![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 02-06-2026 (02-06-2026, 18:56)Skorpion napisał(a): Chłop pokazał, że chce i potrafi zagrać na innym poziomie. A tu jakieś zastanawianie się. Za to na dziadowskiego Agnero 2.3 miliona proszę bardzo. (zanim zlecą się jego obrońcy on nie poradził sobie na tle Gryfa czy Lincoln ma problemy z koordynacją choć pod koniec zaczął chociaż pracować dla drużyny Vojo też załadował 3 bramki Piastowi). Mam nadzieje,ze przed 8 będzie info że go biorą 4 mln to nie jest dużo w perspektywie LM.2.3 za Agnero już było, chłop jest naszym piłkarzem i módlmy się żeby ten mityczny potencjał się ukazał kiedy dostanie więcej szans na grę. Teraz mamy czerwiec 2026 i trzeba wydać nie 2.3 tylko 4.5 i to robi różnicę. Nikt Palmie nie ujmuje tego że chciał ale też w wielu meczach nie dojeżdżał i taka jest rzeczywistość. Moim zdaniem nie wtopią na tym transferze bo chłop młody, zdrowy i z iskrą bożą w nodze więc opitolimy go drożej no ale to nie my podejmujemy decyzje o wydaniu coś koło 16 mln zł. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 02-06-2026 Pełna zgoda z kolegą Strzelistym. Jak mamy wyjść taką czwórką w ataku to dajmy sobie spokój i nie róbmy jaj. Pełna zgoda z kolegą Strzelistym. Jak mamy wyjść taką czwórką w ataku to dajmy sobie spokój i nie róbmy jaj. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 02-06-2026 Ja jebie...pierwszy mecz za półtora miesiąca, okienko zamknięte, tydzień na podjęcie decyzji na temat jednego zawodnika, który potrafił też się kopać po czole na polskich pastwiskach. Brawo wy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 02-06-2026 (02-06-2026, 19:51)Róża napisał(a): Ja jebie...pierwszy mecz za półtora miesiąca, okienko zamknięte, tydzień na podjęcie decyzji na temat jednego zawodnika, który potrafił też się kopać po czole na polskich pastwiskach. Brawo wy. Dokładnie. Nie róbmy z Luisa zbawiciela bo w wielu meczach nim nie był. Będzie co ma być. Do 08.06 mają niby czas więc możemy spokojnie grillować
RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 02-06-2026 @Róża Weź pod uwagę, że władowaliśmy się swego czasu w Gholizadeha, który zdrowotnie nigdy nie dojeżdżał i finał historii jest taki, że go na eliminacje nie ma. Wyklucz z ofensywy jeszcze Palmę i w zasadzie możemy budować naszą siłę w ataku od podstaw. I wtedy półtorej miesiąca do pierwszego meczu nie brzmi już tak optymistycznie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 02-06-2026 Na razie są urlopy a mister president zapowiedział około 4 - 5 transfery. Nie mam powodu do histerii w tym momencie, gorąco mi się zacznie robić jak nikt nowy nie pojawi się we Wronkach. Teraz jestem w euforii i czekam, co będzie dalej. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 02-06-2026 Ja tu nie widzę paniki, srania żarem czy wygrywania gorzkich żali na fujarce; raczej rozkminy o tym czy wykupić Palmę i czy 4,5 miliona to dziś dużo. Co do czasu jaki mam został - jeśli mamy realnie walczyć o LM a zakładam że chcemy tego wszyscy to pozostało nie półtora miesiąca a niecałe trzy, max cztery tygodnie - 22 rozpoczynamy treningi a 29 zgrupowanie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 02-06-2026 Piotr R. powiedział, że nauczyli się przegrywać te eliminacje. Jeden leitmotive jest, był zawsze ten sam - brak gotowego składu. Z wielu względów oczywiście. Palma to nie tylko kolejny grajek, ale gość który już w tym składzie jest, zgrany, itd. Co do jego, jak tu ktoś napisał, "kopania się po czole", to dobra wiadomość jest taka, że następny raz Honduras może znowu przegrać eliminacje do MŚ za 4 lata. Więc mamy trochę spokoju ![]() A jak widać, dobrze mu się gra, jak jest ciepło, i wtedy go dokładnie potrzebujemy na eliminacje, mecze w fazie ligowej i końcówkę sezonu. Mamy takiego zawodnika który jest w formie przez bite 8 miesięcy? RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 02-06-2026 Nasz najlepszy zawodnik Gholizadeh przez cztery miesiące, w porywach pięć. W pozostałym okresie jest "niewidoczny". RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 02-06-2026 a w tym nowym sezonie będzie "niewidoczny" przez 90% czasu. jak dobrze pójdzie. i nie wiadomo na jak długo. |