Forum WL
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127)



RE: Quo Vadis Lech Poznań - Sultan - 19-04-2026

Sztab medyczny to akurat był “wietrzony” przed bieżącym sezonem - moim zdaniem akurat na minus.
Zgadzam się z @Antonio że liczba straconych bramek to jest skandal. Nie zgadzam się natomiast ze jesienne straty punktów można wytłumaczyć kontuzjami.
Podobnie jak nie mogę dalej pogodzić się z wiosenną wtopą z Widzewem.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pinkin - 20-04-2026

Jagiellonia robi wszystko, żeby nie wykupić Wdowika, może powinniśmy się zainteresować tematem. Zwłaszcza, że Gurgul wyfrunie jak nie teraz to za rok, a Moutinho nadaje się co najwyżej do tarcia chrzanu, a nie do pierwszego składu.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 21-04-2026

Jest to jakiś pomysł. Ale Muthinio jak już wchodzi to jakieś turbo padaki nie gra.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Jankes - 24-04-2026

Nie zeby coś, ale Skorża latem będzie wolny.. Smile


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Lewik - 24-04-2026

Ten sam Skorża, co został zwolniony z Lecha po I mistrzostwie, bo później nie zdobywał kompletnie punktów. Po II odszedł zaś w dość tajemniczych okolicznościach i nagle. Dla mnie jeśli Niels obroni mistrza, to będzie oznaczać, że jednak ma track record lepszy od Skorży w Lechu. I też nie wiem skąd przekonanie, że Skorża będzie chciał tu wrócić, po tym jak nagle i szybko nas opuścił (przy czym wierzę, że okoliczności były takie jak trener podaje).


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kris - 24-04-2026

Problem Skorży polega na tym, że czasy się trochę zmieniły i jeśli w ogóle chce tu wrócić to bardziej on musi dzwonić do Lecha, a nie odwrotnie. On zaliczył bardzo kiepski sezon w lidze japońskiej, a u nas być może obronione MP i od lipca już pewne rozstawienia w Q2 i Q3 LM, a także 40% szans na rozstawienie w Q4 LM. Mamy mocne karty w ręku, a jeszcze możemy chować asy w rękawie w postaci przedłużeń najważniejszych zawodników. To są rzeczy z którymi naprawdę można wejść o szczebel wyżej w drabinie trenerów europejskich.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 24-04-2026

(24-04-2026, 13:21)Lewik napisał(a): Ten sam Skorża, co został zwolniony z Lecha po I mistrzostwie, bo później nie zdobywał kompletnie punktów. Po II odszedł zaś w dość tajemniczych okolicznościach i nagle. Dla mnie jeśli Niels obroni mistrza, to będzie oznaczać, że jednak ma track record lepszy od Skorży w Lechu. I też nie wiem skąd przekonanie, że Skorża będzie chciał tu wrócić, po tym jak nagle i szybko nas opuścił (przy czym wierzę, że okoliczności były takie jak trener podaje).

pewnie ten sam Wink tak się czasem zastanawiam skąd uwielbienie bezgraniczne, szczególnie po drugim rozstaniu - bo Ty wierzysz ale jakoś to się nijak ma do podjęcia niebawem pracy w dalekiej Japonii


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Icek - 24-04-2026

Od uzurpatora do Boga. Czyli od ściany do ściany. Jak zwykle.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pinkin - 24-04-2026

Czy ze Skorżą to była prawda, czy nie 3 raz nie powinniśmy wchodzić w ten układ. A potencjalnego trenera już powinniśmy szukać na półce wyższej niż Niels, Skorża takim nie jest.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 24-04-2026

Po ostatnim meczu sezonu trzeba będzie podjąć decyzję i tyle.