![]() |
|
Lech Poznań – Arka Gdynia, 08.05.2026 20:30 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Mecze Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=15) +---- Wątek: Lech Poznań – Arka Gdynia, 08.05.2026 20:30 (/showthread.php?tid=223) |
RE: Lech Poznań – Arka Gdynia, 08.05.2026 20:30 - Mosina - 09-05-2026 To jest popularna teza "strzelać z daleka" ale jak przeciwnik siedzi w 8 w polu karnym to jest to mega trudne do wykonania. Serio - wczoraj zagraliśmy mniej więcej w taki sposób za jaki chwalilismy zespół w innych meczach. Sytuacje byly pomimo tak zwartej obrony. Śmiem twierdzić że gdybyśmy pierwsi strzelili to skończyło by się jak z Legią czy Termalica. No cóż. Bywa RE: Lech Poznań – Arka Gdynia, 08.05.2026 20:30 - marekst - 09-05-2026 (09-05-2026, 21:14)Mosina napisał(a): jak przeciwnik siedzi w 8 w polu karnym to jest to mega trudne do wykonania. No właśnie było do wykonania ale na siłę pchaliśmy się w pole karne wymieniając często NIEDOKŁADNE podania czy jeszcze GORSZE przyjęcia, tutaj był problem, standardowo jak zawsze się mówi - "brakło wykończenia". Były takie momenty aż się prosiło o strzał to ciągle szukali podania. RE: Lech Poznań – Arka Gdynia, 08.05.2026 20:30 - Mosina - 09-05-2026 Pytanie. Kto tak potrafi u nas. Jak teraz zawodnik Zagłębia. Warto popatrzeć RE: Lech Poznań – Arka Gdynia, 08.05.2026 20:30 - Antonio - 09-05-2026 Zagłębie to jest prawdziwa zgoda. Zamieszani w każde mistrzostwo Lecha. RE: Lech Poznań – Arka Gdynia, 08.05.2026 20:30 - Skorpion - 09-05-2026 Po necie latają informacje że podobno były kwasy z Arką ktoś może potwierdzić? Czy jest jakiś problem i zagrożenie ze zgodą czy po prostu farmazony? RE: Lech Poznań – Arka Gdynia, 08.05.2026 20:30 - Antonio - 09-05-2026 A co? Nie wiesz czy cieszyć się z ich spadku czy nie? RE: Lech Poznań – Arka Gdynia, 08.05.2026 20:30 - SpokoLoko - 09-05-2026 (09-05-2026, 21:55)Antonio napisał(a): Zagłębie to jest prawdziwa zgoda. Zamieszani w każde mistrzostwo Lecha. Taaa, pamiętam tego karnego Chodyny w meczu z Rakowem
RE: Lech Poznań – Arka Gdynia, 08.05.2026 20:30 - Skorpion - 10-05-2026 Po prostu pytam z ciekawości. Lubię Arkę i wkurzają mnie te gorzkie żale kibiców Lecha RE: Lech Poznań – Arka Gdynia, 08.05.2026 20:30 - ma1ksiuu - 10-05-2026 (10-05-2026, 00:12)Skorpion napisał(a): Po prostu pytam z ciekawości. Lubię Arkę i wkurzają mnie te gorzkie żale kibiców Lecha Na X pełno kwasu. Od kurew, od świń, od szmat. Nie wiem gdzie oni się rodzą, ale takich wpisów tam było setki a nie kilka. Generalnie wstyd. RE: Lech Poznań – Arka Gdynia, 08.05.2026 20:30 - koziołek - 10-05-2026 (09-05-2026, 23:53)SpokoLoko napisał(a):(09-05-2026, 21:55)Antonio napisał(a): Zagłębie to jest prawdziwa zgoda. Zamieszani w każde mistrzostwo Lecha. Ale też Cracovia bo w 2010 derby z Jopem, w 2022 remis z Rakowem. |