Forum WL
Przygotowania do sezonu - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Wątek: Przygotowania do sezonu (/showthread.php?tid=133)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Przygotowania do sezonu - rojber - 22-05-2026

Co by nie zakładać nowego tematu a tyczy się to w sumie okresu przygotowawczego to tak jak zapewne większość już wie, planowany jest sparing na Bułgarskiej z FC Porto.


RE: Przygotowania do sezonu - Kefas9494 - 02-06-2026

Jednak meczu z Porto nie będzie. Szkoda.


RE: Przygotowania do sezonu - rojber - 22-06-2026

No to nadszedł czas na rozpoczęcie przygotowań do nowego sezonuSmile Dłuższy urlop w związku z meczami swoich reprezentacji na początku czerwca dostali Hakans, Palma i Thordarson - oni przygotowanie zaczną później. Oprócz nich wiadomo nie ma Aliego no i zakaz udziału w treningach ma Milić do momentu podpisania nowego kontraktu. Na full trenować mają Douglas i Lisman no i oczywiście nowiSmile Z młodych szanse dostaną Janyszka, Wojtek Szymczak i Delikat.
Pierwszy okres przygotowawczy to obóz we Wronkach w okresie 29.06 - 11.07, następnie 12.07 - 20.07 treningi już na Bugarskiej.

Jeśli chodzi o sparingi to na ten moment:

4.07 (sobota), 12.00 - Zaleziarne Podbrezova (Słowacja)
11.07 (sobota) - Bohemians Praga


RE: Przygotowania do sezonu - Kefas9494 - 22-06-2026

Czyli i z kontuzją to został tylko Ali a reszta na full


RE: Przygotowania do sezonu - rojber - 22-06-2026

Nie wiem jak młody Jakóbczyk.


RE: Przygotowania do sezonu - koziołek - 22-06-2026

Powiem Wam, że nie podoba mi się to nie pozwolenie na treningi dla tych kilku piłkarzy.
Nadal mają kontrakt z klubem, nawet jak ich tu nie chcemy. Jasno zakomunikować, że nie będą brani pod uwagę w sparingach ale dlaczego aż tak ograniczać?
Rozumiem wymuszenie transferu ale czy korona by im z głowy spadła gdyby mogli trenować?
Jeszcze wychowanek i ktoś kto dał nam mega dużo w te kilka sezonów.

Jakby im zależało na grze to i tak szybko poszukają kogoś a tak bez treningu jest to też trudniejsze. Mając świadomość, że nie pograją też w lidze i tylko trybuny pewnie tak czy inaczej podziała.

Nie podoba mi się to za bardzo tym bardziej, dr zdarzają się sytuacje gdzie ktoś gościnnie czasem trenuje jak kiedyś Gumny.


RE: Przygotowania do sezonu - galis - 22-06-2026

Podchodzę to tego racjonalnie i nie widzę żadnych niestosowności- skoro nie wiążesz z Zawodnikiem przyszłości lub Zawodnik nie wiąże z Klubem to zwyczajnie szkoda czasu wszystkich zainteresowanych. Napiszę więcej- jest to nawet pewne zakłócenie rytmu pracy. W prawie pracy jest nawet to usankcjonowane i nazywa się zwolnienie z obowiązku świadczenia pracy. Przypadek Gumy jest zupełnie inny - tu zarówno Zawodnik jak i Klub widzieli przyszłość.


RE: Przygotowania do sezonu - marekst - 22-06-2026

(22-06-2026, 15:12)koziołek napisał(a):  korona by im z głowy spadła gdyby mogli trenować?

A jak taki Milić potem na treningu komuś wjedzie w giry i ten drugi złapie kontuzję to do kogo potem pretensje będziesz mieć? 
Bardzo dobra decyzja klubu, to nie CARITAS, chcesz grać, chcesz być częścią Lecha - podpisuj umowę.


RE: Przygotowania do sezonu - Harley - 22-06-2026

Antonio Milic jest aktualnie w Poznaniu jakby co, potwierdzone info Wink


RE: Przygotowania do sezonu - galis - 22-06-2026

Czyli albo przyjechal podpisać umowę albo posprzątać szafkę  Smile jak to w życiu... zawsze są dwa wyjścia