![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - joseph - 25-04-2026 Maciej Skorża z całą sympatią i szacunkiem dla niego ma wpisane w swoje trenerskie DNA odejścia z Lecha. Czy ktokolwiek jest w stanie zagwarantować, że nie powtórzy się sytuacja z tamtego sezonu mistrzowskiego? Chcemy przez to znowu przechodzić? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 25-04-2026 A on by chciał wrócić? Wiadomo ile tam zarabia? RE: Quo Vadis Lech Poznań - secret - 25-04-2026 (25-04-2026, 08:05)joseph napisał(a): Maciej Skorża z całą sympatią i szacunkiem dla niego ma wpisane w swoje trenerskie DNA odejścia z Lecha. Czy ktokolwiek jest w stanie zagwarantować, że nie powtórzy się sytuacja z tamtego sezonu mistrzowskiego? Chcemy przez to znowu przechodzić? Jakbym miał przechodzić kolejne zdobycie tytułu pod jego wodzą i jego odejście po sezonie to jak najbardziej RE: Quo Vadis Lech Poznań - Lewik - 26-04-2026 Pytanie po co, skoro jest trener, który miejmy nadzieję zapewni kolejne mistrzostwo bez uciekania. RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 27-04-2026 Nie wiem po co ludzie dywagują nad Skorżą skoro jest Niels. Zdobył MP, jest ogromna szansa na obronę tytułu. Pod jego wodzą Lech gra bardzo atrakcyjny, miły dla oka futbol. Oczywiście zdarzają się wpadki, był też słaby początek sezonu ale tutaj wg mnie kluczową rolę odegrały kontuzje i przede wszystkim utrata rygla w postaci Murawskiego. Jak dla mnie Rutek powinien zrobić wszystko by zatrzymać Duńczyka. Co do Skorży, to mam pewien dysonans. Po pierwszym tytule w kolejnym sezonie zespół grał taki piach, że jak dobrze pamiętam całkiem szybko został wyjebany, jakoś wczesną jesienią. Druga przygoda to wszyscy wiemy jak się skończyło. Z tej dwójki zdecydowanie wole Nielsa. RE: Quo Vadis Lech Poznań - SpokoLoko - 27-04-2026 Ja również wolę Nielsa. Po co psuć coś co dobrze funkcjonuje? Kolejny rok będzie moim zdaniem testowy, gdyż odchodzi Sindre, a nasłuchałem się i naczytałem jaka wielka to jest jego zasługa, że Lech potrafi tak grać. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 27-04-2026 To jak gra Lech to jest przede wszystkim zasługa Frederikssena. Asystenci są jedynie od wdrażania myśli trenera. Ci co nie lubią Nielsa uwypuklają moce Sindre ( którego nie było w klubie styczeń, luty). RE: Quo Vadis Lech Poznań - Zabal - 28-04-2026 Uważam że cały sztab to zespół. Każdy za coś odpowiada. Jak puzzle gdy wypada jeden element to już obraz nie jest ten sam. Odpowiedzialność głównie spada na osoby decyzyjne. Czy Niels jest osobą decyzyjną to nie wiem. Teoretycznie powinien być i ufam że jest w pełni niezależny. Jeżeli obie strony zobaczą sens dalszej współpracy to tak będzie. Nie chciałbym zmieniać filozofii klubu która idzie w jakąś tam stabilizacje i mimo wszystko rozwój. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 28-04-2026 Najważniejsze pytanie czy w razie czego jest następca o takim samym profilu i filozofii już wybrany. RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 28-04-2026 Myślę, że jakaś tam lista jest. Dużo jednak zależy od NF, jak pójdzie w długą to pewnie przyjdzie trener ze swoim asystentem, np. Skorża z Janasem. |