![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Sultan - 19-04-2026 Sztab medyczny to akurat był “wietrzony” przed bieżącym sezonem - moim zdaniem akurat na minus. Zgadzam się z @Antonio że liczba straconych bramek to jest skandal. Nie zgadzam się natomiast ze jesienne straty punktów można wytłumaczyć kontuzjami. Podobnie jak nie mogę dalej pogodzić się z wiosenną wtopą z Widzewem. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pinkin - 20-04-2026 Jagiellonia robi wszystko, żeby nie wykupić Wdowika, może powinniśmy się zainteresować tematem. Zwłaszcza, że Gurgul wyfrunie jak nie teraz to za rok, a Moutinho nadaje się co najwyżej do tarcia chrzanu, a nie do pierwszego składu. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 21-04-2026 Jest to jakiś pomysł. Ale Muthinio jak już wchodzi to jakieś turbo padaki nie gra. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Jankes - 24-04-2026 Nie zeby coś, ale Skorża latem będzie wolny..
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Lewik - 24-04-2026 Ten sam Skorża, co został zwolniony z Lecha po I mistrzostwie, bo później nie zdobywał kompletnie punktów. Po II odszedł zaś w dość tajemniczych okolicznościach i nagle. Dla mnie jeśli Niels obroni mistrza, to będzie oznaczać, że jednak ma track record lepszy od Skorży w Lechu. I też nie wiem skąd przekonanie, że Skorża będzie chciał tu wrócić, po tym jak nagle i szybko nas opuścił (przy czym wierzę, że okoliczności były takie jak trener podaje). RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kris - 24-04-2026 Problem Skorży polega na tym, że czasy się trochę zmieniły i jeśli w ogóle chce tu wrócić to bardziej on musi dzwonić do Lecha, a nie odwrotnie. On zaliczył bardzo kiepski sezon w lidze japońskiej, a u nas być może obronione MP i od lipca już pewne rozstawienia w Q2 i Q3 LM, a także 40% szans na rozstawienie w Q4 LM. Mamy mocne karty w ręku, a jeszcze możemy chować asy w rękawie w postaci przedłużeń najważniejszych zawodników. To są rzeczy z którymi naprawdę można wejść o szczebel wyżej w drabinie trenerów europejskich. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 24-04-2026 (24-04-2026, 13:21)Lewik napisał(a): Ten sam Skorża, co został zwolniony z Lecha po I mistrzostwie, bo później nie zdobywał kompletnie punktów. Po II odszedł zaś w dość tajemniczych okolicznościach i nagle. Dla mnie jeśli Niels obroni mistrza, to będzie oznaczać, że jednak ma track record lepszy od Skorży w Lechu. I też nie wiem skąd przekonanie, że Skorża będzie chciał tu wrócić, po tym jak nagle i szybko nas opuścił (przy czym wierzę, że okoliczności były takie jak trener podaje). pewnie ten sam tak się czasem zastanawiam skąd uwielbienie bezgraniczne, szczególnie po drugim rozstaniu - bo Ty wierzysz ale jakoś to się nijak ma do podjęcia niebawem pracy w dalekiej Japonii
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Icek - 24-04-2026 Od uzurpatora do Boga. Czyli od ściany do ściany. Jak zwykle. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pinkin - 24-04-2026 Czy ze Skorżą to była prawda, czy nie 3 raz nie powinniśmy wchodzić w ten układ. A potencjalnego trenera już powinniśmy szukać na półce wyższej niż Niels, Skorża takim nie jest. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 24-04-2026 Po ostatnim meczu sezonu trzeba będzie podjąć decyzję i tyle. |