Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 02-06-2026

Widocznie dla nich szaleństwo to nie 2.3 za Agnero ani kontrakt z kontuzjowanym Alim ale wydanie na zawodnika 4.5 mln już tak


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 02-06-2026

To jest skandal jak nie kupią Palmy. To będzie oznaczało, że nic się nie zmieniło i tylko nam Piotruś mydlił oczy. On chce tą LM? To niech bierze Palmę wie z czym to się je. Zna drużynę i Poznań. No chyba, że walczymy o LKE ale wtedy to niech się Piotruś sam bawi w takie coś.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 02-06-2026

Przecież od pół roku dają sygnały, że 4,5 za Palmę będzie problem. Nikt nie mówił, że go weźmiemy za tę kwotę po Mistrzostwie.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 02-06-2026

Na meczykach piszą (a akurat oni są dosyć legitni, pierwsi dali dementi co do newsa apropo wykupu), że deadline to 8 czerwca i decyzji w tej sprawie jeszcze nie ma. Kwota wykupu to 4 bańki i ze strony Celticu info, że nie ma pola do negocjacji.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Adzio23 - 02-06-2026

Bez Aliego, Palmy na ligę mistrzów to wielka lipa.
Nie chce siać defetyzmu ale uważam, że to był ostatni dobry sezon Ishaka. On z roku na rok słabiej motorycznie wygląda.
Tak, w tym sezonie nastrzelal sporo ale miał świetną drugą linię.
Obym się mylił, niech nam kapitan jeszcze da wiele radości.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 02-06-2026

(02-06-2026, 17:25)Róża napisał(a): Przecież od pół roku dają sygnały, że 4,5 za Palmę będzie problem. Nikt nie mówił, że go weźmiemy za tę kwotę po Mistrzostwie.

Też mówili że za taką kwotę to musi trochę więcej jednak pokazać. Było to zimą. Chyba pokazał. 
Wiadomo było że jeśli chcą coś ugrać to musieli mówić że tyle nie dadzą. Ale mówić można jedno a zrobić trzeba to co należy zrobić.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 02-06-2026

(02-06-2026, 18:24)Mosina napisał(a):
(02-06-2026, 17:25)Róża napisał(a): Przecież od pół roku dają sygnały, że 4,5 za Palmę będzie problem. Nikt nie mówił, że go weźmiemy za tę kwotę po Mistrzostwie.

Też mówili że za taką kwotę to musi trochę więcej jednak pokazać. Było to zimą. Chyba pokazał. 
Wiadomo było że jeśli chcą coś ugrać to musieli mówić że tyle nie dadzą. Ale mówić można jedno a zrobić trzeba to co należy zrobić.
No właśnie chyba pokazał. Nie zamykajmy oczu na to że miał dobry początek i koniec sezonu chociaz i tak moim zdaniem nie doskoczył wtedy do poziomu Alego. Cały środek sezonu nie istniał i to pewnie budzi u naszych wątpliwości. Lubie Palmę i chciałbym żeby grał u nas no ale oceńmy go sprawiedliwie.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 02-06-2026

(02-06-2026, 16:39)Mosina napisał(a): elementem szaleństwa było wzięcie Aliego z kontuzją, czy Yannicka z potencjałem. więc tutaj wydaje się że szaleństwo jest jedynie kasowe

Z tym szaleństwem kasowym też bym się do końca nie rozpędzał, jest coś takiego jak inflacja - gdy wesoły Ivoryjczyk przychodził do Lecha to moje ulubione paluszki kosztowały dwa z groszami - dziś blisko sześć. Do tego inflacja w świecie transferów rośnie o wiele bardziej niżeli w sklepach więc finalnie to Palma może być w cenie Tancerza z Zachodniej Afryki


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 02-06-2026

Chłop pokazał, że chce i potrafi zagrać na innym poziomie. A tu jakieś zastanawianie się. Za to na dziadowskiego Agnero 2.3 miliona proszę bardzo. (zanim zlecą się jego obrońcy on nie poradził sobie na tle Gryfa czy Lincoln ma problemy z koordynacją choć pod koniec zaczął chociaż pracować dla drużyny Vojo też załadował 3 bramki Piastowi). Mam nadzieje,ze przed 8 będzie info że go biorą 4 mln to nie jest dużo w perspektywie LM.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 02-06-2026

@galis
Kiedy pisałem o inflacji na poprzednim forum, jakiś ignorant to wyśmiał. Za milion to teraz można sobie Szymczaka nabyć, a za dwa Agnero. Obaj się za bardzo nie różnią, bo też różnica w cenie w dzisiejszym futbolu jest żadna.
Oczywiście można kupić kogoś do miliona, zaaklimatyzuje się od razu, wkomponuje się w zespół i da liczby, ale są to wyjątki. Jeśli dla nas Palma nie jest tyle wart, ile oczekuje Celtic, a ile - jeśli tak jest - może dać przykładowa Sevilla, znaczy, że tyle jest wart, tyle że my nie chcemy tyle wyłożyć. Ale to wtedy trzeba szybko działać. Dla mnie absurdem jest utrzymywanie - nawet za jakiś ułamek - Gholizadeha przez rok, przy jednoczesnym nie zdecydowaniu się na podpisanie zdrowego i jakościowego Palmy, co będzie oznaczało, że szybko trzeba uzupełnić oczywiste braki w ofensywie. A czasu jest mało.
Pesymistycznie patrząc, będziemy w stanie wyjść z przodu czwórką Håkans, Bengtsson, Wålemark, Ishak. To niestety nie jest pierwszy skład nawet na podium Ekstraklasy, nie mówiąc o Lidze Mistrzów.