![]() |
|
1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi (/showthread.php?tid=69) |
RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Skorpion - 31-05-2026 Stadion był chyba budowany partiami. Dlatego tak chujowo to wygląda. RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Mosina - 31-05-2026 Brawa dla Kwietnia i zespołu. Fajna historia. Lubię takie. Nawet jakby jutro miał ogłosić że rozwiązuje klub ![]() No i zdecydowanie najlepszy mecz wekendu xD RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - wiktur - 31-05-2026 +6 pkt dla ukochanej przez Kwietnia wisełki? RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - koziołek - 01-06-2026 Pierdolenie, właśnie Kwiecień będzie chciał koniecznie wygrać. RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Skorpion - 01-06-2026 Zobaczycie jak on popsuje rynek. Jak będzie ściągał piłkarzy grubo przepłaconych. To będzie dramat. RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - wiktur - 01-06-2026 Nie znam człowieka. Nie wiadomo jakimi ludźmi się otoczy i czy będzie ich słuchał. Może skończy jak Wojciechowski w Polonii… a może będą drugą Termalicą, która poniżej pewnego poziomu nie schodzi mimo braku zaplecza kibicowskiego. RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - marekst - 01-06-2026 Nic rynku nie popsuje, Kwiecień to nie Dobrzycki, on co najwyżej emerytów pokroju Pazdana czy Gajosa mogą pościągać. RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Mosina - 01-06-2026 nie popsuje, zresztą będąc dalej w Wieczystej i nie przechodząc do Wisły, rozpraszają kapitał i potencjał. im dłużej tak będzie - nie ma się czego obawiać RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - koziołek - 01-06-2026 Ale on ma chore ambicje, jak teraz dostał Ekstraklasę to pewnie zobaczy jak ten sezon się ułoży ale jest w stanie wrzucić kolejny bieg dla własnej fanaberii. Sam wychował się w okolicach stadionu, tam głównie kibicuje się Wiśle więc ma prywatne powody + chore ego by tak działać. RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Skorpion - 02-06-2026 No takich emerytów, że chce Kownasia, Linettego Pululu. To nie są leszcze. |