![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 02-05-2026 Ja mam nadzieję, że to nie groźny uraz i jeszcze na Radomiaka da radę! RE: Quo Vadis Lech Poznań - Jankes - 03-05-2026 Nie no bądźmy realistami, zszedł na noszach, po meczu dwóch ludzi go musiało podpierac żeby wstać z ławki i się przemieścić. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 03-05-2026 Jutro się dowiemy Oby się tylko na strachu skończyło.
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 03-05-2026 Z dwojga złego to lepiej że stało się to teraz (jak się okaże że wypada na parę miesięcy) niż po przedłużeniu na gwiazdorskim kontrakcie przed kluczowymi meczami o LM. A może się okazać jak pisze Mosina. Że dzięki temu przedłużymy go na dobrych warunkach przed Mundialem na który niestety nie pojedzie, a on po wyleczeniu, zacznie grać na pełnych obrotach dajmy na to w październiku. A na same eliminacje będą musieli wykupić Palmę/ściągnąć kozaka na skrzydło. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 03-05-2026 Tylko, że Ali zna swoją wartość i za 5 groszy grać nie będzie. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Zabal - 03-05-2026 Ali wysłał wiadomość ze może kolano zginać - może nie jest aż tak źle RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 03-05-2026 Miejmy nadzieję! Nie liczę na niego z Arką choć była by to wielka niespodzianka. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Zabal - 03-05-2026 Nie no sezon ma z głowy jak wszystko będzie dobrze to min. 4 tyg pauzy RE: Quo Vadis Lech Poznań - secret - 03-05-2026 Aliemu rzepka wyskoczyła z miejsca i potem wróciła na swoje miejsce. Wg lekarzy jeśli to tylko rzepka to nie jest poważna prawa i za miesiąc będzie do gry. Całe szczęście bo nie straci Mistrzostw Świata. Gdyby to by było w połowie tej rundy to miesiąc bez niego to tragedia, ale ostatnie 3 mecze bez niego to damy rade. RE: Quo Vadis Lech Poznań - m94g - 04-05-2026 Obyśmy to dowieźli bez Aliego... |