Forum WL
1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi (/showthread.php?tid=69)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Skorpion - 31-05-2026

Stadion był chyba budowany partiami. Dlatego tak chujowo to wygląda.


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Mosina - 31-05-2026

Brawa dla Kwietnia i zespołu. Fajna historia. Lubię takie. Nawet jakby jutro miał ogłosić że rozwiązuje klub Wink
No i zdecydowanie najlepszy mecz wekendu xD


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - wiktur - 31-05-2026

+6 pkt dla ukochanej przez Kwietnia wisełki?


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - koziołek - 01-06-2026

Pierdolenie, właśnie Kwiecień będzie chciał koniecznie wygrać.


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Skorpion - 01-06-2026

Zobaczycie jak on popsuje rynek. Jak będzie ściągał piłkarzy grubo przepłaconych. To będzie dramat.


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - wiktur - 01-06-2026

Nie znam człowieka. Nie wiadomo jakimi ludźmi się otoczy i czy będzie ich słuchał. Może skończy jak Wojciechowski w Polonii… a może będą drugą Termalicą, która poniżej pewnego poziomu nie schodzi mimo braku zaplecza kibicowskiego.


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - marekst - 01-06-2026

Nic rynku nie popsuje, Kwiecień to nie Dobrzycki, on co najwyżej emerytów pokroju Pazdana czy Gajosa mogą pościągać.


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Mosina - 01-06-2026

nie popsuje, zresztą będąc dalej w Wieczystej i nie przechodząc do Wisły, rozpraszają kapitał i potencjał. im dłużej tak będzie - nie ma się czego obawiać


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - koziołek - 01-06-2026

Ale on ma chore ambicje, jak teraz dostał Ekstraklasę to pewnie zobaczy jak ten sezon się ułoży ale jest w stanie wrzucić kolejny bieg dla własnej fanaberii. Sam wychował się w okolicach stadionu, tam głównie kibicuje się Wiśle więc ma prywatne powody + chore ego by tak działać.


RE: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi - Skorpion - 02-06-2026

No takich emerytów, że chce Kownasia, Linettego Pululu. To nie są leszcze.