![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 29-04-2026 (29-04-2026, 19:55)Antonio napisał(a): Boukari kosztował 5,5 mln a Bengtsson 800 tysięcy. Naszym celem powinni być przede wszystkim dobrzy piłkarze a nie drodzy. Ligi Mistrzów nim nie zdobyliśmy więc jednak chyba powinniśmy szukać Zawodników za kilka milionów z umiejętnościami adekwatnymi do ceny, coś jak Bengtsson Edit. Co do rozmowy z Juniorem to bardzo miło z jego strony. Oczywiście czas pp wygranej temu sprzyjał. Generalnie to Gość który kocha Lecha tylko dlugo się uczy. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 29-04-2026 (29-04-2026, 19:55)Mosina napisał(a): A podzielę się. Bo jeszcze się zestarzeje. Dwa dni temu w kolejce na samolot zagadałem Piotra R. Trochę nie byłem pewny czy to on O Panie, pogratulować. Ale żeś o Palme nie zapytał to niemożliwe. Niemniej i tak dobra robota. Fajnie jakby Alik został. Nasza uszata morda. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 29-04-2026 Też nie mogłem uwierzyć. Że nie zapytałem. Ale wydało mi się to naiwne szczerze mówiąc. I znałem odpowiedź. Ogólnie bardzo zaangażowany gość. Widać że żyje tym wszystkim. Zrobił bardzo dobre wrażenie. Nie dawał zdawkowych odpowiedzi. Tak z 10 min gadaliśmy. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 29-04-2026 (29-04-2026, 20:38)Mosina napisał(a): Też nie mogłem uwierzyć. Że nie zapytałem. Ale wydało mi się to naiwne szczerze mówiąc. I znałem odpowiedź. Ewentualnie mogłeś powalczyć, w stylu, że Piotras, masz częstuj się tutaj Marlboro Gold, weź se nawet trzy, ale nie żałuj potem pieniędzy na Pana Luisa.
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 29-04-2026 No to fajnie, że nie olał tylko pogadał. Może się czegoś nauczył niepokoją tylko słowa o tym, że kapitałowo nie wygramy z nimi o Widzewie. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 30-04-2026 to były moje słowa, on tylko potwierdził. zresztą to nie jest żadna tajemnica. Chciałem natomiast usłyszeć że jedyny pomysł to jest właśnie gra na poziomie LM/LE, bo to oznaczać może tylko jedno - że trzeba to zrobić tu i teraz, bo lepsza okazja może i będzie za rok dla MP, ale po 1) nie wiadomo czy te punkty naciułamy, i 2) o MP może być trudniej. a to oznacza że musimy inwestować w jakość, a to oznacza utrzymanie kadry i 1-2 wzmocnienia, bez czekania na końcówkę sierpnia. wtedy efekt "Dobrzyckiego" może być nawet dla nas korzystny RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 30-04-2026 Ciekawe czy szuka na to jakiegoś rozwiązania? Czy ma plan pozyskania dodatkowego inwestora. Nowych grubych sponsorów. Czy taka LM dała by nam taką szansę. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Jankes - 02-05-2026 No i spełnia się mokry sen strzelistego jupitera - Ali wg mnie zerwał więzadła w kolanie więc przy jego zdrowiu to jest 7-8msc pauzy, a to oznacza że kontraktu z nim wg mnie nie przedłużymy RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 02-05-2026 Albo właśnie dlatego przedłużymy na jakiś promocyjnych warunkach. Teraz nikt go przecież nie będzie chciał. Ogromna szkoda. Gość był w mega formie RE: Quo Vadis Lech Poznań - koziołek - 02-05-2026 Jeśli okazałoby się najgorsze to uważam, że Lech musi ten kontrakt przedłużyć. Tak po prostu a sam Ali pewnie z kasy zejdzie z tego powodu. Oby nic groźnego. Pamiętam kiedyś Paweł Brożek w meczu w Bełchatowie tak skoczył i do dziś mam ciarki a niedługo potem grał bo okazało się niegroźne. Mam nadzieję nadal. |