgadzam się z tą tezą. Chyba mają niezłą burzę mózgów w gabinecie. Skauci zapewne mają jakiegoś Palmę 2 w zanadrzu. Zapewne na szali jest Palma za 4,5mln albo nowy za 1,5mln plus może jeszcze dzięki temu np. lewy obrońca za 1,5mln i prawoskrzydłowy za 1,5mln. Wybieram wykup Palmy a na resztę pozycji niech wypożyczają RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 02-06-2026 Pytanie czy Palma chce w ogóle tu zostać. Jakiś czas temu trafiło do mnie zdjęcie z chaty Palmy na którym były popakowane kartony. Chciałem wtedy wierzyć, że zmienia po prostu lokum ale teraz przemyślenia mam już zupełnie inne. |