![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 02-06-2026 Przewidywanie składu na mecz 22 lipca trochę podchodzi pod panikę a o sraniu żarem nic nie pisałem. Czy Palma to jedyny gracz, który będzie dostępny na świecie od 1 lipca? Czy ktoś o nim słyszał zanim tu trafił? @Mosina, my mamy koncept gry w miarę opanowany i wygrywamy mecze bez Palmy, Golizadeha, Rodrígueza czy nawet Ishaka. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 02-06-2026 No no, a później będzie jak rok temu, że trzeba zgrania, adaptacji itp. Bo trzeba. Szczególnie, że będą 2-3 kluczowe odejścia i nie udawajmy że nie. Takie na siłę „uspokajanie” trochę. A z drugiej niejeden z nas tu ceni stabilizację. Trochę niespójne RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 02-06-2026 Trzeba zgrania jak Bengtsson, Palma, Ismaheel? RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 02-06-2026 (02-06-2026, 21:24)Antonio napisał(a): Trzeba zgrania jak Bengtsson, Palma, Ismaheel? Jeśli celujesz w LKE... RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 02-06-2026 (02-06-2026, 21:24)Antonio napisał(a): Trzeba zgrania jak Bengtsson, Palma, Ismaheel? No, bardzo powalczyliśmy na początku sezonu, szczególnie w Europie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 02-06-2026 Rok temu był zbudowany nowy zespół a w tym odszedł tylko Ismaheel. O ile się nie mylę. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 02-06-2026 (02-06-2026, 21:11)Róża napisał(a): Przewidywanie składu na mecz 22 lipca trochę podchodzi pod panikę a o sraniu żarem nic nie pisałem. Czy Palma to jedyny gracz, który będzie dostępny na świecie od 1 lipca? Czy ktoś o nim słyszał zanim tu trafił? no ja nie jestem taki spokojny, bo nie znam składu kadry. nie będzie Aliego, (może) Palmy, Tofika na ławce, Oumy w razie potrzeby na 6, może Joela, i któregoś z 3 młodych (Gurgul, Kozubal, Mrozek). więc co do niektórych składów meczowych może to być nawet 5 zawodników czyli połowa składu, uzupełniona nowymi graczami którzy nie będa znać konceptu gry. więc każdy ubytek mniej działa tylko na korzyść. już nie wspominam nawet o potrzebie utrzymania jakości - oczywiście jeśli chcemy tych gwiazd dotknąć wreszcie. i jeszcze jedno, naprawdę wiara że zamienimy PalmęZAczwórkę na KokosaZAdwójkę 1;1 uważam za naiwne myślenie. Ale chciałbym się pomylić. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 02-06-2026 TO jest fenomen znając zamiłowanie do rozwalania wszystkiego przez Rząse i Rutka zakładać, że teraz już będzie żarło. A jak tym razem kupią nie Palmę tylko kolejnego Fiabeme to co? Już zapominamy o tym co oni potrafią? Zresztą tak jak kolega wyżej piszę za chwilę się okaże, że jest pół składu nowe i co dalej? Jaka pewność, że gwiazdor za Palmę od początku będzie grał to co on? Przypominam, że to jest dwumecz, nie będzie następnej szansy. Oczywiście możemy wylosować potęgę i piz... zbita koniec wycieczki. Ale czy przez takie coś nie dostaniemy wpierdolu od jakiegoś randoma z Andory za przeproszeniem? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 03-06-2026 @Mosina - mamy 3 tygodnie do rozpoczęcia przygotowań i na dzisiaj nikt z zespołu nie odszedł, trzon kadry zapewne się nie zmieni. Do odejścia przewidziani są Mrozek, może Kozubal i może może Gurgul. Jak ktoś położy 20 mln talarów to może i Mońka. Wypożyczeni zawodnicy do 30 czerwca są zawodnikami Lecha. Okienko transferowe jest zamknięte a pierwszy mecz o stawkę zagramy za 7 tygodni. Ja nie mam wątpliwości, że Palma jest do zastąpienia randomem za 2 bańki. Pierdolamentów Skorpiona nie ma sensu komentować. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 03-06-2026 Podziwiam spokój i pewność, że wyjdzie na pewno. Mam nadzieje, że będziecie mieli rację. |