Forum WL
Lech Poznań – Arka Gdynia, 08.05.2026 20:30 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Mecze Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=15)
+---- Wątek: Lech Poznań – Arka Gdynia, 08.05.2026 20:30 (/showthread.php?tid=223)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Lech Poznań – Arka Gdynia, 08.05.2026 20:30 - Mosina - 09-05-2026

To jest popularna teza "strzelać z daleka" ale jak przeciwnik siedzi w 8 w polu karnym to jest to mega trudne do wykonania. Serio - wczoraj zagraliśmy mniej więcej w taki sposób za jaki chwalilismy zespół w innych meczach. Sytuacje byly pomimo tak zwartej obrony. Śmiem twierdzić że gdybyśmy pierwsi strzelili to skończyło by się jak z Legią czy Termalica. No cóż. Bywa


RE: Lech Poznań – Arka Gdynia, 08.05.2026 20:30 - marekst - 09-05-2026

(09-05-2026, 21:14)Mosina napisał(a): jak przeciwnik siedzi w 8 w polu karnym to jest to mega trudne do wykonania.

No właśnie było do wykonania ale na siłę pchaliśmy się w pole karne wymieniając często NIEDOKŁADNE podania czy jeszcze GORSZE przyjęcia, tutaj był problem, standardowo jak zawsze się mówi - "brakło wykończenia". Były takie momenty aż się prosiło o strzał to ciągle szukali podania.


RE: Lech Poznań – Arka Gdynia, 08.05.2026 20:30 - Mosina - 09-05-2026

Pytanie. Kto tak potrafi u nas. Jak teraz zawodnik Zagłębia. Warto popatrzeć


RE: Lech Poznań – Arka Gdynia, 08.05.2026 20:30 - Antonio - 09-05-2026

Zagłębie to jest prawdziwa zgoda. Zamieszani w każde mistrzostwo Lecha.


RE: Lech Poznań – Arka Gdynia, 08.05.2026 20:30 - Skorpion - 09-05-2026

Po necie latają informacje że podobno były kwasy z Arką ktoś może potwierdzić? Czy jest jakiś problem i zagrożenie ze zgodą czy po prostu farmazony?


RE: Lech Poznań – Arka Gdynia, 08.05.2026 20:30 - Antonio - 09-05-2026

A co? Nie wiesz czy cieszyć się z ich spadku czy nie?


RE: Lech Poznań – Arka Gdynia, 08.05.2026 20:30 - SpokoLoko - 09-05-2026

(09-05-2026, 21:55)Antonio napisał(a): Zagłębie to jest prawdziwa zgoda. Zamieszani w każde mistrzostwo Lecha.

Taaa, pamiętam tego karnego Chodyny w meczu z Rakowem Wink


RE: Lech Poznań – Arka Gdynia, 08.05.2026 20:30 - Skorpion - 10-05-2026

Po prostu pytam z ciekawości. Lubię Arkę i wkurzają mnie te gorzkie żale kibiców Lecha


RE: Lech Poznań – Arka Gdynia, 08.05.2026 20:30 - ma1ksiuu - 10-05-2026

(10-05-2026, 00:12)Skorpion napisał(a): Po prostu pytam z ciekawości. Lubię Arkę i wkurzają mnie te gorzkie żale kibiców Lecha

Na X pełno kwasu. Od kurew, od świń, od szmat. Nie wiem gdzie oni się rodzą, ale takich wpisów tam było setki a nie kilka. Generalnie wstyd.


RE: Lech Poznań – Arka Gdynia, 08.05.2026 20:30 - koziołek - 10-05-2026

(09-05-2026, 23:53)SpokoLoko napisał(a):
(09-05-2026, 21:55)Antonio napisał(a): Zagłębie to jest prawdziwa zgoda. Zamieszani w każde mistrzostwo Lecha.

Taaa, pamiętam tego karnego Chodyny w meczu z Rakowem Wink

Ale też Cracovia bo w 2010 derby z Jopem, w 2022 remis z Rakowem.