![]() |
|
Przygotowania do sezonu - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Przygotowania do sezonu (/showthread.php?tid=133) |
RE: Przygotowania do sezonu - rojber - 22-05-2026 Co by nie zakładać nowego tematu a tyczy się to w sumie okresu przygotowawczego to tak jak zapewne większość już wie, planowany jest sparing na Bułgarskiej z FC Porto. RE: Przygotowania do sezonu - Kefas9494 - 02-06-2026 Jednak meczu z Porto nie będzie. Szkoda. RE: Przygotowania do sezonu - rojber - 22-06-2026 No to nadszedł czas na rozpoczęcie przygotowań do nowego sezonu Dłuższy urlop w związku z meczami swoich reprezentacji na początku czerwca dostali Hakans, Palma i Thordarson - oni przygotowanie zaczną później. Oprócz nich wiadomo nie ma Aliego no i zakaz udziału w treningach ma Milić do momentu podpisania nowego kontraktu. Na full trenować mają Douglas i Lisman no i oczywiście nowi Z młodych szanse dostaną Janyszka, Wojtek Szymczak i Delikat.Pierwszy okres przygotowawczy to obóz we Wronkach w okresie 29.06 - 11.07, następnie 12.07 - 20.07 treningi już na Bugarskiej. Jeśli chodzi o sparingi to na ten moment: 4.07 (sobota), 12.00 - Zaleziarne Podbrezova (Słowacja) 11.07 (sobota) - Bohemians Praga RE: Przygotowania do sezonu - Kefas9494 - 22-06-2026 Czyli i z kontuzją to został tylko Ali a reszta na full RE: Przygotowania do sezonu - rojber - 22-06-2026 Nie wiem jak młody Jakóbczyk. RE: Przygotowania do sezonu - koziołek - 22-06-2026 Powiem Wam, że nie podoba mi się to nie pozwolenie na treningi dla tych kilku piłkarzy. Nadal mają kontrakt z klubem, nawet jak ich tu nie chcemy. Jasno zakomunikować, że nie będą brani pod uwagę w sparingach ale dlaczego aż tak ograniczać? Rozumiem wymuszenie transferu ale czy korona by im z głowy spadła gdyby mogli trenować? Jeszcze wychowanek i ktoś kto dał nam mega dużo w te kilka sezonów. Jakby im zależało na grze to i tak szybko poszukają kogoś a tak bez treningu jest to też trudniejsze. Mając świadomość, że nie pograją też w lidze i tylko trybuny pewnie tak czy inaczej podziała. Nie podoba mi się to za bardzo tym bardziej, dr zdarzają się sytuacje gdzie ktoś gościnnie czasem trenuje jak kiedyś Gumny. RE: Przygotowania do sezonu - galis - 22-06-2026 Podchodzę to tego racjonalnie i nie widzę żadnych niestosowności- skoro nie wiążesz z Zawodnikiem przyszłości lub Zawodnik nie wiąże z Klubem to zwyczajnie szkoda czasu wszystkich zainteresowanych. Napiszę więcej- jest to nawet pewne zakłócenie rytmu pracy. W prawie pracy jest nawet to usankcjonowane i nazywa się zwolnienie z obowiązku świadczenia pracy. Przypadek Gumy jest zupełnie inny - tu zarówno Zawodnik jak i Klub widzieli przyszłość. RE: Przygotowania do sezonu - marekst - 22-06-2026 (22-06-2026, 15:12)koziołek napisał(a): korona by im z głowy spadła gdyby mogli trenować? A jak taki Milić potem na treningu komuś wjedzie w giry i ten drugi złapie kontuzję to do kogo potem pretensje będziesz mieć? Bardzo dobra decyzja klubu, to nie CARITAS, chcesz grać, chcesz być częścią Lecha - podpisuj umowę. RE: Przygotowania do sezonu - Harley - 22-06-2026 Antonio Milic jest aktualnie w Poznaniu jakby co, potwierdzone info
RE: Przygotowania do sezonu - galis - 22-06-2026 Czyli albo przyjechal podpisać umowę albo posprzątać szafkę jak to w życiu... zawsze są dwa wyjścia
|