Forum WL
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127)



RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 02-05-2026

Ja mam nadzieję, że to nie groźny uraz i jeszcze na Radomiaka da radę!


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Jankes - 03-05-2026

Nie no bądźmy realistami, zszedł na noszach, po meczu dwóch ludzi go musiało podpierac żeby wstać z ławki i się przemieścić.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 03-05-2026

Jutro się dowiemy Smile Oby się tylko na strachu skończyło.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 03-05-2026

Z dwojga złego to lepiej że stało się to teraz (jak się okaże że wypada na parę miesięcy) niż po przedłużeniu na gwiazdorskim kontrakcie przed kluczowymi meczami o LM. A może się okazać jak pisze Mosina. Że dzięki temu przedłużymy go na dobrych warunkach przed Mundialem na który niestety nie pojedzie, a on po wyleczeniu, zacznie grać na pełnych obrotach dajmy na to w październiku. A na same eliminacje będą musieli wykupić Palmę/ściągnąć kozaka na skrzydło.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 03-05-2026

Tylko, że Ali zna swoją wartość i za 5 groszy grać nie będzie.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Zabal - 03-05-2026

Ali wysłał wiadomość ze może kolano zginać - może nie jest aż tak źle


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 03-05-2026

Miejmy nadzieję! Nie liczę na niego z Arką choć była by to wielka niespodzianka.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - Zabal - 03-05-2026

Nie no sezon ma z głowy jak wszystko będzie dobrze to min. 4 tyg pauzy


RE: Quo Vadis Lech Poznań - secret - 03-05-2026

Aliemu rzepka wyskoczyła z miejsca i potem wróciła na swoje miejsce. Wg lekarzy jeśli to tylko rzepka to nie jest poważna prawa i za miesiąc będzie do gry. Całe szczęście bo nie straci Mistrzostw Świata. Gdyby to by było w połowie tej rundy to miesiąc bez niego to tragedia, ale ostatnie 3 mecze bez niego to damy rade.


RE: Quo Vadis Lech Poznań - m94g - 04-05-2026

Obyśmy to dowieźli bez Aliego...