Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 02-06-2026

Przewidywanie składu na mecz 22 lipca trochę podchodzi pod panikę a o sraniu żarem nic nie pisałem. Czy Palma to jedyny gracz, który będzie dostępny na świecie od 1 lipca? Czy ktoś o nim słyszał zanim tu trafił?

@Mosina, my mamy koncept gry w miarę opanowany i wygrywamy mecze bez Palmy, Golizadeha, Rodrígueza czy nawet Ishaka.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 02-06-2026

No no, a później będzie jak rok temu, że trzeba zgrania, adaptacji itp. Bo trzeba.

Szczególnie, że będą 2-3 kluczowe odejścia i nie udawajmy że nie. Takie na siłę „uspokajanie” trochę. A z drugiej niejeden z nas tu ceni stabilizację. Trochę niespójne


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 02-06-2026

Trzeba zgrania jak Bengtsson, Palma, Ismaheel?


RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 02-06-2026

(02-06-2026, 21:24)Antonio napisał(a): Trzeba zgrania jak Bengtsson, Palma, Ismaheel?

Jeśli celujesz w LKE...


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 02-06-2026

(02-06-2026, 21:24)Antonio napisał(a): Trzeba zgrania jak Bengtsson, Palma, Ismaheel?

No, bardzo powalczyliśmy na początku sezonu, szczególnie w Europie.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 02-06-2026

Rok temu był zbudowany nowy zespół a w tym odszedł tylko Ismaheel. O ile się nie mylę.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 02-06-2026

(02-06-2026, 21:11)Róża napisał(a): Przewidywanie składu na mecz 22 lipca trochę podchodzi pod panikę a o sraniu żarem nic nie pisałem. Czy Palma to jedyny gracz, który będzie dostępny na świecie od 1 lipca? Czy ktoś o nim słyszał zanim tu trafił?

@Mosina, my mamy koncept gry w miarę opanowany i wygrywamy mecze bez Palmy, Golizadeha, Rodrígueza czy nawet Ishaka.

no ja nie jestem taki spokojny, bo nie znam składu kadry.
nie będzie Aliego, (może) Palmy, Tofika na ławce, Oumy w razie potrzeby na 6, może Joela, i któregoś z 3 młodych (Gurgul, Kozubal, Mrozek). 
więc co do niektórych składów meczowych może to być nawet 5 zawodników czyli połowa składu, uzupełniona nowymi graczami którzy nie będa znać konceptu gry.
więc każdy ubytek mniej działa tylko na korzyść.

już nie wspominam nawet o potrzebie utrzymania jakości - oczywiście jeśli chcemy tych gwiazd dotknąć wreszcie.

i jeszcze jedno, naprawdę wiara że zamienimy PalmęZAczwórkę na KokosaZAdwójkę 1;1 uważam za naiwne myślenie. Ale chciałbym się pomylić.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 02-06-2026

TO jest fenomen znając zamiłowanie do rozwalania wszystkiego przez Rząse i Rutka zakładać, że teraz już będzie żarło. A jak tym razem kupią nie Palmę tylko kolejnego Fiabeme to co? Już zapominamy o tym co oni potrafią? Zresztą tak jak kolega wyżej piszę za chwilę się okaże, że jest pół składu nowe i co dalej? Jaka pewność, że gwiazdor za Palmę od początku będzie grał to co on? Przypominam, że to jest dwumecz, nie będzie następnej szansy. Oczywiście możemy wylosować potęgę i piz... zbita koniec wycieczki. Ale czy przez takie coś nie dostaniemy wpierdolu od jakiegoś randoma z Andory za przeproszeniem?


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 03-06-2026

@Mosina - mamy 3 tygodnie do rozpoczęcia przygotowań i na dzisiaj nikt z zespołu nie odszedł, trzon kadry zapewne się nie zmieni. Do odejścia przewidziani są Mrozek, może Kozubal i może może Gurgul. Jak ktoś położy 20 mln talarów to może i Mońka. Wypożyczeni zawodnicy do 30 czerwca są zawodnikami Lecha. Okienko transferowe jest zamknięte a pierwszy mecz o stawkę zagramy za 7 tygodni. Ja nie mam wątpliwości, że Palma jest do zastąpienia randomem za 2 bańki.


Pierdolamentów Skorpiona nie ma sensu komentować.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 03-06-2026

Podziwiam spokój i pewność, że wyjdzie na pewno. Mam nadzieje, że będziecie mieli rację.